Eesti uudised

Pagulased toodi metsast Virumaa külarahva sekka

Mattias Tammet, 28. jaanuar 2014, 07:00

58 KOMMENTAARI

n
Nii lahe/ 30. juuni 2015, 16:36
Rootslane saadab kuradile,belglane teeb sama.Aga eestlane on önnelik.
m
mustusejunn haisupunn/ 29. jaanuar 2014, 14:17
nii see mustuse sissevool algab, kõigepealt kuuba, siis aafriklased ja hindud ja moslemi krantsid järgi. Palju õnne eesti riigile... siit sai alguse eesti allakäik niigi sitas seisus... mark my word
v
vaene/ 29. jaanuar 2014, 10:58
Väga tore ja rõõm kuulda ,et hoolitsetakse ,aga võiks OMA EESTI inimeste eest ka samamoodi hoolitseda.5-kordset maja köetakse tsentraalkatlamajast ja vahel on radiaatorid üsna leiged.Kreekale laenud ,aga siin vaata ,kuidas ise hakkama saad.Ma ei usu ,et näiteks Soomes pagulaste eest paremini hoolitsetakse kui nende endi kodanike eest. Millal küll lõppeb Eestis see koogutamine-noogutamine, eri-hoolitsuse näitamine ja pugemine välismaalastele?
j
juuli maalt:: USKUGE INIMESED!/ 29. jaanuar 2014, 09:39
EESTI RIIGIS LIIGUB IKKA KÕVASTI EUROOPA RAHA,,??? AGA HAIGETELE JA LASTELE
RAHA VALITSEJATEL EI JÄTKU ??? VOT ON KURADI ISANDAD??? --KEDA PEAME JUBA AASTAID KUMMARDAMA---LASKMA ENDA INIMESI MÕNITADA??!! SELG SIRGU EESTI RAHVAS --NÄKKU SÜLITAMINE EI KESTA ENAM KAUA!
j
juuli maalt:: USKUGE INIMESED!/ 29. jaanuar 2014, 09:39
EESTI RIIGIS LIIGUB IKKA KÕVASTI EUROOPA RAHA,,??? AGA HAIGETELE JA LASTELE
RAHA VALITSEJATEL EI JÄTKU ??? VOT ON KURADI ISANDAD??? --KEDA PEAME JUBA AASTAID KUMMARDAMA---LASKMA ENDA INIMESI MÕNITADA??!! SELG SIRGU EESTI RAHVAS --NÄKKU SÜLITAMINE EI KESTA ENAM KAUA!
i
29. jaanuar 2014, 00:50
Illukast rääkides peaks täpsustama, et tegemist on Illuka vallas asuvas Jaama külaga, mitte Illukaga.
Varjupaigataotleja ei ole veel pagulane.
Varjupaigataotlejate hulgas on kurjategijaid, samuti piirirežiimi eeskirja rikkujaid.
/Eestisse aeti ta Rootsist, kuna tal polnud sinnasõiduks viisat. Seda olevat võimalik taotleda Eestist, kuhu ta jõudis sügisel./
Rootsis kehtib sama Schengeni viisa, mis Eestiski, viisa puudumisel poleks ta saanud Eestissegi, viisa kehtivuse lõppemisel poleks teda Eestist välja lubatud niisama minna. Ah et tuli illegaalselt? Sellistele ei antagi asüüli. Ja kuni taotlust läbi vaadatakse, on keelatud riigist lahkuda.
Olgem ausad, neid ei kiusa keegi taga, lihtsalt tahavad mõnusat äraelamist; kui on juba Eesti elamisluba käes, on põhimõtteliselt kõik teed Euroopasse valla.
a
ametnikud parem/ 28. jaanuar 2014, 23:13
kõrvalmajad normaalselt räämas irw,eks te tea kelle poolt valimistel hääletada.

a
Alar/ 28. jaanuar 2014, 21:59
Ju meist saamas ka riik, kus kõige väiksemate õigustega saab olema oma rahvas! Tulevad mujalt, neile kohe peavari ja toit, aga samas mõned kodanikud magavad tänaval! On alles riik!
j
johhaidiii/ 28. jaanuar 2014, 20:17
TEHKU SEE RIIK ENDA INIMESTELE ELAMISED JA VARJUPAIGAD KODUTUTELE NÄITEKS ! OH EI , AITAME AGA TEISI
j
Janar/ 28. jaanuar 2014, 20:15
Talve viibivad eestis, suval lasevad rautselt sealt jalga, nagu eelmine aastagi.
k
k/ 28. jaanuar 2014, 20:04
vau meie endisest elamust on väga kena maja saanud, tore neil seal elada :)
t
to ahhhh/ 28. jaanuar 2014, 18:48
Ei ole need põgenikud nii elu ning surma piiril vaakujad ühti. Tõeline nälginu ei pääsegi sealt tulema, surebki kohapeal. Need kes end Euroopasse poetavad on pigem sealse keskklassi mõõtu. Mitte puupaljad poisid. Neil jagub raha ju välisviisa ostmiseks, turismireisiks ning seejärel siis vahendajatele maksmiseks, kes illegaalset piiriületust organiseerivad. Ikka mitu tuhat dollarit või enamgi. Või siis piisavalt raha fiktiivabielu sõlmimiseks. Töötagu oma kodumaal ja loogu seal väärtusi, mitte ärgu nad pugegu tagauksest juba teiste tööga loodud valmis kujul paradiisi.
e
Est/ 28. jaanuar 2014, 18:46
t
ttt/ 28. jaanuar 2014, 18:37
Pean tunnistama,et vihast tuli nutt kurku.Just pettumus on see,millega kõige paremini seda kirjeldada.Miks meie oma rahvas peab virelema vaesuses ja viletsuses.Me rügame päevadläbi higimull otsaees,saame vaid näruseid toetuseid,maksame järjest suurenevaid makse ja orjame riigile.Meie lapsed on aga mures oma tuleviku pärast-mida teha,kust alustada.Korterite üürid on kõrgustesse pandud,healjuhul saad oma näruse miinimumiga osta 1 toalise uberiku ja jääb 50 eurot toiduraha ka.
AGA NÜÜD????
Nüüd tuuuakse mingid täiesti võõrad inimesed,kes on pagenud ära kusagilt,võõras rahvas just meiejaoks,kes me pole harjunud mustanahaliste ja puude muridega..ja nemad...NEMAD saavad endale täiesti tasuta korteri ja maja ja tervitatakse nagu staare.
kus kohas on siin õiglus nüüd,vean kihla et kui ma paneks eesti nõmeda elu eest pagema väljamaale,siis keegi mind küll ei tervitaks niimoodi korteri ja kõigega.
Seda on vastik lugeda,minu päev on täielikult rikutud.Ma ei taha oma maale võõrast rahvast!
j
jaanus/ 28. jaanuar 2014, 18:22
vihkan selliseid laiskasid pussakaid. ronivad meile siia MEIE maksurahade eest elama. ma ei imesta kui varsti mõni õige KKK punt seal risti hakkab põletama. omal riigis lapsed nälgivad ja nemad hakkavad neegreid poputama. no nii ikka see nali pikalt ei kesta.

e
Estland/ 28. jaanuar 2014, 18:00
Miks, kallid kaasmaalased?
Kas enda rahva püsimajäämine on vähem olulisem, kui see, et mõned teid rassistideks võivad pidada? Palun ärgake üles! Kultuuriline marksism tapab meid kõiki maha.
http://www.frontpagemag.com/2013/dgreenfield/1-in-4-swedish-women-will-be-raped-as-sexual-assaults-i...
r
Rotterdammer/ 28. jaanuar 2014, 17:56
Kui meiega sarnases kultuuriruumis (Soome, Saksamaa, Taani jne) peaks midagi juhtuma, millepärast inimesed sealt põgenema hakkavad, siis jah oleks igati õige neile siin Eestis varjupaika pakkuda. Täiesti erineva kultuuritaustaga inimeste sisselaskmine riiki on aga täiesti hävitav tegevus: alates sellest et neil puuduvad igasugused ametioskused, kuni selleni et paljud neist on fanaatilise ja vaenuliku religiooni jüngrid. Elasin ise üle kahekümne aasta Lääne-Euroopas (nüüd õnneks juba ligi 5 aastat Eestis) ja olen seda jama mis nendest tuleb oma silmaga küll ja küll näinud.
t
To mehed ei nuta/ 28. jaanuar 2014, 17:44
Kommentaar on kohatu. 95% tollel ajal välja rännanud eestlastest olid töökad ja aktiivsed ning läbiloogivõimelised inimesed kes olid suutelised kohanduma vastuvõtja maa keele ja kultuuriga.
Tänaste tulijate olemusest saab aga parima pildi Inglismaa, Norra, Rootsi, Soome jne näidete varal.
Inglismaal ei saa enam kohalikud päevalgi nendes piirkondades liikuda kus sisserändajad elavad.
Soomes ja rootsis pilt jubu pea et sama. Sodertälje oli 1978-1990 veel kaunis ja vaikne linn kuid tänaei julge väga kõva häälega rääkidakui just araabia vms keelt ei kasuta.
Idealistina võiks mees vahest siiski pisara lasta ja sügavalt mõelda mis selline VABADUS kaasa toob
t
to:Mr.Pano / 07:33, 28. jaan 2014/ 28. jaanuar 2014, 17:22
Ära võta, tal on tripper!
t
to:Mr.Pano / 07:33, 28. jaan 2014/ 28. jaanuar 2014, 17:22
m
minek/ 28. jaanuar 2014, 17:18
Tuleb suur sõda ,mis teeb restardi.
Ilma sõjata inimkond mandub, vaadake või Rootsit.
Mudakad kasutavad seda lahedalt ära.
k
Kohalik.../ 28. jaanuar 2014, 17:13
Jube see Eesti riik. Miks nad ei pildistanud kõrval olevaid maju, kus elab Eesti rahvas, majad katuseta ja soojuseta. Oma rahvas paljas näljas normaalne...
t
to kalle/ 28. jaanuar 2014, 17:08
aga meie inimesed elavad ka rõõmsasti teistes riikides sealsete abirahade peal ja kiidavad kommentaarides kui hea elu neil seal terve perega on, rahasummadki loetakse ette,mis abina saavad ja hõiskavad, et ei tule iialgi siia tagasi. Nad pole küll päris pagulase staatuses aga mis vahet eriti on.

k
Kohalik/ 28. jaanuar 2014, 17:03
Jube see Eesti riik , miks nad ei pildistanud kõrval olevaid maju, kus elab Eesti rahvas majad ilma katuseta ja soojuseta normaalne. Meie rahvas paljas näljas keegi ei aita!
r
Rudi/ 28. jaanuar 2014, 15:38
Kellele nad nii väga meeldivad,võtku enda juurde elama.Teevad kirbutõrje,kiibistavad.steriliseerivad,pesevad,ostavad ise riided,söögi,jne.Aga ei mingit riigi kulul ülalpidamist!Eestimaal on palju oma kaasmaalasi,keda on vaja aidata!
S
?/ 28. jaanuar 2014, 15:35
Sellest meie/teie probleemist saan aru, et jah meie vaesed kannatavd ja võõrastale lihvitaksr kõik ette taha ära. Meil on kõik võimalikud söögikogumis punktid, annetus telefonid jms olemas miks te neis ei toeta? Ja tänaval mûnti ei anna täis parmule. Äkki ta seekord tahtis endale leiba osta mitte vedelat leiba?
Ja ehk on venelastel õigus, et me oleme natsid? Hitleri ajast on n-ö geen sees, kuna kui kommentaare lugeda, siis jäävad teile ette ainult mustanahalised.
Ja kas teile meeldiks pigem, et võõrasriigis pekstakse teid välja nagu Rootsis ja Belgias vôi võetakse teid ilusti vastu nagu meie vôtame? Ja nende plaab polnud ûldse siia tulla vaid nii juhtus, pole isegi nende sûü.
t
to mehed ei nuta/ 28. jaanuar 2014, 14:27
Väike vahe siiski on. Teise maailmasõja lõpul pageti meilt Rootsi Stalini repressioonide ning Siberi eest. Ja ega peale esimese sooja õhtusöögi sealt just palju jumalamuidu ei antudki. Tuli kohe tööle hakata, kohalik keel ära õppida ning end ajapikku üles töötada.
Aga need mustad ning niggerid? Tagakiusatuid ning represseerituid on nende hulgas vaid 1-2%. Ülejäänud on lihtsalt hea elu otsijad, loodrid. Palju neist tööle asub? Valdav enamik laseb sots abil, s.o. kohalikel maksumaksjate kukil liugu ja kutsub ajapikku pool suguvõsa Euroopasse järele. Integreerumise asemel nõuavad hoopis eriõigusi, logelevad noorukid aga sigatsevad, põletavad autosid ning lõhuvad.
o
Ootan, millal/ 28. jaanuar 2014, 14:13
EU's ikka ühtsed pagulasreeglid. Rootsi saadab tänapäeval välja riigist oma kurjategijatest "sisserändajad", isegi imikuna sinna- saab saata välja, kui kurjategija...Ja sellised siis ups- Rootsi kaudu esmalt proovivad Soome, sealt aga selge, kui teine Soome riigi "emakeel" suus, milles asi, miks ära ja saadetakse jah edasi. Siis järgmine tee Eestisse. No ootavad teised, et saaks EU elamisloa ja siis...Soome, Rootsis võibolla nimi kirjas ka keeld, kuid tähtis see eu elamisluba, keegi Eestisse küll jääda ei taha, sots. süsteemi ju pole. 86km edasi saab sellise värvusega aga kõik: makstakse välja kogu elamine...soomlane või mujalt eu'st võib vaid unistada - valge nahaväärvusega. Mööbel, toidud, telefonid, riided netid jne..kõik makstakse välja...selge, et Eestisse ju ei taha keegi jääda. Pagulased oi jaaa....jõudu! Kuigi, uut verd ju vaja, lapsed esimesest segapõlvest ju tavaliselt targad ;)
e
Eesti Vabaks!/ 28. jaanuar 2014, 13:41
Selle aasta algul käidi juba keskuskülades ja väikelinnades kortermaju noolimas. Noolijateks olid eurotegelased, nendest üks isegi eesti rahvusest. Saue linnapea Põlluaas oli tegelinskid kabinetist välja ajanud ning pärast olid sellest artiklid ajalehtedes. Aga euromasinavärk ei peatu, see on samasugune, kui vene okupatsiooni ajal. Siin segunemise teel tekkivat madala IQ tekkivat seltskonda on siis reformierakonnal ja keskerakonnal lihtne valitseda ning viimanegi väärtuslik enda tarbeks ära varastada -erastada.
Ainult üks küsimus: miks ei renoveeritud seda maja oma valla inimestele?
Teine veel: palju hakkab sealt arengupeetusega tegelasi mõne aasta pärast koolinimekirja minema? Tõenäoliselt mitte käima...
Kolmas: Mitu korda suureneb seal ja lähedastes väikelinnades vägistamiste,varguste ja röövimiste arv?
7
7 jalga pikk/ 28. jaanuar 2014, 13:19
Oma rahvas saab ainukese maaküttega korteri mis on seitse jalga pikk ja neli jalga lai (või mis need mõõdud olidki?).
r
Rasputin/ 28. jaanuar 2014, 13:07
Miks eesti elanikele ei eheitata nii uhkeid elamuid?????

t
tyj/ 28. jaanuar 2014, 13:02
millal esimesed krimiuudised sealtkandist tulema hakkavad. Vägistamised, röövimised, vargused jne.
PALJU ÕNNE!
e
et siis/ 28. jaanuar 2014, 12:57
Illukal elamist ei hakka vist keegi taga igatsema. Eesti riigi ametnikud ja nende suhtumine oma maasse.
m
MATS/ 28. jaanuar 2014, 12:43
Lisaks poele on muidki tsivilisatsiooni hüvesid käepärast. Näiteks himuraid naisi, kes tõmmusid väljamaa mehi sihivad. Eriti kui neil on veel raha - Virumaal on ju tööpuudus suur. Romantika ning raha ühteaegu.
i
IRW/ 28. jaanuar 2014, 12:29
Nüüd neegritel lähemal vargil ja valgeid naisi kargamas käia...
m
Mari/ 28. jaanuar 2014, 12:11
Kogu Eestimaal on küll ja küll neid vanureid, kes elavad oma lagunenud hüttides, kellel ei ole joogivetki kaevust võtta, maaküttest ei tea need inimesed unistatagi. Ja mitte ainult vanurid vaid ka lastega pered. Piinlik ja masendav!
Need pagulased ei hakka siin usinasti riiki ehitama, kui midagi ei meeldi, kaebavad ja kohe saab kõik korda; riiklik toetus 100%!
Ja niisugust Eestit me tahtsimegi.
o
Oh sa süda!!!........./ 28. jaanuar 2014, 12:10
milline viha tuleb peale seda kõike lugedes!!! Millistes tingimustes on sunnitud paljud elama ja prügikastidest süüa otsima või olude sunnil siit ära minema!!!???Igasugused soodustused olemas,elu kui lill,pole vaja isegi tööl käia,õpivad mida???Hea,et ÕHTULEHT just oskab need head kohad üles leida ja meid valgustada vähegi,ka edaspidiseks teravat pliiatsit!!!
i
inimesed/ 28. jaanuar 2014, 12:04
teil tuleb ikka peeglisse vaadata ehk on viga seal.Kõik on siin eluga rahul,inimesed ei streigi,lepivad orjapalgaga ja mõistavad hukka neid,kes vähekenegi julgevad oma pead tõsta.Järelikult läheb Eestil hästi,seega miks mitte hakata toetama migrante.Omad on ju rahul.Nii et ise,inimesed, olete süüdi.
f
Fanny/ 28. jaanuar 2014, 09:56
ihhi-hii, eesti tüdrukud juba jooksevad sabas, varsti paraneb demograafia.....

j
jajah/ 28. jaanuar 2014, 09:37
esimene poiss on kompu, kõrvarõngas kullast ja kenad näojooned, ülejäänud pigid on paistavad olema madalad ja jässakad, miks nad siis siia saadeti, kas nii lihtsalt saabki tasuta elamise. Sel juhul tahaks ka siit minema, aga ainult soojemasse kohta, näituseks uusmeremaale, seal pole vist metsades mürgiseid putukaid.Aga pilt lund rookivast neegrist ajab küll naerma.
k
küsimus/ 28. jaanuar 2014, 09:34
kas eestlane saab eestimaalt asüüli paluda. saaks ka lõpuks voodis magada ja laua taga riigi kulul õgida.
????/ 28. jaanuar 2014, 09:31
Keskuse juhataja tõttab pärast ruumide kättenäitamist töömeestele appi kardinapuid paigaldama- loomulikult tõttab appi juhataja, mitte uued asukad, ise ei tohi ju enda eluruumide jaoks "lillegi" liigutada....Juba 6kuud on inimesed Eestis nagu treeninglaagris- isegi trenazöörid olemas. Kas uue kodumaa otsingu inimestel on peale siit saadud raha ka endal eelnev raha olemas? Kuidagi väga kurb tunne tuleb peale- omad sirguvad lapsed ei saa käia treeningutel, osadel on hommikust-õhtuni kõhud tühjad, osadel lastel on vanemad samuti parema elu otsingutel maailmas- tahaks kuulda, kas ka eestlased on kuskil maailmas pagulaslaagris, ootavad seal paremat võimalust? Kas uued riided on pagulased kõik siit saanud? KUI KAUA NAD SAAVAD SELLIST "DIIVANI-ELU" EESTIS ELADA?
a
azz/ 28. jaanuar 2014, 09:18
Küla elanikud on vist sillas, et niisugune au on nende peale langenud. Võõramaalased austavad oma kohalolekuga Neid.
i
irw/ 28. jaanuar 2014, 09:01
eks meie maa täitub murjamitega lähitulevikus 90%
j
Jüri1945/ 28. jaanuar 2014, 08:58
Kui Tallinna volikogu , EESTIT euroopa liidus esindava neegri ka sinna punti panna saaks Kesk- Aafrika saatetava Eesti väe- kontingendi kokku !!
P
..../ 28. jaanuar 2014, 08:57
Põhjamaades nähtud ja kogetud! MIKS ometi, Eesti, eestlased..... Miks Eesti nõnda maha müüakse???
u
udutama./ 28. jaanuar 2014, 08:56
Töövõtted paistavad juba selged olema võõrast vara tarivad päris usinalt lihtsalt naril lebotamisest ja jutlustest tulin sealt ja kulgesin seal nüüd olen siin, nii et just vajaminevad spetsialist siia salaorganisatsiooni.

i
Ikka eesrinnas!/ 28. jaanuar 2014, 08:56
Eesti annab siis pagulastele uued eluruumid,tasuta söögi ja elamise ja veel 320 eurot taskuraha!?
Oma noored-aga tõmmaku uttu või üürigu 400 euro eest elamisnurk!
j
Jüri1945/ 28. jaanuar 2014, 08:56
Kui Tallinna volikogu , EESTIT euroopa liidus esindava neegri ka sinna punti panna saaks Kesk- Aafrika saatetava Eesti väe- kontingendi kokku !!
a
ats/ 28. jaanuar 2014, 08:52
varsti tullaks Kuubalt koos suguvõsaga Eestisse.
k
kalle/ 28. jaanuar 2014, 08:50
Sina loll raba hommikust õhtuni higimull otsa ees,et pangalaen ja küttearved ära maksta."Snickersid aga tulevad antakse raha, korterid ja makstakse kinni küttearved.ELU NAGU LILL.
SITANE EUROOPA LIIT!!!!!!
k
kodanik / 28. jaanuar 2014, 08:49
Oma vaeseid ei saa aidatud ?!?..........ja 9 kuu pärast on Virumaa külas pagulaste järeltulijaid , palju õnne teile . Aga kas neil ikka turvaja ka kõrval on , eestis armastatakse selliseid välja peksta ,elu on juba seda näidanud.
e
Eesti on nüüd tõesti Euroopas!/ 28. jaanuar 2014, 08:34
Issake, kui tore! Nii kena, tulge aga! Siin antakse majadele viimased lihvid, maaküte muudkui vuriseb ja elu igatpidi suriseb! Küll neile rahad leitakse, omad vaesed lakkuge panni!
m
MASENDAV/ 28. jaanuar 2014, 08:18
murjamite sisseränne hakkab pihta!
r
Raivo/ 28. jaanuar 2014, 07:41
Ühtesid pagulasi aetakse taga kui ulukeid ja seedetakse tagasi. Teisi pagulasi kes mujalt sobimattuse tõttu minema saadetakse - poputatekse rohkem kui oma töötuks jäänud. Kolmandaid tõrjuti piiril tagasi ja tagasitõrjujatele riputati kaela Vabatusrist - kas tõrjusid tagasi võõrast kultuuri või ohustasis päälikute ametikohti.

m
Mr.Pano/ 28. jaanuar 2014, 07:33
Valges jopes blondiini vøin enda pinnale vøtta!
k
Kommunist./ 28. jaanuar 2014, 07:26
Kuskohast need pagulased pärinevad? Kas kogu Venemaa saab tasuta majad ja transoprdi ja toitlustuse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee