Eesti uudised

Kristiina Ojuland: vabas Eestis pean taas silmitsi seisma geneetiliste kommunistidega! (110)

LISA KOMMENTAAR

kommenteerija siilile 4. veebruar 2014 01:34
tuleks anda molli ! räägib liiga palju!
Tann 3. veebruar 2014 17:07
Samas, mis on NO 99 - kaagutada. Ise nad petsid rahvast pisarateni. Kui palju oli lootjaid,et asjast saabki asja ning kõik kommunistid, ahnurid ja reformarid veega alla lastakse. Tutkit!. Teisest küljest pole reformimeelsel poliitikul jällegi mingit õigust kasutada nime "Ühtne Eesti". Reformierakonna võimu all näeme me kõik selgemast selgemalt seda Eesti ühtsust.
see on nii 3. veebruar 2014 10:31
Ojuland osutus Reformi juhtkonnale ohtlikuks konkurendiks ja seda eelkõige Euroopa Parlamendi osas.Seepärast oldi valmis see daam ohverdada põhjustega, millega ise samuti tegeleti. Kui Kristiina näitab selle eest hambaid ja tahab tõemeeli midagi uut luua Eesti poliitikamaastikul, nagu mitmed teised ühendused, siis püütakse nüüd juba rafineeritud vahenditega need inimesed eos hävitada. .Kui poleks Ühtse Eesti probleemi, siis mõeldakse midagi välja ja kasutatakse teisi alatuid võtteid, lükates ambrazuurile väiksemad tegijad.
hehh, aga nii ongi 3. veebruar 2014 09:26
Kristiina peab vast silmas siiski geneetilisi kommuniste, meil on neid küll, kelle isad, vanaisad ja vist isegi vana-vanaisad olid kommunistid ja need inimesed on praegu kas ärimehed või muidu riigitüürile lähedal, aga kui palju on geneetiliste seas tavainimesi? Kritiina- vanused olid siiski ehk alles teise põlvkonna komnoored ja kommunistiks hakkas ikkagi vähemus.
ZZ 3. veebruar 2014 08:58
--ALLES JU OLID KOMMUNIST ANSIPIGA SUUR SÕBER..
jussike 3. veebruar 2014 06:40
aga ühes erakonnas kommunistidega oli olla väga hea? löödi joomise pärast parteist minema?
jah 3. veebruar 2014 06:37
kas siit ei loe nendest kommentaaridest välja et kui valimised siis minnakse ja antakse hääl ikka reformile.Samas kisatakse aga valitakse ikka seda jama ja ei anta võimalust uuele vaid tambitakse juba praegu mutta
E. 3. veebruar 2014 06:10
Ojulandi väljaütlemised on üpris samast klassist nagu Ansipi "seemnete söömise" repliik. Poliitikud ikka ei õpi, et avalikkuse ees ei saa närvi minna.

totu 3. veebruar 2014 06:08
Kodanik Ojuland,kas ikka on mõtet enne erakonna sündi see oma lauslollusega maha mängida.Kuigi ka mina põlgan kommusid kogu hingest,võib-olla oleks siiski sobilik enam-vähem teada,kes on kommu ja ka seda,kes ei kuulu sellesse närusesse seltskonda.
Idiooditohter 3. veebruar 2014 05:42
Ojulandi seosetud mula ei tasu tõsiselt võtta, ta ju GENEETILINE IDIOOTt, kelle koht on HULLARIS!
Aga rahvas 3. veebruar 2014 04:27
peab silmitsi seisma Brüsseli kotitädi lollustega.
eedu 3. veebruar 2014 03:43
Kas Ojuland teeb tööluusi ja palk jookseb maksumaksja kulul edasi?
Parteitu 3. veebruar 2014 01:20
Parei tegemine pole üldse keeruline- võta aga mõne teatritüki mõnedest episoodidest idee, nimi ja kaasa ettenähtud hulk inimesi ning anna minna... Aga partei juhtimine ja selle põhimõtete ellurakendamine nõuab küll mõistust, ettenägemisvõimet, tasakaalukust ja sügasvat poliitilist kultuuri. Aga kust see antud juhul Partei tegijatele taevamannana pähe peaks sadama, praegu ei paista neid omadusi küll veel näpuotsagagi jagatud olevat - ei teata isegi nime valimise seaduslikku korda - mis siis veel muudust asjadest. Surnult sünnib see vasikakene eide geneetilisse rüppe...
alliki allika 3. veebruar 2014 00:24
Miks Sa Ojuland teiste erakondlasi kohe sõimama ja geneetiliseks kommunistiks sõimad, ega Sa Keskerakonnas punaselipsuga mees ole. Tema ka kui suu avab siis konkurente Reformierakondlasi sõimab kuidas juhtub, ( tuletab kedagi žirinovski nim.meest oma sõimamisega meelde) . Võibolla talt muud oskusi ei nõutagi.
siil õpetab 3. veebruar 2014 00:08
Krissukene ära taha kogusaeg esirinnas olla ,sul sääl erakonnas üks suhtekorraldajast muti ,lükka too enda asemele,tollel olevat teerulli juhiload ja elevandi nahk.
Ex geneetiline kommunist. 2. veebruar 2014 23:34
Tead miks mina Ojulandi vastloodud erakonda ei valiks. Ojuland tahab iga hinna eest Brüsselisse pääseda, ükskõik mis kavalusega. Kui ta Brüsselisse ei saa siis tuleb tõesti lambaid maal kasvatama hakata, sest muud tööd ta teha ei oska.

vot mina ei häbene 2. veebruar 2014 23:21
et olin oktoobrilaps ,ma nii tahtsin selleks saada ja uskuge ,tehti igasuguseid põnevaid üritusi ,hiljem tahtsin saada ka pioneeriks .Uskuge oli põnev aeg ,lastele leiti tegevust ja tänaval nägi väga vähe hulkuvaid ,suitsetavaid ja õlle libistavaid noori .No milles mina süüdi olen ,et oli selline aeg? Ah? Ja kas ma pean häbenema ?Meil polnud ju kusagile minna selle (teiejaoks) nii hirmsa kommunismi eest. Aga ,kui lähen praegu välismaale ,siis ma küll HÄBENEN olla eestlane . Uskuge mind minevikku ei ole võimalik muuta, muuta same vaid tulevikku.
.. 2. veebruar 2014 23:20
Ennem olen 100 korda kommunist,kui rehvormist või isamaalitsik.
Ojulandi hüüdlause 2. veebruar 2014 23:12
"Kõigi maade lambakasvatajad ühinege".
copy to Ega 2. veebruar 2014 22:11
"Ojuland ei ole halvem kui Ansip."
Ma ei tea, mina isiklikult ei ole ühe ega teisega voodis olnud. Aga rumalam on kahe pea jagu.
... 2. veebruar 2014 22:06
jah olen olnud oktoobrilaps, pioneer ja isegi komsomol ja mis siis...
Ega 2. veebruar 2014 21:38
Ojuland ei ole halvem kui Ansip.
Kas 2. veebruar 2014 21:18
on sul meeles see aeg kui sa sirge seljaga kommunistide ridadesse astusid?
Või on juba meelest see läind kui komsomoli astusid?
Redis oled vä?
Neid me vihkame kõige rohkem!
endine kommunist 2. veebruar 2014 21:00
Elagu NLKP ja Valitsus.Tänu neile on meil helge tulevik.

orava huljatud liige 2. veebruar 2014 20:54
kas moraali lugemine pole liiga abstraktne?minu meelest tapavad eestlust just ahtned brusselist tulnud eurojanesed,kes on pahe loonud natskapitalismist raha ja voimu juurde kiimlemas
Taat 2. veebruar 2014 20:44
Ojuland! Sa oled poliitiline laip!
tõega 2. veebruar 2014 20:43
Mis ajast surrogaadid monopoliseerivad Eesti patriootlike sõnu ja lauseühendeid.Käitutakse kui natsid Saksamaal, kes ainuisikuliselt võivad endale lubada patriootlike karjatusi ja puua üles iga teisitimõtleja. Väga tuttav tuleb ette, kuidas Eesti usinad vabamüürlaste õpilased jälgivad vabamüürlaste üht tähtsamat postulaati, et iga initsiatiiv juba rohujuure tasandil tuleb hävitada.See, et nende ajutrust on end ammendunud- siis võetakse appi äärmuslikud abinõud, kus eesti isamaalikku termimnoloogia kasutamist nimetatakse kaaberdamiseks.Ilmselt on kaaberdatud tänaste keelajate ja käskijate ajud, muidu nii ei toimitaks.
arvestus 2. veebruar 2014 20:36
...arvestades seda, kui populaarseks on saanud uute parteide tulek on
viimane aeg moodustada eestimaal ..............................Partei!
1. natsionaliseerida KÕIK välismaa pangad, et lõppeks raha välja kantimine siit iga viimasegi liigutuse pealt.
2.Kuulutda välja moratoorium SMS laenude tagasinõudmise suhtes ja keelustada röövellikud skeemitamised sel alal.
3.Austades esivanemate kultuuripärandit ja arvestades eestimaale peale 2. maailmasõda saabunud migrantide suurt arvu lõpetada igasugune multi -kulti ja nn vikerkaarepoliitika. Saagem suhted juba olemasolevatega korda.
4.Teha kõik võimalik, et Partsu ministeeriumi poolt mööda maailma laiali külvatud ressursid panna teenima eestimaa huve siin....arendades tööstuslikku tootmist, eriti lõuna eestis. Alustaks kasvõi linakasvatusest ja selle edaspidisest töötlemisest lõpptoodanguni välja.
5. Välistada eestimaa poolitamine Rail Baltiku tõttu.
6.Mitte nõustuda praeguse kontrolljoone piiriks kinnitamisega setomaal.
Kapitalist 2. veebruar 2014 20:18
Ei pea ju! Ära vaata peeglisse ja asi lahendatud!
Kohtla-Järvel öeldakse ikka,et 2. veebruar 2014 20:16
KASI OMA SUUD ! Parem tõepoolest jutusta,milliste trikkidega
REF oma rahad sai ja kuidas EKA krunt maha parseldati,mismoodi
see käis? Olid ju siis ise kambajõmm või kuidas.
Horoskoop 2. veebruar 2014 19:58
naitab talle suurt edu nii et rahulikult tuleb asjale ligineda

vabandage Eesti ...vist niimodi on Kristinal ju tõsiselt õigustatud tähelepanu 2. veebruar 2014 19:58
...üllatusi ja allumist "trahvide" näol tuleb EV-sildi ja keeleseadusest lähtuvalt . Euroopas juba ammu omaksvõetud "TAXI" kauba,toote,teenusmärgile ja liikluspolitseinikud trahvivad selle eest ning peab olema kirjutatud hoopiski TAKSO. 160 eurot ehk vähem kui 50 trahviühikut nõutakse sisse 15 päeva jooksul ja jääb mulje,et olen toime pannud raskema astme väärteo rikkudes siis mida? Et olen hääle annud liitumisel euro liiduga, NATO -ga ja olen püüdnud tuua eurooplastele arusaadavat teenust nüüd siis siiagi koju.
mina 2. veebruar 2014 19:51
kas raha on riigil palju loppida et tehakse mottetuid erakondi et milleks vaja kui meie arvamus ei lahe niigunii korda et ikka raha panna mottetuse kohat selle tottu jaavad pooled toetuseda ja voetakse raha vahemaks inimeste taskust see on suur summa ja kust see voetakse ikka meie taskust selle asemel et teha riigis inmestel aitada ja toetada inimesi kellel abi vaja meil ju raha palju vaatagu enda umber mis toimub vaesus ei ole riigis kaugel
oiglus inimestel 2. veebruar 2014 19:38
kust see raha voetakse kas toesti on riigil palju raha et mottetuid kogudusi luua raha pole mojale panna eks palju jaavad selle tottu toetuseta meie riik on ju rikkas selle asemel vaatad mis riigis toimub aitada inimesi ja toetada mitte panna raha sinna kus pole vaja ja meie arvamus ei lahe niigunii korda riigile nemad tevad ju mis tahavad mottetu raha loppida millel pole motted
to "Pea kaasaegne" 2. veebruar 2014 19:35
Ei nõustu Teie väitega " Ojulandi noorusaastad jäävad 60-dat lõppu- 70-date algusesse ja siis olidki kõik lapsed oktoobrilapsed, pioneerid ja noore komsomolimärgi kandjad. Lihtsalt nii oli kombeks". Läksin kooli aastal 1964, oktoobrilapsed olid tõesti kõik. Aga neid, kes ei astunud pioneeriks, oli meie klassis kaheksa. Komsomoli astujaid oli veelgi vähem ja seda vaatamata alusetule hirmutamisele ülikoolidesse pääsemise ja muu suhtes. Aga mis Ojulandi juttu puutub - see on tõesti jabur.
Your 2. veebruar 2014 19:08
No. On probleem ja probleeme ei saa nii lahendatud ju
g 2. veebruar 2014 19:03
Väga hakkab juba huvitama kes see rumal tibi on ja kuidas ta sai ikkagi europarlamenti. Ainukesed killud mis minuni jõudnud on, on ülimalt ebanormaalsed.
ATTENTION!!! 2. veebruar 2014 19:02
Kristiina kuula soovitust: ära kaka sinna kust sööd (KAUSS JA KÄSI) ja ära pure kätt mis sind toidab!
Juba eos sõimata potensiaalseid valijaid....
sellist "parteid" eesti ei vaja!!
Inimesed! kui te valite siis vaadake keda!!!
Kui sellised võimule saavad siis hakkavad iga häda puhul kõiki ja kõike kommunistideks sõimama ise poole hullemad!!!
raivo 2. veebruar 2014 19:02
Pigem geneetilise ahnuri,võimuihaldaja on see ojuland.

k. 2. veebruar 2014 18:50
Nadi algus Kristiina :). Üks tark ja teised kõik lollid ... ei tõota just head ...
john 2. veebruar 2014 18:43
Ojuland pole see inimene, kes rahva barrikaadidele viiks. Pigem on ta tegevus ajendatud omakasust ja haavatud egost.
Surnud sündides 2. veebruar 2014 18:27
Lõhnab veidi ego pihta saaduna, mis? Me kõik vahel vihastame, ainult et mitte nii avalikult! Tipp-poliitikule ei tohi olla omane kõik välja sülitada, mis meelel/keelel. Antud situatsioonis kaotas tädi kogu kultuurirahva toetuse - kes alati on olnud revolutsioonide keskmes.. Kahju. Arvasin juba midagi normaalset sündimas. Siiski vist ei näe seda. Eesti poliitika hapneb.
NO 2. veebruar 2014 18:26
Ojukas ütles välja päris täpse ja terava asja, aga kõik ei hammusta seda mõtet läbi ;)
mutter oli ikka kõrgemal 2. veebruar 2014 18:17
kut va pioneerijuht. Tema oli Talnas Kalinini Rajooni kõige kõvem komsomol - Rajoonikomitee sekretär ise. Tema on austust vääriv,mitte tühipaljas oktoobrilapse ega pioneer
tänane sl õhtulehe päevatoimetaja 2. veebruar 2014 18:16
või mingi tsenuurija on ilmselt ojulandi uue parteikoguduse asutajaliige või fännklubis aktiivne osaleja ?
Mingi väljakannatamatu häda neid komme kustutada .
Huvitav teada muuhulgas-kuipalju neist päevatoimetajatest on filoloogi haridusega ? Kohati tundub et artklikirjutaja on 2 klassi külakooli haridusega ja teine aasta on jäänud pooleli .
to 18:00 2. veebruar 2014 18:12
no eks naera siis, vaata ainult, et õnnetust ei juhtu.
to 16:55 2. veebruar 2014 18:09
Kas väga valus on loll olla?

Kuule Kristiina 2. veebruar 2014 18:08
aga lolle ja rumalaid ei võetudki pioneeriks ja komsomoli,veel vähemalt parteisse.
meenutav valija 2. veebruar 2014 18:07
Ojulandi tüüpiline kommentaar kriitika suhtes. Eestis on kahjuks palju inimesi, kes leidmata kriitikale või küsimustele põhjendatud ja kõigile arusaadavaid vastuseid, hakkavad küsijaid või kommentaatoreid kommunistideks ja nende sadarakkudeks ja jt koletisteks nimetama ja lootes seejuures, et sellega varjab ära enda puudujäägid. Paraku tihtipeale varjavatki.
kodanik 2. veebruar 2014 18:07
Eestis on vabad need, kes on rikkad. Vaesed ja vaesemad on orjad ja hullemad orjad kui
nõuka ajal. Siis näiteks käis naine või mees vabrikus tööl ja nii elu lõpuni.Pensiooni pärast ei pidanud
muretsema. Nüüd aga see värk pole sittagi kindel. Enamus vanemat generatsiooni ootavad kile linad
kuskil haisvas hooldekodus.
kodanik 2. veebruar 2014 18:06
Eestis on vabad need, kes on rikkad. Vaesed ja vaesemad on orjad ja hullemad orjad kui
nõuka ajal. Siis näiteks käis naine või mees vabrikus tööl ja nii elu lõpuni.Pensiooni pärast ei pidanud
muretsema. Nüüd aga see värk pole sittagi kindel. Enamus vanemat generatsiooni ootavad kile linad
kuskil haisvas hooldekodus.
to sorts 2. veebruar 2014 18:05
tahtsid õelda ühtid krissuga...
Üldteada on 2. veebruar 2014 18:00
käekoti mutter on ise pioneerijuht! Ja tuntud pugeja! Mida ta Bakuus tegi? Naerukoht!
Ajakirjandus 2. veebruar 2014 17:51
peaks vähehaaval hakkama seda hullu ignoreerima, sest kõik see loll jutt on tegelikult tema isiku tähelepanu all hoidmine. Ajakirjanikud ärge minge õnge!

Njah 2. veebruar 2014 17:43
Nüüd siis on selgunud, miks see teatrietendus NO99 poolt tehti enne valimisi. Selleks, et ei toimuks muutusi Eesti valitsemises.
/Ühtne Eesti päästis Ojasoo sõnul eelmised valimised. „Sellel hetkel ei saanud keegi uut parteid teha, sest me tegime selle nii-öelda ära. Eesti pääses Leedu saatusest, kus partei teinud telestaarid ja klounid said parlamenti,“ selgitas ta./
tõde 2. veebruar 2014 17:39
Sa ,Ojuland ,võiksid nimesid nimetada aga mitte niisama plähvida.
Sorts 2. veebruar 2014 17:36
Kristiina`ke, ole tubli ja pea vastu, näita milleks Sa võimeline oled, meie riigi au ja kiitus. Mina ühinen kindlasti Sinuga ja soovitan seda teistelegi.
Riho 2. veebruar 2014 17:31
Ühes teises riigis oli kombeks, varatstada teiste tagant. Nii viksiti toodangut maha kui ka loomingut .Pandi oma nimed alla. Vabas Eestis ei tohiks ju nii olla, et keegi läheb teise loomingut röövima. Ühtene Eesti on NO99 omand ja nad lõid selle partei, mida nüüd tahetakse kaaberdada
Marks 2. veebruar 2014 17:28
Mul savi mida see Ojuland suust väkja ajab, vanad parteilase kombed ligi, tahan ja kõik. Teised mingu minu teelt eest. Vale suhtumine ja egas see ei muutu.
EW 2. veebruar 2014 17:28
Ära plätra tüdruk! Ise oleksid pidanud ausalt asju ajama.
2. veebruar 2014 17:25
sellel blondiinil kriitikameel täielikult puudub. Kõigist eestlastest on järsku saanud geneetilised kommunistid? Ei kujuta ette inimest, kes teda tõsiselt võtaks!
Kelle dokustaadid siis 2. veebruar 2014 17:16
nüüd ida poole teel on ? Zvania .

Q 2. veebruar 2014 17:15
Ta oleks koos rulli-efkaga pidanud hoopis Ärimehe juurde puhkama sõitma kuueks nädalaks. Nüüd vehkleb siin pakases nagu TonkiHote.
mo arrrrrmas.,miks te viidate omas kallist 2. veebruar 2014 17:15
Maamees 2. veebruar 2014 17:11
Pakuksin Ojulandi parteile nimeks deliirium.
mark 2. veebruar 2014 17:09
Tere ikka! Olen põikpäine. Ei komenteeri. Kui tuhandest jääb üks puudu - võtke ühendust. Poliitika on räpane! Kes seda teeb? Kollontai? Idee ei eksisteeri tühjast. Miks? M.
kaak 2. veebruar 2014 17:00
Kas geenivaramu saaks kindlaks teha kõik isikud, kes on juba geneetiliselt kommunistid ja nad märgistada- IDkaarti või passi vastav märge?
Oi kui palju kommuniste! 2. veebruar 2014 16:55
ilmar, jann, Aile, jube, Kalju, j.n.e. Üks Leo on veelgi juhmim, Ojulandi pimesi armunud. Sellised pimesi kommunistihakatised valivad kindlasti pimesi viha purskavaid omasuguseid. Sellised ongi aia taha läinud lambad: palju kisa, vähe villa. Ja selliseid Eesti arengu pidureid on liiga palju järel. Mõelgem loogiliselt, mida nendest küll tolku on? Ainult rikuvad tõrvatilgana meepoti ära.
to 16:28 2. veebruar 2014 16:52
Valvekommentaatorite partei nimeks peaks ikka saama Eesti Kommarite Partei, mis muud!
ojuland ise 2. veebruar 2014 16:51
on täpselt samasugune geneetiline kommunist, nagu need teised. ei vähem ega rohkem. ning isiksusehäiretega ilma au ja häbita.

Vähe sansse 2. veebruar 2014 16:48
kui juba algul kellegiga tülli pöörad,eriti kultuuriinimestega,kuhu see lang oma jamaga jõudis?HALLOO,POLIITIKUD PEAVAD OLEMA DIPLOMAADID,ainult siis kui nad leiavad kompromisse kedagi sõimamata,löövad nad läbi
ehee 2. veebruar 2014 16:48
kas ta on nüüd selle äraunustanud, et kuulus ise ka komsomoli? 20 aastat teenis reormierakonda ja siis kui pettusega vahele jäi - on kohe kisa lahti. Vastik, ausalt - Ok. omal ajal sai RE kõik hüved - aga nüüd sedasi sõnavõtta, äärmisel madal. eriti loll on kultuurirahvaga tüli kiskuda, need on terava keelega inmesed ja panevad veel ta laulu sisse
?? 2. veebruar 2014 16:46
olen ka endine pioneer ja kommunistlik noor,teistmoodi polnud "siis" võimalikki..need on praeguseks juba unustatud ajad aga mis on endistest aegadest mõningatesse inimestesse jäänud on ikka vale ja vassimine..."suure idee" nimel !!
kodanik 2. veebruar 2014 16:30
Ojuland on ikka päris hulluks läinud. Loodan et sellest erakonnast asja ei saa.
2. veebruar 2014 16:28
Uue erakonna, kes Eesti elu tippu viib, peaksid moodustama valvekommentaatorid,sest targemaid, õilsamaid jakõiketeadjamaid inimesi mujalt ei leia, vaadake vaid kui palju neid on, kes kõik teavad, kuidas õige on.Miks sellist ressurssi lasta kaotsi? Ainult ei tea, mis nimeks võiks saada...
Kurb 2. veebruar 2014 16:16
Aga õiekirjaga on sellel naisel halvad lood. Peaks koolitusele minema.
Ajalehelugeja. 2. veebruar 2014 16:15
Ojulandil oleks aeg maha võtta, kolm last üles kasvatada, siis saavutab ka poliitikas paremaid tulemusi !!!!
Galojani raamatust 2. veebruar 2014 16:07
Kristiina, räägi oma parteilastele kuidas see portfelli täis välisministeeriumid dokumentide müük Leningradis sujus? Ja küsimus Ansipile ja kapole: "Miks pole seda Galojani raamatus esitatud süüdistust uuritud, kas selle müügi taga oli rohkem poliitikuid, et laus vaikus kestab?" See on väga ränk süüdistus ja see ei lange mitte ainult Ojulandile vaid kogu valitsusele...

Täpsustus 2. veebruar 2014 16:05
Geneetiliste karjeristidega, kes on enamus poliitikuid, eriti Ojuland ise ja ka need teised geneetilised ...
Jass 2. veebruar 2014 16:01
Kas mängib ainult või ongi äkki päris ... ? Kas ühel naisterahval tõesti kodus midagi teha pole? Mage nali
hahahhaaaaaaa 2. veebruar 2014 15:59
Tehke muidugi veel üks vereimejate erakond, neid on veel liiga vähe. Ja nimeks pange troppide erakond.
hahahahahaaaaaa 2. veebruar 2014 15:58
Tehke muidugi veel üks vereimejate erakond, neid on veel liiga vähe. Ja nimeks pange troppide erakond.
SAE PEKKI 2. veebruar 2014 15:56
OJULAND SA OLED ISE GENEETILINE KOMMUNIST, KES ÜLE LAIPADE SOOVIB TAAS EUROLIITU SOOJALE KOHALE PEESITAMA!!!!
hahahahaaaa 2. veebruar 2014 15:56
Tehke muidugi veel üks vereimejate partei, neid on ju liiga vähe veel. Nimeks pange troppide erakond.
Rottweiler 2. veebruar 2014 15:34
Ausalt öeldes on juba ammugi kõrini kõiksugustest praegustest ja endistest refaritest, kesikutest, "äraostmatutest" jne. Pole absoluutselt mingit vahet kas sulle valetab silmad täis üks, teine või 123-s. Ja miks ma ei usu, et üks endine refar midagi kardinaalselt teistsuguse ja tõega rahva poolt ja poole olevaga hakkama võiks saada. Küll aga on enne muna valmimist kaagutama kukkunud ja ette tuhjaks kooreks osutunud sünnitise vigades kõiki valimatult selles ebaõnnes süüdistama. Mõttetu tegelane
karjäärikommunist 2. veebruar 2014 15:33
Hea nali, karjäärikommunist nimetab kultuuritegelasi geneetilisteks kommunistideks.
Täitsa oravate stiil - neil on see seni õnnestunud . Aga Ojulandi käes ei toimi ;)

qw 2. veebruar 2014 15:33
Peaasi, Kui IRL ei juhi meie poliitikat. Nende poliitikud astuvad ühest ämbrist teise ja on ainult halba teinud.
kas mäletad 2. veebruar 2014 15:32
Ega ta valetagi, praegu võimulolijaist võivad ollagi enamik endised kommunistid, niisama ka uusrikkad, kes meie ühise vara oskasid kenasti oma tasku paigutada. Kuhu kadusid vabrikud, tehased, ettevõtted, kolhoosid-sovhoosid ja nende varad?
oktoobrilapsed, pioneerid ja noore komsomolimärgi kandjad. Lihtsalt nii oli kombeks 2. veebruar 2014 15:29
Leo 2. veebruar 2014 15:29
Ojuland on naiselik ja ilus naine, tark ka. Mina andestan talle kõik halvad sõnad. Aga need, kes siin tema kohta labasusi pilluvad, pole väärt inimesed. Nad on väga labased ja võiksid oma arvamust avaldada samasuguste hulgas nagu nad ise on viinaklaasi juures.
parim 2. veebruar 2014 15:28
nimi uuele parteile oleks tõesti Toto kuul.Päris paneb mõtlema selle inimese ütlemised ja tahab luua ühtset eestit.Kui praagid välja kõik pioneeride ja oktoobrilaste järeltulijad ,kes sul sinna parteise kuulub?Kuidas saad tuhat liiget täis.Tuleb aafrikast tuua.
ilmarile 2. veebruar 2014 15:24
küsi eestlaste käest,miks nad pidevalt kommuniste võimule valivad ?!
Kalju 2. veebruar 2014 15:21
Ammu oleks vaja sellist erakonda, kus oleksid liikmeteks kõikide meie maal elavate rahvuste parimad esindajad. Eestis elab üle 60-ne rahvuse. Nad on meie kaasmaalased, Eesti on nendel samasugune kodumaa nagu meil. Paljud on siin ka sündinud.
Pea kaasaegne 2. veebruar 2014 15:18
Et võidelnud kogu oma elu oktoobri-. pioneeri- ja komsomolilaste vastu? Ojulandi noorusaastad jäävad 60-dat lõppu- 70-date algusesse ja siis olidki kõik lapsed oktoobrilapsed, pioneerid ja noore komsomolimärgi kandjad. Lihtsalt nii oli kombeks. Ja oli huvitav ka. Igasugused aated ei läinud korda. Imelik, kui Kristiina muudkui võitles, siis oli ta ju üksi. Klassikaaslased olid ju kõik organisatsioonis. Teisiti lihtsalt polnudki. Lõpuks ta muidugi murdus - kaua sa ikka jõuad võidelda ning andis 11. klassis kiusatusele järele saades ise ka üheks neist "geneetilistest" kommunistlapsekestest.

jube 2. veebruar 2014 15:17
Tubli Krissu, parteide kommentaatorid on täitsa segi viimastel päevadel.
arvaja 2. veebruar 2014 15:16
Täisgeneetiline valetaja
Aile 2. veebruar 2014 15:15
Võiks panna siis nimeks eestimaalaste ühtsus, kui nii kade ollakse selle nime suhtes.
jann 2. veebruar 2014 15:07
tubli, vähemalt teeb midagi,
jura 2. veebruar 2014 15:07
Keegi peab silmitsi seisma geneetilise lollusega,sest ühe pölvkonnaga ei ladestu sellist lollust,mis selle inimese suust tuleb.
QQQQ 2. veebruar 2014 15:03
ilmar 2. veebruar 2014 14:59
kristiinal õigus, üle kahekümne aasta on juba olnud iseseisvus, aga kommunistid on siiani eestit juhtimas, ega tee isegi sellist nägu, et ära minema hakkaks.
kas neid saab ainult kuuma ahjuroobiga poliitikast välja põletada?
Mis 2. veebruar 2014 14:59
tõust Ojuland räägib. Mis siis kommunistide järeletulijatega teha, mida proua soovitab, mida ta partei programm selles osas ette näeb. Kaine peaga ei saa küll sellist juttu ajada. Selle inimese pilgus on nii palju kurjust, et temast küll rahva juhti ei saa. Kuidas võib end kogenud poliitikuks pidav naine selliselt väljenduda. Kas on olema ka geneetilised karjeristid?

teater 2. veebruar 2014 14:56
seda ei andesta ükski teater!!!
nu 2. veebruar 2014 14:56
tule siis ära peegli eest!
Arvamusliider 2. veebruar 2014 14:55
Saage aru, see kõik ongi selleks et enda erakonnale tähelepanu võita...
velts 2. veebruar 2014 14:52
Ja selle jutuga ta keeraski tulevase parteikese valimistulemused tuksi.Lisaks veel nimetuse vargus.
tony 2. veebruar 2014 14:52
kurat see vasikas on küll juba enne sündi surnud, Ojukas saaks oma positsiooni parandada ainult sellega mida rahvas teada tahab, avalikustagu Ref i sigadused, alates partei loomise rahastamisest kuni e-hääletamiseni, aga ta ise on selles kõrvuni sees ja rahvas peaks mõtlema enne kui temaga kaasa jookseb
Urrr 2. veebruar 2014 14:46
Ainuke geneetiline kommu on ojulandimutt ise.
kõigi maade proletaarlased, ühinege! 2. veebruar 2014 14:27
Masendav, peaks mainima.
Sellise jutuga tuhandet liiget ei leia.