Tudengina Hollandis

Tudengina Hollandis: aga kuhu jääb siinses e-riigis internetiühendus?

Kais Allkivi, 3. veebruar 2014 19:06

10 KOMMENTAARI

e
Ehh/ 5. veebruar 2014 10:40
Ja nii kasvabki ülesse saamatu internetipõlvkond, kelle elu seiskub, kui wifi ühendus kaob
m
memmekas/ 4. veebruar 2014 19:58
Sa oled mingi memmekas vist, 40 euro ruuteri eest, normaalne, sa pole kodus isegi vist prügi välja viinud ega oma tuba koristanud, seda on ka mamma teinud, kartuleid ikka oskad koorida vä, viid koju pesu ka emale pesta, mis sa selle kõrgharidusega peale hakkad, kui ise nii saamatu oled, kas kõrgharidust on vaja selleks, et ema käskis minna õppima või on sul omal mingi idee, mis sa sellega peale hakkad.
t
traat/ 4. veebruar 2014 14:25
1. Osta wifi ruuter
2. Ühenda RJ45 otsaga kaabel ruuteriga
3. RTFM
4. Enjoy wifi
k
kah hollandis/ 4. veebruar 2014 14:06
Kulla kirjutaja, jube lahe, et sa kirjutada otsustasid aga... palun ära vingu nii palju. Ma saan aru, et alles saabusid ning pole piisavalt kaua veel ära olnud kuid, päriselt, sõbralik soovitus.. kui sa tahad siin vähegi sõpru leida ja huvitavat elu elada, siis muuda oma suhtumist. Kui kaabel on toas, siis saab alati minna Mediamarkti ja ruuteri osta. Kui ise seda teha ei oska, saab alati teenuse tellida internetipakkujalt kes tuleb ja teeb seda sinu eest (tavaliselt juba järgmisel päeval). Kui midagi undab, siis ega selle üle virisemine ei muuda midagi, tuleb otsida töömees kes selle korda teeb.
Keegi ei hakka sinu elu sinu eest elama, ise pead oma elu elama ja oma asjad korda ajama :)
m
maiden/ 4. veebruar 2014 03:27
Ära osta kohe seda 40 eurost vidinat. Kui Eestis on neid saada 15-20 euro eest, siis ma olen kindel, et ka Hollandis on neid vähemalt samas hinnaklassis olemas, tõenäoliselt odavamaltki. Tundub küll, et püütakse kallit asjandust pähe määrida.
h
heheh/ 4. veebruar 2014 00:23
600 euri 40 ruutmeetri eest Utrechtis on naeruväärselt väike hind, ja sul mitte miskit ei hallita ega tilgu? Veab ikka üliõpilastel :-) Actioni soovitan mina ka, kvaliteetne kaup, ainult hooaeg-paar "vana". Xenos on kah suht soodukas. Tjah, selle valgusekartusega on minul ka tükk harjumist olnud, olen ikka üles kasvanud, et kui tule põlema paned siis on valge... Mitte hämar. Kuidas kardinatega on? On olemas?
h
Holland/ 3. veebruar 2014 22:49
Internetiga on Hollandis päris naljakas :) Mul ei olnud internetti näiteks kuu aega ning see kuu aega käidi mul vaatamas ruuterit 2 x ja nad tegid midagi seal firmas arvutitega ja helistasid, et kas nüüd on korras ei olnud.
Mu kursakaaslased ootasid endale kolm kuud internetti, see on ulme lihtsalt, kui aeglaselt siin kõik asjaajamised käivad.
Üks teine tuttav ootas pool aastat, ta sai internetiühenduse ning siis tuli välja, et see oli naabrite internet, mis kogematta oli ühendatud talle, siis läks paar kuud aega, ta sai jälle interneti ning see oli uuesti mingi vale asi, nüüd lõpuks Jaanuaris juhtus ime ja tal on kodus internet.
e
Endine tudeng/ 3. veebruar 2014 22:30
Kärss kärnas ja maa külmand. Ära vingu nii palju, ole positiivsem, on endal ka kergem elada.

f
fritz/ 3. veebruar 2014 22:06
hea et vannituba ja wc on eraldi? kas elad ühiskorteris?
k
ka hollandist/ 3. veebruar 2014 21:23
otsi pood nimega Action üles oma linnast, saad odavalt veekeetja, nagid, köögitarbed, jms asjad, mille peale üüratuid summasid ei taha kulutada. Ikeast mitu korda odavam.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee