Eesti uudised

Muuli ja Samost: Ojulandi partei loomine naeruvääristab uusi loodavaid erakondi (33)

Toimetas Kristin Aasma, 2. veebruar 2014 15:10
Paremalt: Kalle Muuli ja Anvar SamostFoto: Arno Saar
Kristiina Ojulandi partei loomine naeruvääristab uusi loodavaid erakondi, leidsid arvamusliidrid Kalle Muuli ja Anvar Samost Raadio 2 jutusaates "Olukorrast riigis".

„Kui usuks Kristiina Ojulandi organiseerimisvõimesse ja Reformierakonna ettenägelikkusesse, siis võiks ju uskuda, et Kristiina Ojulandi erakonna loomine on mõeldud naeruvääristama kõikide võimalike erakondade tulekut enne 2015. aasta valimisi. Aga saan aru, et nii see kindlasti ei ole," rääkis Anvar Samost.

Samal teemal

„Selliste üritustega, mis on läbi mõtlemata ja tehakse suhteliselt suvalise seltskonna poolt, aga väga suure meediakära saatel, võetakse võimalused ka tõsisematelt üritajatelt," täiendas Kalle Muuli. Ta leidis samuti, et pärast Ühtse Eesti katset on igale uuele erakonnale külge pandud „mitte tõsiste inimeste silt". Muuli sõnul ei arvestatud Ojulandi erakonda luues sellega, et tegelikult „lasti täis" peaaegu kogu uute erakondade maastik, mis 2015. aasta valimisteks ehk valmistuvad. „Kaks-kolm erakonda oleks sealt ikka tulnud," rääkis Muuli.

„Loodetavasti tuleb ka selline erakond, kes nii naeruväärselt ei käitu," lisas Samost.

Kindlasti on Reformierakond oma endise liikme äparduste suhtes päris rõõmus, kuna see muudab kogu muu poliitmaastiku, mis jääb riigikogust väljapoole, klounide mängumaaks, leidsid Raadio 2 arvamusliidrid.

Samal teemal

14.02.2014
Ojulandi partei ristiti Rahva Ühtsuse Erakonnaks
05.02.2014
Reform arutab Ojulandi ennistamise nõuet
04.02.2014
Ojulandi uus poliitiline jõud jääb kindlaks sõnale "ühtsus"
03.02.2014
Ojuland ägestus: kommarid kultuurirahva maski taga