Eesti uudised

NutiTV ei vajagi enam uut pulti ega digiboksi

Teele Talve, 28. jaanuar 2014 07:00

33 KOMMENTAARI

j
Jan/ 29. jaanuar 2014 20:46
Ostsin Samsung smart tv kui see Nuti tv tuli aga praeguseks olen saanud vastu näppe. See Nuti tv ei kõlba kuskile, hakib ja keeruline kasutada!
m
29. jaanuar 2014 10:36
Meie ajal osta videomakki ainult salvestamise eesmärkiga!?
t
tv programmide salvestamine/ 29. jaanuar 2014 09:07
Mis telesaadete salvestamisse puutub, siis meil kodus kasutatakse ikka veel kiviaegset tehnikat - videomakki. On küll tülikas, aga oma töö teeb ära küll. Kusjuures ei jonni, et seda programmi ei saa salvestada aga vaat seda seal saab küll. Salvesta, mida tahad. Ka Elioni vana digiboksi madalsageduslikku videosignaali. OK, videomaki pildikvaliteet pole suurem asi. Aga kui tahad oma saate lihtsalt ära vaadata endale sobival ajal, siis kõlbab ka videomaki kvaliteel.
Mulle tuli üllatuseks, et uuemaltel telekatel USB-mälupulgale saab salvestada ainult digi-TV signaali. Vanast Elioni digiboksist tuleb välja analoogsignaal ja mälupulgale seda ainult telekaga salvestada ei saa. Nii et pidingi kasutusele võtma mingi välise teleprogrammide salvestaja.
Elion võimaldab teleprogramme salvestada ja mingi aja jooksul vaadata kuid mis siis, kui tahad telekast salvestada mingit asja ja seda pikemaks ajaks säilitada? Siis ju ei saa ilma välise videosalvestajata!
o
Oimaivõi vol2/ 29. jaanuar 2014 03:29
Hetkel ei saagi teisi kanaleid salvestada, aga ei ole ju veel ka seda süsteemi. mis ilma telekavata lubaks hakkama saada ja mida mõned siin ootavad hirmuga..
s
Suur ÄMBER / 28. jaanuar 2014 23:04
Vabandust! Padi tegi kingituse ja tekst nihkus!
Suur ÄMBER / 18:03, 28. jaan 2014
See oli Elioni üks viimase aja suurimatest ämbritest. Selline kanalite valikute süsteem viitab inimestele kes ei tea mis in televiisor ja kuidas seda vaadatakse.
See ei ole arvuti mida juhitakse hiirega! Võtke tööle inimesed kes on pädevad. 2000 ja enama € eest peaks selliseid tööturul olema. Ülemused kes teenivad 4000 ja enam, peaksid oskama selliseid ka välja filtreerida.
Ka raha kasseerimise oma teenustelt oleks võinud otsesemalt ja efektiivsemalt organiseerida.
Üldiselt täielik ÄMBER
m
MILLEKS/ 28. jaanuar 2014 21:50
Milleks seda kordu tv kui netist saab kõik eesti kanalid hiljem järgi vaadata.
v
28. jaanuar 2014 19:28
Veel - kui saatekava täielikult kaob, siis tekib süsteem, mis salvestab kogu päeva saated ja Sina kallis netikommentaator istud lihtsalt õhtul teleka ette ja vaatad seda, mis meeldib.
___
Oo oot, mis nipiga mina salvestan nt National Geografic, Animal Planet, Traval Chanal, REN TV jm saateid
s
28. jaanuar 2014 19:18
St inimesed, kellel on väga harva aega telekat vaadata ja saaksid just lemmiksaateid vaadata siis,
__
Kui ma väga harva vaatan telekat, lemmiksaateid lihtsalt ei saa olla, lemmiksaaded kujunevad pideva teevee vahtimise taustall!!!

v
28. jaanuar 2014 18:05
Võin võtta selle kordusTV ja uue paketi. Ok. Aga see pult on tõesti täiesti debiilne! Muudkui plõksi seda. Nagu pangas kinnita ikka sada korda et tahad just seda kanalit vaadata. Ja kui närvi lähed ja liiga palju plõksid siis vahetab jälle kanalit ja hakka otsast peale... Lisaks meeldis mulle näha kanalit vahetades nii praegust kui järgmist saadet kohe, ilma saateava vaatamata.
s
Suur ÄMBER/ 28. jaanuar 2014 18:03
See oli Ee valikute süslioni üks viimase aja suurimatest ämbritest. Selline kanalite valikute süsteem viitab inimestele kes ei tea mis in televiisor ja kuidas seda vaadatakse.
See ei ole arvuti mida juhitakse hiirega! Võtke tööle inimesed kes on pädevad 2000 ja enama € eest peaks selliseid tööturul olema. Ülemused kes teenivad 4000 ja enam, peaksid oskama selliseid ka välja filtreerida.
Ka raha kasseerimise oma teenustelt oleks võinud otsesemalt ja efektiivsemalt organiseerida.
Üldiselt täielik ÄMBER
m
Magajad/ 28. jaanuar 2014 17:51
Elioni areng on pidurdunud, Starman, STV jt firmad lähevad mööda. Elion ei anna uusi, rahvale huvitavaid kanaleid juurde. Elioni juhtkond tuleb välja vahetada või mingu kõik hingusele.
e
28. jaanuar 2014 17:42
Elion ongi ju selline firma, kus tehnika arenedes peabki kliendile asi hullemaks minema. Seda ütles mulle 165 klienditeenindaja. Soovitus kõigile kui võimalik, liituge mõne teise teenusepakkujaga.
1
123/ 28. jaanuar 2014 17:37
Pange endale Viasat.....ei mingit jama ja HD salvestav box on viimasepeal.
s
Samsungi nuti-TV/ 28. jaanuar 2014 17:19
Elion unustab reklaamides mainida, et Samsungi telekas nutitv vaatamiseks, ilma elioni boxita, peab olema tellitud ka elioni internet. Ilma netita elioni äpp ei tomi.
o
Oimaivõi.../ 28. jaanuar 2014 17:03
Miks te 100 kanalit läbi klõpsite? Mina tegin esimesel õhtul endale lemmikkanalite nimekirja, mis koosneb umbes 20 kanalist ja korras. Ei ole raske liikuda kanalite vahel. Sama teema salvestamisega, selle olemasolu üle nutavad siin just need, kes vastupidi -rõõmustama peaks! St inimesed, kellel on väga harva aega telekat vaadata ja saaksid just lemmiksaateid vaadata siis, mitte ei peaks leppima sellga, mis parajasti tuleb.. Veel - kui saatekava täielikult kaob, siis tekib süsteem, mis salvestab kogu päeva saated ja Sina kallis netikommentaator istud lihtsalt õhtul teleka ette ja vaatad seda, mis meeldib. Ärge olge nii õelad. Minuarust on igati tore süsteem. Mõned puudujäägid ja tõrked küll on veel, aga asi liigub õiges suunas.
k
Kuri/ 28. jaanuar 2014 16:59
Lilla taustavärv räägib ise ka midagi. Mis helesinisel viga oli?

o
Ostke Samsa või LG / 28. jaanuar 2014 16:44
Tahtsin öelda et ostke Samsung T2 tüüneriga telekas ja olete ka tulevikus probleemideta ja mingeid aminosid ega muid digiboxe pole enam vaja -Elioni asi töötab seal edukalt ning see kõik toimetab seal ühe puldiga (kaasas on 2 tk ja valida saab kumb meeldib). Kui elate lõuna eestis siis lisaks tava Tv kanalitele ja Eesti Hd-le(35 kanal) näete kui üks antenn keerata Venemaa poole ideaalse kvaliteediga T2 formaadis ligi 8-t vabat kanalit +3 raadio kanalit(49 kanalil) . Starmani kaardi saab vaheadaperiga(CI moodul) otse telekasse ühendada. Sama asi pidi ka uute LG mudelitega toimima ega ise pole proovinud.
t
tige/ 28. jaanuar 2014 16:20
Ma ei taha sinna Elioni enam helistada. See jama on mind ära tüüdanud, kuidas NutiTVd õieti kasutada, kuidas pulti, mida mulle samsung telekaga kaasa anti kasutada jne. Kõik on väga segane ja kanalite vahetamine on täiesti debiilne. Selleks, et teatud kanalit vaadata pean ma 100 kanalit läbi klõpsutama. Kui elion normaalset teenust pakkuda ei taha siis nad kaotavad ka oma kliendid...
-1/ 28. jaanuar 2014 15:33
Ei huvita salvestamine, niigi TV vaatan ainult vabal ajal ja vähe, ja kui päevakava kaob, nagu üks väidab. on jama olukord küll, kus ma üldse saan teada, mida seal näidatakse, klõpsutan terve õhtu pultinuppe või?
+1 -1
miks sina arvad, et mina peaksin vaatama TV ja eriti salvestusi?
e
ene/ 28. jaanuar 2014 15:00
Minul vana amino boks ja vana pult ja oh imet, sain pika proovimise peale uue nuti tv-ga liituda detsembri lõpus väga hästi .Vat nüüd kahetsen ja loodan tagasi vana nutit.
t
Tahaksin teada, tõsiselt! / 28. jaanuar 2014 14:55
Kas siin leidub tark, kes seletaks, miks peab digitelkaril vee eraldi digiboks olema?
s
salvestamine/ 28. jaanuar 2014 14:55
Mind ajab eriti närvi see kui ma ostan endale teleka (Samsung) kuhu on salvestamine sisse ehitatud ja Elion on selle salvestamise ära keelanud puldilt. Vajutades salvestuse nuppu tuleb kiri et antud nupu funktsioon puudub, hea töö Elion.
e
28. jaanuar 2014 14:30
Ei huvita salvestamine, niigi TV vaatan ainult vabal ajal ja vähe, ja kui päevakava kaob, nagu üks väidab. on jama olukord küll, kus ma üldse saan teada, mida seal näidatakse, klõpsutan terve õhtu pultinuppe või?
n
nonäed/ 28. jaanuar 2014 14:11
uus nutiteeve hakkas nagu imeväel vana boxi ja puldiga tööle peale selle kui kliendid teenusepakkujat vahetama hakkasid, aga algul oli vaja ikka jonnida, et ei saa ja ei toimi ja pole võimalik...

k
28. jaanuar 2014 14:10
kõik teemapaketid muutusid Elionil ka kallimaks. see vist nii jääbki. konkurentidel hea meel.
n
nuti/ 28. jaanuar 2014 14:08
Natuke haige jah inimestele teenuseid peale suruda, mida nad kasutada ei soovi. Ma pakun, et uue nutitv mõte oli selles, et enamus inimesi ei olnud mingist kordustv-st huvitatud ja seega ka ei maksnud selle eest. Nüüd tulid geniaalsed ärihaid selle peale, et paneme selle mittesoovitava teenuse põhipaketi hulka, siis saab ju hinda ka tõsta ja kõik kliendid maksavad rohkem! Masendav! Ma loodan, et seda vahetust lõpuks siiski kohustuslikuks ei tehta, vaid soovijad saavad vana paketiga jätkata.
Muidu peaks jälle hakkama teenuspakkujat vahetama, aga pole enam kedagi võtta. Starmani olematu kvaliteet, venekeelsete kanalite eelistamine ja järjest kallinev kuutasu, ajasid ikka väga vihaseks.
k
Ka minul/ 28. jaanuar 2014 12:42
Ka minul,noorel inimesel võtab see puldi kasutamine kauem aega.Vana puldiga teadsin,mis numbri all mingi kanal on ,aga nüüd sõida noolega ülesse või alla ja jälgi kanali nimetusi.Eks selle leiutaja sai jälle kõva papi endale tasku ja peab peenikest naeru nüüd.Igatahes kasutamisvaenulik on see.See ei ole edasi areng,vaid keerulisemaks minek.
e
28. jaanuar 2014 12:34
ei saa sellest kordus-tv ja salvestuse värgist aru enam. Enne oli asi selge ... kordus tv ga sai vaadata eesti oma saateid .... salvestama sai panna ka filme jne. seriaale teistelt kanalitelt ka. Hind vastavalt 2 ja 5 eur. Nüüd lugesin uue nuti tv tutvustust ja sain sealt aru niimoodi. Kordus- tv ... see on juba kohustuslikus paketis ja maksad selle eest ikkagi. Funktsiooonid enamvähem samad, mis vanal. Salvestamise eest tuleb endiselt eraldi maksta. Aga sain aru, et enam nagu ei peagi ise salvestama panema vaid see salvetab kõik saated, filmid, sarja automaatselt ära ja ainult vaata kõiki neid järgi. Kui olen asjast valesti aru saanud, siis asi selge. Aga kui ongi nii nagu seletasin ... siis milleks mulle vaja seda peale sunnitud kordus tv-d kui salvestuses on ka kõik saated olemas ja lisaks veel filmid ja sarjad. Kordus tv saadetelt vist ainult reklaamid vahelt ära lõigatud.
m
Memm/ 28. jaanuar 2014 12:32
Vana pulti oli eakamatel lihtsam kasutada.Sõrmed töntsud ja nüüd muudkui vajuta ja jälgi kanali nimetust.Vana puldiga nägi ka järgmiste päevade saatekavasid.Ja mis kõige hämmastavam,et meil siin kõlas läks korraga 4 eakal pewrel digipoks korraga läbi.See paneb mõtlema,et tegu on sunostmisega,kaua te selle vanaga ikka jamate.
j
28. jaanuar 2014 11:33
Jürkal õigus, et see on tagasiminek. Aga see minek toimub siin kõikide asjadega: panga teenused jne. Ikka aeglasemaks ja rahvavaenulikumaks.
j
Jürka/ 28. jaanuar 2014 08:20
Uue Nuti Tv-ga on kanalite vahetamine palju aeganõudvam. See ei ole edasiminek vaid tagasiminek
j
Jürka/ 28. jaanuar 2014 08:20
Uue Nuti Tv-ga on kanalite vahetamine palju aeganõudvam. See ei ole edasiminek vaid tagasiminek

u
Urrr/ 28. jaanuar 2014 08:13
Näha vähem kanaleid ja makstes 2€ rohkem - said juurde ainult sunniviisilise kordustv. Et kui enne ei tahtnud siis nüüd sunnime selle ka võtma....

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee