Eesti uudised

Ojuland ägestus: kommarid kultuurirahva maski taga (47)

LISA KOMMENTAAR

Rahvas 3. veebruar 2014 21:54
Kas Ojuland on see eit keda omalajal kõik kes tahtsid Tallinna lennujaama VIP toas panna said
hästi tõmbas omale vee peale 3. veebruar 2014 20:08
ahne rumal bich. jah, kes tegi - ise tegi.
appi... 3. veebruar 2014 18:48
Kas Ojulandi ajumaht nii väike et ei suuda muud nime parteile välja mõelda et nüüd sedasi prõõkab??
Haritud inimene ei tohiks küll nii väiklaselt käituda.Mõelgu uus nimi välja ja asi ants.Nüüd jonnib nagu laps et ikka selle nime endale saaks mida NO99 on patenteerinud.Peaks vabandust paluma NO99 teatri ees hoopiski.
Hanski 3. veebruar 2014 17:51
Kes kurt sa ise oled. Nooruses jooksid ringi punastega ja kiitsid Leeninit. Nüüd ühtäki vahetasid värvi va lehvsaba. Omakasupeal kogu elu väljas olnud ,nüüd julgeb veel teisi sõimata punikuteks. Häbi peaks olema aga näib, et sel Ojulandil seda teps mite ole. Surnult sündind su nurisünnitis se pärakond, hääli sa rahvalt küll ei saa jaBrüsselisse sind tagasi ei saadeta. Vaid laulusisse saad va petis ja sealt enam vällä et pääse.
Urmas 3. veebruar 2014 17:49
Aga, mis kommunismis halba on? See mis NSVL oli ei olnud mitte kommunism vaid feodalism.
Minu arvates on kommunism küll parem, kui praegune demokraatlik kapitalism. NSVL ajal räägiti: inimene on inimesele sõber ja seltsimees, praegu räägitakse: inimene on inimesele konkurent.
Ojuland ei ole minu jaoks küll mitte keegi. Parteijuht? Andke olla! Huumor!
3. veebruar 2014 17:45
Ei ütleks. et rumal tibin. Ehe näide oli alles ju kirjandusmaastikul kus partei otsustas, et keegi lojaalsem peab olema eesotsa ja põlemine oli kiire. vaadake kui palju on parteilasi eesotsas ja just juhtiva partei käepikendusi. Ja nüüd tulete rääkima, et keegi on rumal. te ise olete rumalad kui ei näe mis tegelikult toimub.
Kodanik 3. veebruar 2014 17:36
Vaeseke, nõus ei tea mida teha kohe, et ikka sinna Brüsselisse või Riigikogusse pääseda tuhandeid omale kraapima !!!! Aitaks küll juba, saa inimeseks - nagunii teame, et Sa mitte midagi Eesti heaks pole teinud ja inimesed siin on Sinu jaoks ainult vahendiks omaenda heaoluks. Muide, see varas Galojan oli ja on ka praegugi Su sõbranna . Sina ta selle koha peale sokutasid - kas Su oma tasku selle tehinguga tühjaks jäi ??? Vot nii -- OJULANDIKE, see Su õige pale !!!!!!!
Ära solvu! 3. veebruar 2014 17:35
Võta oma partei nimeks Lumivalgeke ja seitse päkapikku!

mari 3. veebruar 2014 17:20
Ojulandil on tegelikult õigus. Teater on ikkagi vaid teater. Miks juba alguses inimene maasse tambitakse? Miks ei võiks teha uut erakonda kena nimega. Võiks ju ka NO 99 kohta üht-teist öelda. Et mingi karjujate kamp, lõhuvad, rögistavad ja märatsevad, ise midagi uuta andmata jne. Oli ju võimalus aga lõid vedelaks.
Käesolevaga 3. veebruar 2014 16:59
.. on tegemist poliitilse laibaga. Kapist väljus labane ülbik. Sisutu märatsev pubekas.
jaan 3. veebruar 2014 16:51
Mis siin ikka ühte ajukääbikut nokkida, ta ei saa sellest nii kui nii aru. Kogu aeg on teda potitatud, aga kui ikka võimeid ei ole, siis ka tiivad ei kanna.
cv 3. veebruar 2014 15:35
Meenub et galojann oli ojulandi juures praktikal,me kõik teame mida ta seal õppis
xxxx 3. veebruar 2014 15:32
Ojulandist on saanud tüüpiline karjäärikommunist ja stalini õpilane.KES TEDA EI TOETA ON
AUTOMAATSELT RAHVAVAENLANE JA KUULUB HÄVITAMISELE.
Miks ta enne reformijunnide kuritegusid ei paljastanud kui nende musta raha abil europarlamenti sai
Miks korruptsioon ja kilekotindus ainult paar aastakest tagasi olid tema jaoks OK ja JOKK
Ojuland kardab saada samasuguseks VIP ASOTSIAALIKS kui meie praegune Evelin I kes
elatub VIPsotsiaaltoetustest
Juku 3. veebruar 2014 14:36
Mingu maximasse kassapidajaks-suurushullustus tal vist!Oma partei-tahan ka mõisavalitsejaks nagu Kiir-tuhandeid selliseid upitatuid olnud,kes mõtlevadki ,et on tegijad!Võta Kallase tütrest eeskuju,kui ise ----
mann 3. veebruar 2014 14:00
Kuna tema on minuga enam-vähem üheealine, siis ma millegipärast ei taha uskuda, et ta ei olnud omal ajal oktoobrilaps ja pioneer, eriti Virumaal!!! Nendesse organisatsioonidesse kuulusid praktiliselt kõik lapsed, polnud eriti palju võimalust välja jääda - kui siis paduusklikel peredel ja võib-olla veel mingil ime põhjusel.
Hei Kristiina omaaegsed klassikaaslased! Kuidas sellega siis tegelikult oli?
miku 3. veebruar 2014 13:53
need kritiseerijad on ilmselt kõik ansipi palgalised kommenteerijad. Häbi peaks olema rünnata oma endist parteikaaslast. Järelikult on, mida karta. Ojuland on igati tubli ja korralik naine. Pealegi veel tark ja intelligentne. Ei Oviiri Siiri, Rosinmannuse Kata ,ega Viljakene küüni iialgi nii kõrgele tasemele. Nende ajud on ammu juba kõdunenud ja ainus asi, mis neid taga kihutab, on raha ja võimuahnus. Oviir lahkub küll rahumeelselt. Aga selle rosina asi pandi jälle "kalevi alla", aga Vilja on ju reetur, kes üks kord juba reetis, küll tuleb ka järgmine kord. Jätke pr. Ojuland rahule, las tema toimetab omi asju, ta ei sega ju teid, kuigi võiks. Ta teab palju rohkem, kui te kardate. Aga ta ei tee oma suud enne lahti, kui on õige aeg. Mina igatahes soovin talle jõudu ja olen kindel, et ta jõuab kaugemale kui need sulid ja kaabakad, kes senini on meie riigi valitsenud. Ärge õelutsege reformikad, teie aeg on niikuinii juba läbi.

kukupai 3. veebruar 2014 13:23
kommarid?! heldekene, ise oli komsomolka-aktivistka, no puudub inimesel häbitunne
Tule Taevas Appi 3. veebruar 2014 12:55
Kogu see sisutu rumalusest pakatav jutt ongi jutt ongi Ojulandi tase. Ei imesta ,et tema lambad nälga surid. Peab olema ikka väga rumal naine, et üritab hakata kedagi juhtima. Soovitan Ojulandil otsida omale parteiliikmeid psühhoneuru hooldekodudest. Selle seltskonnaga sobib ta suurepäraselt. Seal võib ta ennast pidada kelleks tahab.
aga 3. veebruar 2014 12:17
olgem ausad, tubli naine, andku jumal talle jõudu ja vastupidavust!1
Kristiina võiks rahvale jutustada,kuidas 3. veebruar 2014 11:57
EKA krunt ära nihverdati ja KUHU läksid need rahad.Teatavasti
oli ta siis oravatega pundis.Kunstnikelt rööviti maja,siis krunt ja
nüüd veel ühe kollektiivi nimi takkapihta.Millisest erakonna nimest
saab siin juttu olla?Kas "VARAS" või "NIHVERDAJA" ?
urr 3. veebruar 2014 11:53
See tädi on erakonna juba enne loomist põhja lasknud.
tibu 3. veebruar 2014 11:49
"Ma olen lapsest saati seisnud igat sorti oktoobri-, pioneeri- ja komsomolilaste vastu"
AGA OMETI EI SEGANUD SEE TEDA 11 KLASSIS KOMSOMOLI ASTUMAST??????????????
no näe 3. veebruar 2014 11:47
politruk on kõik omad ooravad partei käsul puu otsast alla ajanud ja nagu tartus koerad ühele NAISTERAHVALE kallale saatnud ai ai peab ikka päris hirm nahka pugenud OLLA
juhuu 3. veebruar 2014 11:06
ega ära kulunud luuale uut vart pannes seda paremaks ei tee ja eriti veel kui sellega üritab pühkida uhke ja kibestunud tädi.

vikipeedia 3. veebruar 2014 10:58
Kristiina Ojuland õppis Jõhvi 1. Keskkoolis. 11. klassis astus ta komsomoli.
Totu Kuul 3. veebruar 2014 10:53
Mõni inimene lausa peab varastama! Alles ta visati seetõttu parteist välja,nüüd tahab teistelt nime varastada! Totu Kuul on täiesti vabalt saadaval,pole vaja varastada aga ausalt ta ei taha,vargus veres?!
TÄHELEPANU EESTI INIMESED JA .... 3. veebruar 2014 10:44
Kristiina jäta meelde: ära kaka sinna kus kohast ja millega sa sööd (taldrik ja käsi)! Sõimad juba eos oma potensiaalseid valijaid kommareiks, aga kui valitud saad siis on kindlasti terve eesti kommarid!
ÄRA PURE KÄTT MIS SIND TOIDAB! SA JUBA OLED SEDA TEINUD JA TAGAJÄRJED ON NÜÜD NÄHA!
Inimesed! pange tähele kuidas rahvasaadikuks pürgiv "kodanik" enne valituks saamist teid juba ette sõimab ja süüdistab, selle inimese koht on kodus kägude ja lammaste keskel....
Madis 3. veebruar 2014 10:39
Kui rahvale ei meeldi erakonnast petuste eest välja vistud Ojuland siis miks ta peab kohe kuuluma kuhugi erakonda? Võiks ju tõesti rahulikult eluga edasi minna ei usu,et ta poliitikas eriti ilma teeb.
Ajab muigama 3. veebruar 2014 10:32
Minu teada olid just kommunistid, kes pidasid kõike loodut rahva omaks ja vabalt kasutatavaks. Kapitalistirajakad tahavad omi asju kümne küünega endale hoida.
vanapagan 3. veebruar 2014 10:30
Kes tegi ojulinnukese naeruväärseks daamikeseks - ise tegi.
Juhan. 3. veebruar 2014 10:30
Kristiina ei ole muidugi see patrioot, kes need endised kommud ja nende kasvandikud riigipiruka juurest minema peksaks, aga müts maha, et meil veel keegi julgeb määgida! Head pealehakkamist!
küsimus 3. veebruar 2014 10:23
Kaaberdatakse laeva, lennukit jms. aga mitte Eesti patriootilis-isamaalikku leksikoni.Kus tuleb see jultumus pidada väljendit Ühtne Eesti enda eraomandiks? Diskuteerida võib firmamärgi teemal, aga mitte ühiselt kättevõidetud vabadusega.Kas sellisel juhul on väljend Eesti Vabariik samuti mõne kamba ainuomand??

Piinlik 3. veebruar 2014 10:21
Selline haige inimese hala, häbitunne puudub täielikult....
Tegelikult ka 3. veebruar 2014 10:08
Antsipil ja tema vasallidel on päris tegu kuidas üht eesti blondiini ohjata ,kes tema jalgealust õõnestab . Arvan et sellest duellist tuleb võitjana välja Kristiina sest Antsipi maine selisab võimul alnult valede ja vassimiste teel .
arvamus 3. veebruar 2014 09:57
Lihtsalt piinlik on juba seda kibestunud inimese juttu kuulata. Sellist uut erakonda ei vaja Eesti kindlasti. Miks ta ise sellest aru ei saa. Kas ikka on vaja end narriks eestlaste ees teha.
mari 3. veebruar 2014 09:54
Õpi enne lambaid karjatama siis alles Eesti riiki valitsema .
mari 3. veebruar 2014 09:54
Õpi enne lambaid karjatama siis alles Eesti riiki valitsema .
HÄÄLTE NIMEL ÜLE LAIPADE 3. veebruar 2014 09:54
ise oled olnud komsomolis ja elad koos geneetilise kommariga (endine peda suur teaduskonna sekretär. Ära sõima teisi vaata kõigepealt ennast.
mm 3. veebruar 2014 09:52
Kui mõistus ei suuda argumenteeritud juttu ajada,tuleb oponente tembeldada kommariteks,või mis veel parem homodeks.Ääretult ebameeldiv tüüp!
Ise 3. veebruar 2014 09:47
oli ju ka komsomolis, ärgu hämagu.

irw 3. veebruar 2014 09:42
G 3. veebruar 2014 09:27
Kommunismi idee oli ikka ideaaliidee, aga tänapäeval loobivad sellised sõnu vaid väga väikese ajukaaluga tegelased. Ja mida halba saakski teha näiteks reakommunist kes ise üritas paremini asju ajada, aga ülevalt tulid juhised? Arvan, et kapitalism kus voogab narko-, pede- jm majandus on korralikuks näiteks neile kes halvasti käituvad.
kristiinake... 3. veebruar 2014 09:27
...kristiinake võiks vähemalt lastekodust lapse võtta ja end ka paremast küljest näidata!!!...mitte mängida siin märtrit,et oma elu ja ilu ja nooruse poliitikale pühendanud!!!oleks vähemalt usutavam tema erapooletu partei loomine!!!
katz 3. veebruar 2014 09:13
Ühes asjas on Ojulandil õigus - ehtsaid, praegusi kommuniste ära ei tunta. Nn "kultuuriinimeste" seas on neid tõesti hulgim.
Hääled mulle, raha sulle. 3. veebruar 2014 08:04
Geneetiliine kommunist sõimab kultuuritegelasi.
Ehh 3. veebruar 2014 07:54
See tibin on ikka rumaluse tipp poliitikas. Eks valimised tulemas ja üheski nimekirjas ei kanditeeri, siis võtab silme- eest mustaks küll. Tädi peab uuesti alumiselt pulgalt alustama, ei tea kas tuleb jälle Rakveresse veiniklubi tegema ka