Eesti uudised

Kas Tartu sotsiaalkorteritesse on pagulasi oodata? (22)

LISA KOMMENTAAR

17. mai 2015 17:56
Mis eelised neil on. Ma kasvatan last üksi. Elan vanematega koos, lapsel oma tuba pole. Eksmees maksab alimente.Tahaks ka oma lapsele oma kodu ja oma tuba. Pank laenu ei anna kuna pole midagi panti panna ega sissemaksu . Riik võiks meid ka toetada või soodsama tingimustega elamise anda. Pangalaenu tuleks lõppkokkuvõttes odavam maksta kui üüri.Pagulane kes ei mõista meie keel, ei tule siia tööle vaid lihtsalt hakkab elama toetustest, on väga vale. Mina aga maksan igakuisel riiigile makseja pean ise hakkama saama. Aga ma kasvatan oma last selles vaimus, et ta lahkub siit riigist kui suureks saab.
A.H., to Tulge kõik! 30. jaanuar 2014 23:28
Eesti majandus vajab tõesti spetsialiste, mitte aga sisserännanud kuuendat sorti kõntsa ja saasta, keda veel alles jäänud spetsialistid peavad oma turjal ülalpidama ja poputama. Ei mustape**elistele jättistele, multikulturistidele ja tolerastiale!!!
VAIM 30. jaanuar 2014 14:56
Riigikogu valimistel tuleb valida EKRE muidu müüvad kartellierakonnad Eestimaa maha.
No muidugi... 30. jaanuar 2014 13:41
Oleme mures ja kaitseme ,et mingid ja naaritsad ei seguneks v6i yks liikidest ei häviks....muretseme ,et saakalid meie metsadesse ei tuleks...ainult eestlaste pärast ei muretse.Sellise suhtumisega otsime varsti eestlasi taga ja loetleme neid ykshaaval nagu praegu liivlasi.
Hea meel kohe 30. jaanuar 2014 12:59
kui tuuakse kuskil 10 - 20 tuhat paarikümne aastast moslemit eesti rahva täienduseks ... muidugi oleks hädavajalik ikkagi viis korda rohkem tuua ...
Eesti riigil on ainult Ida-Virumaal 30. jaanuar 2014 12:52
neile neegritele ja terroristidele turvamaja aga seda ma küll ei teadnud et Tartus kah!_Ja polegi nii et ärge nüüd Kesikud ja sotsid valetage et see on Eesti riigi oma!EI ole! seda kindlasti toetavad ainult Sots erakond ja annetavad sinna raha KE ma ei usu et annetaks neile, sest neil tegemist ainult venelastega ju
konsa 30. jaanuar 2014 12:40
eesti inimestel pole raha, et hooldekodusse sisse möllida, mädanevad kuskil nuka taga,
sest rahva raha eest tehakse imet;
.....
http://www.ohtuleht.ee/562362/pagulased-toodi-metsast-virumaa-kularahva-sekka
Pagulased toodi metsast Virumaa külarahva sekka
.........22 pagulase käsutusse sai eile peaaegu terve kahekorruseline korterelamu, mis spetsiaalselt nende vajadusteks ümber ehitatud. Varem oli siin hooldekodu, kuid see
kolis aasta eest mujale. Keldris vuriseb CO2-kvootide eest ostetud maaküttepump,
kahe trepikoja vahel ootavad inimesi puhketoa diivanid ja sporditoa trenažöörid. Ülejäänud maja jaguneb põhiliselt 2?4toalisteks korteriteks. Pered saavad oma käsutusse veidi suuremad toad, kuid peavad neisse ka rohkem voodeid pressima.........
miav 30. jaanuar 2014 12:26
prooviks enne oma rahva heaolu parandada ja lastel kõhud täis saada aga ei oadest pohh kõige muu peale tuleb ju mõelda!!!!!

Inka 30. jaanuar 2014 11:41
Minule ei meeldi mõte,et mu kodukülas umbes 10 aasta pärast liiguvad ringi erineva nahavärviga inimesed.Ma lohutan end ainult sellega,et minu lapsed ja naabrilapsed on parema elu otsinguil läinud Soome ja Norrasse,ehk on sealsed põlisasukad meist paremal arvamusel.
Mõistus... 30. jaanuar 2014 11:19
vaadake kui hädas on teised riigid nende laiskade immigrantide pärast kes päevast päeva logelevad ja panevad toime kuritegusid ... masendav
oodaku seal aafrikas enda banaani kuni see puu otsast alla kukub
Tiit 30. jaanuar 2014 10:52
Sellised pagulased kutsuvad varsti oma sugulased ka enda juurde siis hakkavad nõudma keskmise palga suurust sotsiaalabi. Kui sotsiaalabi ei saa siis kaebavad euroopa inimõiguste kohtusse või hakkavad märatsema ja siis aprillimäsu tundub kõigest pioneeride paraadina.
Tulge kõik! 30. jaanuar 2014 10:44
Aastal 2002, lausus kõigi poolt palavalt armastatud, üldsuse poolehoiu ja lugupidamise pälvinud mrs.E.Ilves, ajaloolised sõnad, "Welcome to Estonia". Neisse sõnadesse on kätketud palju enamat, kui pelk üleskutse, neisse on seotud südamesoojus, hingeavarus, külalislahkus, INIMLIKKUS. Lähtugem siis neist lihtsatest, kuid sügavatest sõnadest, võtkem neid kui suure sõpruse ja vendluse avaldust kogu maailma rahvaste vastu, nende vastu, kes tahavad olla meiega, kes tahavad olla osake meist ja meie neist.
to: Kuule, Tulge kõik! Ei, see pole must huumor, see on valge iroonia.
G.P 30. jaanuar 2014 10:42
Kui üldiselt võiks Helmede punti toladeks pidada , siis selles küsimuses on temaga nõus nii eestlased kui venelased , nii tiblad kui tublid venelased, nii parempoolse-kui vasakpoolse mõttelaadiga inimesed. Nii linna- kui maarahvas. Ja kui tema ennustus täide peaks minema ,siis polegi muud teha kui neid valimistel toetada.
Kuule, Tulge kõik 30. jaanuar 2014 10:09
Loodan, et see, mida ütled, on must huumor.
Looja, hoia Maarjamaad - see on palve, mida igal õhtul lausuma peaks.
http://www.youtube.com/watch?v=EfSwodC_vR8
Enn Oja - miks sa oma sisuka kommentaari nii raskesti loetavaks tegid?
konsa 30. jaanuar 2014 10:02
ilmselt ei jää muud üle , kui tuleb
pagulane.ee
Inimõiguste Instituut http://www.eihr.ee/
Inimõiguste Keskus http://humanrights.ee/
VÄGIVALLALE ÕHUTAMISES
kohtu alla anda
Tulge kõik! 30. jaanuar 2014 09:14
Negatiivse iibe, vananeva rahvastiku ja suureneva väljarände juures, on kohatu ilkuda "pagulaste" teemal. Eesti majandus vajab väljaõppinud spetsialiste, Eesti rahvastik vajab genofondi säilimiseks värsket verd.
Tere tulemast kargesse ja kaunisse Eestisse, meie südamed on valla uutele tulijatele!

eestlane 30. jaanuar 2014 09:14
EI IMMIGRATSIOONILE !!!!!!.....mitte mingeid mugavusi immigrantidele!
saab jälle 30. jaanuar 2014 09:12
kellegi unenägude tõttu hüsteeriat üles kütta!
''kellegi meelest'' ja ''kellegi arvates''-keda kotib selline väide,kui sellele väitele pole tõestust?
pagulasi hakkab uksest ja aknast rivitult tulema siis,kui sotskeskid riiki täis lägastama lastakse.
siis jah saame süle ja seljaga.ja muidugi idapiir tehakse hoopis neljarealiseks kiirteeks.rohkem tiplu ja kiiremini siia,kodakondsus pihku ja valmis.töötab!
?! 30. jaanuar 2014 08:52
Milline kohutav seinapannoo soperdis........
?! 30. jaanuar 2014 08:52
Milline kohutav seinapannoo soperdis........
Andres K 30. jaanuar 2014 08:52
Tahaks näha seda eraisikut kes rahastab oma rahva hävingut.
See saab olla ainult keegi roosade prillidega välismaalane v6i m6ni ullike ja väga rumal oma rahva äraandja.
Kurb.
Enn Oja 30. jaanuar 2014 08:47
muukkate vasstuvõtt on vajd aja küsimus . põhjus on lihhtne: Eur''ooppa liidu omanikliiduvabariikkide mõõtt saab p'eagi ülbitsevatest muukkatest täjjs ning otsitakkse sobivajd ning kuuletuvajd vennasvabariikke kuhu nood kaelast ärasokutada . Eesti on samuti üks elline kerrgesti kuuletuv ning pugev vennasvabariikk . raha Tojttslandisl onn, järälikult saab seda pakku ka Osstlandile . küll sääl pugev klikk alttkämaksu suure rõõmuga vasstuvõtab ning esitleb ennd vel 'äädegiatena .
ametlikult me pr'aegu vel ej tea kuhu klikk esimesed 1000 muukkat sokutavad ent seda saab välljabejjli ka s'iinse rahas'uunamiseabil . kuhu midagi kliki toel ehitatakse võjj akatakkse ehitama .
kinndlasti ej sokutatta muukkajd S'oom'aale võjj Aludagusele võj Missogantti et 'saab rajsad oma silma'altt ära, saagu raha ja olgu vajtt' . kinndlasti kirjutatakse Perl`iinist ette et mitte enam kuj pooledunnise pussisõjdu k'augusele mõnest suuremast linnast . nejjd on mejjl aga vähä ning ette t'eada . kirre lanngeb vällja sest sääl va.nkad annavad nejjle tappa, tsuhn''aad aga püjjavad ise nendega lõjjmuda !
n'iiet Marttini karttus on täjjästi põhjendatud . ning seni kuni me oleme selles tottras Krosstojttslandis pole mejl enndagajttseks midagi teha .