2
fotot
Jaanuar kokku (Rainer Roomet)

Panen kuu lukku ära ja rohkem mängida ei jõua, sest sünnipäev ja Hiina uus aasta.

Pokkeri tulemustega ei ole rahul. Kokku 920.42 dollarit (677 eurot), mis on väga nõrk tulemus. Küll aga võitsin headsupis 1900 dollarit (1 397 eurot ja mängisin aktiivselt viimased kaks nädalat.

Seega veebruaris panengi rõhku ainult headsupile ja kui mängiksin sama aktiivselt, kui nüüd viimased kaks nädalat, võiks saada väga-väga viisaka kuu.

Muret tekitab veel 50NL. Laudadest hoian lahti 50NL-1000NL. Ülemise otsaga ei ole probleeme peale vastaste saamise. Alumisel otsal (50NL) saan vastaseid nagu muda, aga mängin halvasti.

Kui veebruaris 50NL jooksma ei hakka, siis lõpetan selle limiidi, sest rahal ei ole seal minu jaoks väärtust. Seetõttu ka ei tule head mängu.

Suureks probleemiks on liiga loose'lt maha callimine.

Mitte-pokkeris on asjad nii ja naa. Taiwanis ei ole ma põhimõtteliselt mitte midagi teinud peale toas passimise. Pärast nelja kuud Tais lausjoomist ja väljas käimist, on väga mõnus olla rahulikkus kohas.

Seega sotsiaalsus on viimase kahe nädalaga täielikult alla käinud.

Teisalt ei ole ma passinud niisama, vaid toda aega suunanud muudele pokkerivälistele teemadele, mis on minule teiseks elatusallikaks.

Olen suutnud selle vähese ajaga teha ja õppida rohkem, kui viimase nelja kuu jooksul ja sellega olen väga rahul.

Lisaks olen teinud päris palju kirjatööd õppematerjalide näol (ei ole seotud pokkeriga) ning nii väga meeldib kirjutamine enda teadmistest.

Seega olen mõtlema hakanud rohkem just sellise ameti peale. Ei pea silmas kirjutamist, aga ei soovi ideed välja öelda, kuna siiski enda ainulaadne mõte.

Kuu keskel pean otsustama, mis edasi teen. Pilet on tagasi Bangkoki ja ma ei ole siiani leidnud sisimas vastust. Kas minna tagasi, jääda siia või minna edasi.

Oijah, täielik dilemma.

Jaga artiklit

2 kommentaari

P
pattaya naaskel  /   12:26, 6. veebr 2014
ma olen tais vanade huntide käest kuuulnud ,et kui m2ngimisega vahele jääd on kuri karjas nii,et
hoia ennast.
mis su kasutaja on starsis ma teeks sinuga heads upis 1-1

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis