Kohviku Komeet perenaine Anni Arro ja peakondiiter Nadežda Kaarma (vasakul).Foto: Kohvik Komeet
Toimetas Kristin Aasma 28. jaanuar 2014 11:39
Tallinna südalinnas asuv kohvik Komeet on menukas - möödunud aasta jooksul müüdi kokku ligi 100 000 koogilõiku ja pirukat ehk keskmiselt üle 250 küpsetise päevas.

"Komeedi autentsed retseptid, naturaalsed toorained ja puhtad maitsed on toonud meile hulganisti püsikülastajaid, kellest nii mõnedki käivad sageli kohvikus just meie kondiitri Nadja imeliste küpsetiste pärast," selgitas Komeedi perenaine Anni Arro.

"Ma ei ole igapäevaselt just kõige suurem magusasööja, aga Komeedi koogiriiulist ei suuda ma ka ise ükskõikselt mööda kõndida ja luban endale üsna tihti mõne hõrgutava koogi- või tordilõigu," märkis Komeedi perenaine ja lisas, et tal on hea meel, et eelmise aasta lõpust saab kõiki kooke tellida ka kohviku veebipoest.

Tallinnas Solaris keskuse katusekorrusel tegutseva kohviku Komeet kookide autoriks on Nadežda Kaarma. Tema ülipopulaarseks kujunenud kookide ja tortide nimekiri on lõputu, mille kohta on ta välja andnud ka kolm retseptiraamatut. Komeedi koogimenüüd vahetab Nadja vastavalt hooajale – suvel domineerivad vaarikad, maasikad, sõstrad ning talvel kaneel, rosinad ja martsipan.