Eesti uudised

Linnavolikogu liige: Tallinn peab Loomade Hoiupaiga juhiga lepingu lõpetama (10)

LISA KOMMENTAAR

ljuuba 26. jaanuar 2014 09:55
Kõigil on parem elu, kui hulkuvaid loomi vähem. Linnainimeste palav "loomaarmastus" kipub kohe lõppema, kui elu veidi ebamugavamaks läheb, Sellepärast teil ka kodutute kasside hordid.
Võtke elu ja surma mõistusega! Inimestega ju teete nii, neist on kõigil ükskõik.
Aga looma, jumala eest, teda ei tohi puutuda!
Juhan on tuhajuhan 25. jaanuar 2014 18:36
Tukkuv kõuts 25. jaanuar 2014 18:35
ei hakka kedagi kaitsma ega ka süüdistama.Kuid kirjatsurad omas repertuaaris,tapmine,hukkamine,tapmine...j.n.e. Keegi püüab lihtsalt plusspunkte koguda.Haigeid loomi pannakse magama või uinutatakse.Ja muide,poja peres elab varjupaigast võetud kass ja kõik on rahul.
Aga kirjatsurad ja igat masti arvajad võivad end tappa või ka hukata,oma asi.
Juhan 25. jaanuar 2014 14:43
olen mõelnud, et loomade varjupaik ei peagi nii suur olema, omavalitsus saab dokumente vastu võtta ja raha ule kanda ka mitmele loomade varjupaigale või ka nendele mittetulundusühingutele, tuleks kindlasti odavamgi.
Ka võiksid koerte ja kasside varjupaigad olla hoopis eraldi. Minu meelest kardab enamus kasse koera haukumist, nii oleks eraldi varjupaikades loomadel parem ja ka tootajatel lihtsam, kes soovib kassidega töötada ja kes koertega. Muidugi vabatahtlikel ka lihtsam, kas lähen varjupaiga koera jalutama või kasside puure puhastama.
Puurid peaksid ka selleks 14 päevaks suuremad olema, neid ilmselt Eestis kusagil tehakse, on ju karusloomafarmides suuremad puurid. piltidel oli see Kozõreva ladunud üksteise otsa nii väikdesed puurid, kus kass ennast ringi keerata ei saa, võibolla väiksem kass saap pusti tõusta. Pole ime, kui eksinud või mahajäetud kass sellises puuris olla ei oska ja kui hooldja teda välja rebima hakkab, kargab iga normaalne kass talle kätte kinni, ja kassi hammustus paraneb aeglaselt ja kuunejäljed ka.
Eks Kozõreva on hammustada saanud, millest muidu tema viha kasside vastu, ja seda ei kompenseeri isegi miljonid, mis talle sulle langevad.
Kui kassi kinnipuudmine, ja kinni saab puuda ikka endisi kodukasse, mitte tänavakasse, maksab 36 eurot, siis kassi elu lopetamine maksab vähemalt 4o-50 eurot, linnavalitsuses ju teatakse, kui palju nad maksavad. Kui aastas laseb Kozõreva neljal arsti tappa 1800 kassi, see on uhes kuus 160 kassi,
see teeb siis 8000 e kuus, jagada nelja arsti peale, 2000 eurot kuus igale arstile kui ma ei eksi.
30-40 kassi päevas tappa, 10 kassi uhe arsti kohta päevas.
Nii et palun tehke nii, et koerad ja kassid eraldi varjupaikadesse, ka mittetulundusuhingutesse, palju koera või kassi leidnud inimesed on ju ise looma viinud varjupaika, aga me peaksime viima just sellistesse mtu-dess nagu kassikaitse, kassiabi ja kassidkoju,k seal seal on head ja hoolivad inimesed.
koer 25. jaanuar 2014 13:45
Kas meie kultuurile on siis kohane majade ümbruses kolavad ja reostavad kassid.
Mari 25. jaanuar 2014 13:14
Arvan et hoiupaigast liigub osa kassitoittu ka turule krõbinaid mis müüakse lahtiselt kilekottides.

lõpuks ometi! 25. jaanuar 2014 12:55
Kurb ja õõvastav oli seda kõike lugeda.
Palun, Hanna, koht on sinu või siis sinu poolt volitatud isik.
timofei 25. jaanuar 2014 12:25
Lahkugu ise,kuni veel on see võimalus !!!!