Eesti uudised

Anvar Samost kiikab poliitikukarjääri poole (26)

Toimetas Geidi Raud, 4. veebruar 2014 15:19
Anvar Samost.Foto: TAIRO LUTTER
Novembris Postimehe peatoimetaja ameti maha pannud Anvar Samost kirjutas täna avalikult oma Facebookis, et tal on kiusatus end mingi erakonna hingekirja lisada. Samuti lõpetab Samost raadiosaate "Olukorrast riigis" juhtimise.

"Pühapäeval saatest Olukorrast Riigis välja arenenud idee koguda allkirju peaminister Andrus Ansipi sõidu vastu Sotši, on vaid paari päeva jooksul kasvanud uskumatult suureks," tunnistas Samost Facebookis, et tagasisidet on talle tulnud igast suunast. 

Samal teemal

"Ma poleks uskunud, et asi sellised mõõtmed võib saavutada. See on hea, sest näitab, et mõned väärtused on tähtsad."

"Pärast aktsiooni algust on ajakirjanikud küsinud mult, kas ma astun mõnda erakonda ning ma ei saa salata, et see kiusatus on olemas ning viimastel päevadel on see süvenenud," tunnistas Samost, et on jõudnud oma mõtetega seisu, kus ta ei välista, et ta tulevikus mõne erakonnaga liitub. "Rõhutan, et täna ma seda teinud pole."

Seniks kuni Samost oma tulevikuplaanid selgeks mõtleb, otsustas ta end taandada ka  raadiosaate "Olukorrast riigis" juhtimisest.

"See on oluline mulle endale, sest saan nii paremini jätkata debatti käima läinud teemal, kuid teisalt on see hea ka teemale endale, sest seda ei sega minu isiklik küsimus."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee