Eesti uudised

Skandaalne jõulupuu läheb puiduhakkeks (1)

Urmas Kaldmaa, 21. jaanuar 2014 07:00
Foto: Urmas Kaldmaa
Piinliku peretüli põhjustanud Pärnu linna jõulupuu olemasolu lakkas eile lõuna paiku. Puu saeti kõigepealt okstest lagedaks ja tükeldati mootorsaega juppideks.

Jõulupuu mahavõtmisega tegelnud Euro Cactus OÜ projektijuht Arne Meier ütles, et oksad lähevad hakkepuiduks ja tüvi tõenäoliselt samuti, aga päris kindlat otsust selle kohta ei ole veel tehtud.

Pärnus Endla teatri ees parkimisplatsil seisnud jõulupuu oli pärit Paikuse vallast ühe pere koduõuelt, kus see oma suuruse tõttu oli muutunud ohtlikuks ja hakanud takistama liiklust. Üle 30 aasta vana puu saeti maha ja pandi Pärnu kesklinna, kuid sellest sai teada ka perest 18 aastat eraldi elanud isa. Tema hinnangul oli see tema kuusk ja teised pereliikmed, eelkõige poeg, olid omavolitsenud. Mees häbimärgistas enne jõule telesaates oma poega ja abikaasat ja nõudis kuuse eest makstud 300 eurost poolt endale.

Kuigi mees on kaua kodust eemal elanud, pole abielu ametlikult lahutatud. Kinnistu ja sellel kasvanud kuusk kuulus võrdselt nii mehele kui praegugi majas elavale naisele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee