Pokkerielu Aasias

Pokkerielu Aasias: kuu lukku, kuid endaga rahul ei ole (3)

Rainer Roomet, 30. jaanuar 2014 14:09
Jaanuar kokkuFoto: Rainer Roomet
Panen kuu lukku ära ja rohkem mängida ei jõua, sest sünnipäev ja Hiina uus aasta.

Pokkeri tulemustega ei ole rahul. Kokku 920.42 dollarit (677 eurot), mis on väga nõrk tulemus. Küll aga võitsin headsupis 1900 dollarit (1 397 eurot ja mängisin aktiivselt viimased kaks nädalat.

Seega veebruaris panengi rõhku ainult headsupile ja kui mängiksin sama aktiivselt, kui nüüd viimased kaks nädalat, võiks saada väga-väga viisaka kuu.

Muret tekitab veel 50NL. Laudadest hoian lahti 50NL-1000NL. Ülemise otsaga ei ole probleeme peale vastaste saamise. Alumisel otsal (50NL) saan vastaseid nagu muda, aga mängin halvasti.

Kui veebruaris 50NL jooksma ei hakka, siis lõpetan selle limiidi, sest rahal ei ole seal minu jaoks väärtust. Seetõttu ka ei tule head mängu.

Suureks probleemiks on liiga loose'lt maha callimine.

Mitte-pokkeris on asjad nii ja naa. Taiwanis ei ole ma põhimõtteliselt mitte midagi teinud peale toas passimise. Pärast nelja kuud Tais lausjoomist ja väljas käimist, on väga mõnus olla rahulikkus kohas.

Seega sotsiaalsus on viimase kahe nädalaga täielikult alla käinud.

Teisalt ei ole ma passinud niisama, vaid toda aega suunanud muudele pokkerivälistele teemadele, mis on minule teiseks elatusallikaks.

Olen suutnud selle vähese ajaga teha ja õppida rohkem, kui viimase nelja kuu jooksul ja sellega olen väga rahul.

Seega olen mõtlema hakanud rohkem just sellise ameti peale. Ei pea silmas kirjutamist, aga ei soovi ideed välja öelda, kuna siiski enda ainulaadne mõte.

Kuu keskel pean otsustama, mis edasi teen. Pilet on tagasi Bangkoki ja ma ei ole siiani leidnud sisimas vastust. Kas minna tagasi, jääda siia või minna edasi.

Oijah, täielik dilemma.

Samal teemal

15.03.2014
Turniiripokkeri Eesti meistrivõistlustel selgus kaks uut tšempionit
10.03.2014
Pokkeri Eesti meistrivõistluste põhiturniiri alustas 241 mängijat
12.02.2014
Pokkerielu Aasias: kesköine maavärin kogetud
21.01.2014
Pokkerielu Aasias: kõht lahti, kuid pappi pritsib!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee