Eesti uudised

NutiTV ei vajagi enam uut pulti ega digiboksi (33)

Teele Talve, 28. jaanuar 2014 07:00
Foto: ARNO SAAR
Elion teatas, et varem vaid uue NutiTV teenuseid KordusTVd ja Filmiriiulit saavad nüüd lisateenusena osta ka vana NutiTV kasutajad. Uue tarvis soetatud puldi ostab Elion rahulolematuilt klientidelt tagasi, uue digiboksi ostnud inimesed ei saa tagasi raha ega vana digiboksi.

"Tutvustasime sügisel oma klientidele uut NutiTVd. Meie usk sellesse teenusesse oli siis ja on jätkuvalt väga kõrge. Lootsime, et inimesed võtavad meelsasti uue teenuse kasutusele ning seepärast piirasime vanas nutiTVs lisateenuste tellimist. Nüüd oleme mõistnud, et see oli siiski liiga järsk otsus," teatab Elion ja annab teada, et nüüdsest on ka vana NutiTv omanikel võimalus endale uue NutiTv teenuseid tellida.

Unt sõnab, et inimestele, kes on juba varasemalt läinud üle uuele NutiTV-le ning on veendunud, et ei soovi uut pulti kasutada, pakutakse võimalus pult tagasi osta. Need, kes ostsid endale uue NutiTV jaoks ühtlasi uue digiboksi, siiski raha ega vana digiboksi tagasi ei saa. "Uut Motorola digiboksi vana Amino digiboksi vastu vahetada kahjuks ei saa, kuna tegu on oma elukaare lõpul oleva tootega," sõnab Unt, kinnitades, et kõigil, kes pöörduvad tagasi vana juurde, hakkab taas kehtima vana hinnakiri.

Mullu oktoobris hakkas Elion juurutama uusi teenuseid: KordusTVd ja Filmiriiulit. Nende kasutamiseks tuli varasematel NutiTV omanikel liituda uue paketiga.

Asjal oli aga konks, nimelt tähendas uue NutiTVga liitumine aga kolmeeurose kuutasu tõusmist viiele eurole. Samuti tuli uue NutiTV menüü jaoks soetada endale 11 eurot maksnud pult ning Motorola digi­boks või Samsung SmartTV.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee