Eesti uudised

NO99 tahab Kristiina Ojulandi käest päästa Ühtse Eesti kaubamärki (75)

Sander Silm, 31. jaanuar 2014 12:35
Foto: TEET MALSROOS

Kristiina Ojulandi eestvedamisel loodi eile õhtul Erakond Ühtne Eesti, paraku on teater NO99 registreerinud selle sõnapaari kaubamärgina ja teatri juhi Tiit Ojasoo sõnul üritavad nad nüüd kaubamärki päästa.

Samal teemal

Kristiina Ojuland põhjendas eile saadetud pressiteates nimevalikut sellega, et just aastal 2010 toimunud suurlavastus Ühtne Eesti Suurkogu juhtis esimesena tähelepanu riigis muutmist vajavatele olulisematele valdkondadele.

Paraku on sõnapaar Ühtne Eesti registreeritud kaubamärgina, mille omanik on teatrit NO99 haldav sihtasutus Vanalinnastuudio.

"See on hämmastav, et inimene, kes visatakse eelmisest parteist välja valetamise ja petmise pärast alustab ka oma uut parteid vargusega,“ ütles aga Delfile  projekti Ühtne Eesti eestvedaja Tiit Ojasoo, lisades, et hetkel konsulteerib ta juristidega selles osas, kuidas projekti nimi Ojulandi käest päästa.

Õhtuleht üritas tänase päeva jooksul Kristiina Ojulandiga mitmel korral kommentaari saamiseks ühendust saada, kuid paraku ei vastanud Euroopa Parlamendi saadik kõnedele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee