Krimi

Lihavaras äsas pudeliga vastu pead ja surus killu kõrile (36)

Toimetas Kristin Aasma, 27. jaanuar 2014 14:06
Intsident õllepudeliga. Illustreeriv pilt.Foto: Arno Saar
Laupäeva pärastlõunal pidas USS Security turvatöötaja Tallinnas asuvas toidupoes kinni kala- ja lihakraami varastanud noorsandi, kes kinnipidamise käigus äigas turvamehele õllepudeliga vastu pead ning surus purunenud pudeli korrakaitsja kõrile.

Üleeile pärastlõunal veidi pärast kella kolme sisenes Mustamäel Vilde teel asuvasse toidupoodi noormees ja suundus lihaleti juurde. Seal pistis ta omale kotti kala-, aga põue lihatooteid. Seejärel liikus noorsand kassade juurde, et maksta kahe pudeli õlle eest.

Kassas selgus, et noormehel oli raha ainult ühe pudeli jaoks. Mees maksis ära ja hakkas poest välja minema.

Aga kassade juures palus valvas turvatöötaja mehel oma kott turvakontrolliks avada. Kurikael hakkas vastupanu osutama, viskas koti eemale ja üritas jooksu panna.

Turvatöötajal õnnestus ukse peal noormees kätte saada, kuid too lõi turvatöötajale õllepudeliga vastu pead ning surus sama lõhutud pudeli katkise äärega turvatöötajale vastu kõri.

Pärast rüselemist õnnestus noormehel minema joosta. Ründajast jäi maha kott, milles leidus 35 euro väärtuses kalatooteid. Mehe põue jäi aga ligi 20 euro eest vorsti.

Hilisemal tunnistajate ülekuulamisel selgus, et ründaja isik tunti ära ning politseile osati edasi anda tema oletatava elukoha aadress.

Sündmuskohale saabunud kiirabi lubas turvatöötajal minna kodusele ravile.

Samal teemal

28.00.2014
RÜSELUS POES: varas virutas õllepudeliga turvamehele pähe
31.11.2013
Turvatöötajad pidasid kinni võimaliku narkodiileri
05.11.2013
Turvatöötaja elustas kokkukukkunud meest
02.10.2012
GALERII: USS Security sünnipäeval esilinastus James Bondi film