Maailm

Ülemraada saadik: Janukovõtš võib lõpetada nagu Ceausescu (7)

LISA KOMMENTAAR

järgmisena 28. jaanuar 2014 12:15
tuleb meil ehk juba soomet abistada, meie vaesed ju seal.
SEE 28. jaanuar 2014 11:36
nagu juba Eestis kus kehtib ainult Antsipi ja käru Mardi parteide diktatuur Ilvese vaikival heakskiidul . Ootame siis järgmiste valimisteni .
ukraina küsis 28. jaanuar 2014 11:27
eestilt juba materiaalset ja meditsiinilist abi, neil ju teada, et eesti rikas ja lahke kogu maailma abistama, kes siis veel!
aga 28. jaanuar 2014 10:21
artiklis on viga, keegi ei hõivanud energeetikaministeeriumi.Sealt lõi minister nad kohe välja.
Aga Eesti parteimaffiast vargabande diktatuur? 28. jaanuar 2014 09:41
Kes Eesti parteidiktatuuri juhtnärilistest "Ceausescu" rolli kannab?
Ehk on neid rahva maksurahasid ärastavaid kahejalgseid rotte koguni mitu?
Ju võiks neilegi "mihklitele" kõigile oma "oinapäev" saabuda.
Igatahes Ceausescut küll mingid jokk-skeemid ega suurriikidest pärinevad vaimsed isakesed päästma ja kaitsma ei tormanud.
Rotid ja kratid on ikka sellised, kõikide jaoks eemaletõukavad olevused, kuigi neid peetakse vahel teatud aja jooksul koduloomadenagi ja mõlemaid on võimalik teatud astmeni dresseerida, eriti just kui asi puudutab neile geneetiliselt ürgomaste varastamisoskuste lihvimist filigraansuse tasemele.
viljandlane 28. jaanuar 2014 09:40
Ei usu,et asi nii kehvasti tema jaoks lõpeb!Ja seal ei saa samuti väita nagu oleks rahvas kõik tema vastu.Ukraina venestunud osa(Dnipropetrovsk näiteks)toetab kindlasti teda.Ukraina asjad tunduvad üldse väga segased ja hapud olema.Venemaast ollakse liialt sõltuvad,gaasitarned näiteks.Selliste asjadega saab venemaa ukrainat veel päris kaua mõjutada,enne kui kusagilt mujalt alternatiiv leitakse.Ja lõppude-lõpuks on ukraina niivõrd suur,et seda juba lühikese aja jooksul mujale (majanduse mõttes)ümber ei orienteeri.Kas rahval jätkub kannatust selline periood üle elada,kus majandus läheb allamäge,lokkab tööpuudus ja venemaa ukrainat nii propagandistlikus kui ka igas muus mõttes survestab.Siis püütakse kindlasti näidata kui hea oleks omada venemaaga lähedasi majandussuhteid,mille ainukeseks takistuseks on justkui läänele orienteeritud valitsus jne.Preagu on rahval eufooria ja arvatakse,et rahvas peitub jõud.Teatud mõttes nii ongi,kuid rahvas on tegelikult igal pool maailmas suuremalt jaolt loll ja manipuleeritav,kes tahab kõike saada võimalikult kohe ja kui see peaks aastaid võtma,siis puudub rahval selleks kannatus ja arusaamine.eks näis,kuidas kõik seal lõpeb!
MADIS 28. jaanuar 2014 09:07
Annaks jumal! Tolle diktaatori saatus on juba nii kauges minevikus, et paljud seda enam ei mäletagi. Praktika vajaks uuendamist. Et kõva käe praktiseerijad taas meelde tuletaksid, kuhu võib rahva
mahasurumine lõpuks viia.