Eesti uudised

Kas tele-eetris siis ikka paljastati riigisaladusi?

Urmas Vahe, 24. jaanuar 2014 07:00

24 KOMMENTAARI

m
maksumaksja/ 25. jaanuar 2014 14:54
no see pole küll mingi uudis, et pätid üksteise peale koputavad... algul selleks, et mitte kinni minna.... hiljem selleks, et saada kiiremini vabadusse.... algul tuleb neile maksta rahas või kamas...vanglas valavad paari sigareti eest kõik oma vanad semud si(t)aga üle..
p
peeter/ 25. jaanuar 2014 12:33
Kõik kolm kohtuastet on koolivennad,lapsed käisid kindlasti ühes lasteaias ja nüüd koos koolis. Mis lahendit te,kallid kaasmaalased siis ootasite !!
k
katz/ 24. jaanuar 2014 22:40
to emu
Ega koputajaks vabatahtlikult hakata - jäädakse millegagi vahele ja seatakse valiku ette - lähed kinni või hakkad rääkima. Tahad raha saada, ähvardatakse su koputamine tõsistele kriminaalidele teatavaks teha. Anna aga allkiri ja koputa edasi.
s
suurim kuritegu/ 24. jaanuar 2014 19:54
....on see, et vahistatud politseiuurija pandi samasse kohta isuma kus ees kurjategijad, keda ta varem uurinud! Ja sellise ilmselge õigusrikkumise vaikivad maha nii riigi peaminister kui ka president! Vägisi tulevad meelde filmidest nähtud itaalia maffia tegemised! Mitte kedagi kes sellise paigutuse taga pole ametist vabastatud! Kas tõesti IRLi juhitud süsteem ongi täiega kuritegelik???
s
soobel/ 24. jaanuar 2014 14:18
huvitav kuidas just see tartu ment nii korrumpeerunud on? pole ju kaua sellest kui ports komissare koos prefektiga süüdi mõisteti. nüüd siis kolleegid panid tanki mehe kes on väga tasemel politseinik. ja kogu asja taga tundub olevat see prokurör kes kunagi käis isiklikult ühel Otepää baariomanikul käsa väänamas kui see julges purjus kapokaid korrale kutsuda.
politsei on küll mäda, aga prokuratuur on ilmselt mädam veel???
a
Ah nii/ 24. jaanuar 2014 13:44
Et politsei tegelebki kurjategijatega kes suudavad neile rohkem maksta ja mingid naiivsed ullikesed on mõnitamise objekt.
s
Seadusesilm/ 24. jaanuar 2014 13:31
Mulle tundub sellest pealtnägija loost, et Tartu politseil (teatud ringkonnal) oli vaja lihtsalt lahti saada ühest nende jaoks tüütuks muutunud inimesest, kes avastas liiga palju asju. Ilmselt avastas ka asju, mida vaja ei oleks olnud avastada. Võeti lihtsalt pihtide vahele ja tehti 1:0
See on ju ammu teada, et allilm ja politsei teevad uskumatult palju koostööd- nendele endilegi suureks üllatuseks. Lihtsalt puhtana väljub see, kes suudab rohkem maksta, rohkem valetada, ja on õigel ajal õigel poolel.
a
Ants/ 24. jaanuar 2014 13:20
Tavaline tegelane, kellelt infot ostetakse ei tee enne suud lahtigi, kui eelmise teabe eest pole ära makstud. Hea nali, rääkis 76 korral, enne kui kahtlema hakkas, et "äkki see ment ei maksagi ära?" Nii või? Juhuuuu! Ja pealegi, kui info käes, kas raha eest või ilma, siis on ju korras. Miks peaks üldse politsei kellelegi maksma? Mulle näiteks ei maksa, ma arvan, et minult pekstaks ütlused välja. Ma selline vaikne ja kartlik inimene Valu ei kannata silmaotsaski, teate.

e
EU/ 24. jaanuar 2014 13:04
Euroopa liidu kohtusse edasi kaevata.Muidugist kui voetakse jutule ja vaja ka aega ja raha.Aga ma ikka prooviks.Kaua see komejant siin Eestis kaib. Salastatakse 75 aastaks selline asi.Miskit on jama siin.Tuleb valja, et ei saa isegi kohtute peale ka loota, et koik oleks aus.Huvitav kes voi kelle naine nuud uue mersu saab.
v
Võõrpankade lõbus elu/ 24. jaanuar 2014 12:59
Suured seaduslikud finantskurjategijad ja nende tegevuse võimaldajad tulevad välja hoopis siit: http://www.oleteadlik.ee/video-mida-iga-kodanik-peaks-nagema/
n
No on idioodid/ 24. jaanuar 2014 12:52
oma totrate saladusenõuetega.Nüüd ei tohiks siis Janekit üldse puutudagi, salastame tema ka ära. Mida ta segab suurte poiste rahaliigutamisi, kus käive miljonites.
k
koll/ 24. jaanuar 2014 12:23
huvitav on selle asja juures seegi et politesi ise toidab pätte maksumaksja raha eest,hea on olla riigiametnik ja lulli lüüa töötavate inimeste najal:::elagu vaba eesti!!!!!!
e
emu/ 24. jaanuar 2014 12:02
Miski on siin mäda. Kuidas on võimalik leida loll, kes teeb 70+ "teenust" ja selle eest sentigi ei saa? Ei ole võimalik!!!
m
muumi mamma/ 24. jaanuar 2014 11:30
lihtne,söödad mentidele pleki eest kellegi tolkami ette 100g mandiga,saad mentidelt plekki ja samal ajal ajad oma äri kõrvalt ja mendid pakuvad sulle ka veel katust,et teised mendid sind maha ei võtaks.plekk läheb pooleks mis teenitakse.mendil hea meel ja kits saab rahus popsu müüa ! nii see käibki ! pole kahtlustki.teistmoodi see asi ei saa toimida ! riigikogu tahab ju ka popsutada :D
u
uhuu/ 24. jaanuar 2014 10:47
Seadus ütleb ühte ja reaalne seaduse täitmine on ikka nende hoidvate kohustus. Kui üks lepingu pool kokkulepet rikub siis pole seadusest tolku. Üks osapool müüs oma kaupa ja teine ostis seda pakutud hinnaga. Kui nüüd selgub, et tehingut nagu ei toimunudki siis oli tegemist rahade vargusega! Nii lihtne see ongi!
k
Kristel/ 24. jaanuar 2014 10:40
Ühiskondliku hukkamõistu puudumine, et krim kurjategija ja näe miski firma ei pea paljuks sellist juhtivale kohale palgata. Samas on jube mõelda, kui palju teevad kurja n-ö riigiteenrid on suure suu ja lekitamisega.

v
vot bljaa.../ 24. jaanuar 2014 10:11
Ah et hoopis sihuke saladus. Ma arvasin, et öeldi otseeetris välja, et valitsus koosneb idiootidest.
K
.../ 24. jaanuar 2014 10:09
Kagge esinemis ja väljenduviis ei näita erilist haritust ja pole vastuvõetavad
q
QQQQ/ 24. jaanuar 2014 10:04
Kuidas siis ennast kaitsta, kui materjalid 75 aastaks salastatakse
r
rob/ 24. jaanuar 2014 09:59
Kuidas see on siiamaani üldse võimalik olnud, et müüd politseile omakasu eesmärgil infot. Tundub nagu kuriteo koosseis olevat. Jäänuk, mis tuli sujuvalt üle nõukogude süsteemist, kus pealekaebamist soodustati ja inimesi koos perekondadega selle alusel Siberisse saadeti. Ka selliste asjade vastu rahvas tõusis 80- ndatel ja nüüd on see tagasi. Puhtast kadedusest ja läheb läbi, sest oli ja on vaja kinni panna ja igasugune alus vahi alla võtmiseks on ju teretulnud.
v
Väga läbinähtav riigisaladus küll./ 24. jaanuar 2014 09:47
Selleks salastati, et kostja isegi kohtus ei saaks tõestada makseid koputajale. Kõigile ju nähtav riigisaladus, et narkotsiäri juhitakse riigi tasandil. Keegi teine, peale seaduseandja, ei saaks algatada riigisaladust. Lühidalt, seda riiki juhib maffia.
r
Rein/ 24. jaanuar 2014 09:27
Nüüd ma enam ei imesta seda, et mustlased õhtu kella 23 paiku üsna avalikult narkotsi müüsid CocaCola Plazajuures. Sõitsin kino maaalusest parklas väla ja ootasin peret autos. Kunagi sai politseis tööd tehtud, nii et silma on.
a
Allergiline/ 24. jaanuar 2014 09:05
Ei soovi nendest midagi kuulda.Seal pole ühtki ausat inimest oleme aru saanud.
j
ju siis astuti/ 24. jaanuar 2014 07:30
kellegile ninale jala peale.segab ju niisugune onkudel narkotsi müüa-seal on juba kõrgem asjaosaline mängus.