Maailm

Nigeeria homod peavad oma tegevust koomale tõmbama (12)

LISA KOMMENTAAR

Mees 22. jaanuar 2014 10:29
Midagi mõistlikku ka mustade maalt.....................:):):)Siin võiks olla siiski veidi tolerantsemad ja pederastid ei peaks minema põranda alla , piisaks ,kui nad tagasi kappi poeks........
Raivo 21. jaanuar 2014 19:21
vaikuses ja pimeduses - Minu poolt trumm ja taskulamp - see olgu minupoolne tugi neile.
Jess! 21. jaanuar 2014 18:03
Jaanuari parim uudis!
Ja et see uudises kirjeldatu jätkuks samas vaimus igasse riiki.
yll 21. jaanuar 2014 17:43
EL lubas ju hiljuti kõigile aafrika homodele asüüli anda!Sellest ka pidevalt aafrika riikidest homonduse keelamise teemalisi nupukesi
meil.Kõik mustad peded euroopasse aga kuidas sa seda tegelikult kontrollid?
ma pommitaks selle aafrika ikka tykkideks 21. jaanuar 2014 12:05
mind ei koti kas nad kepivad mehi v6i naisi
Ühiskonnasõbralik 21. jaanuar 2014 12:02
väga tublid neegrid! tehku samad seadused EU ja USAs !!!!
kes see homo mõtles välja homofoobia? kas ta teeb foobial ja vihkamisel vahet kah?? või on nii palju taha saand et ei tee enam vahet mehel ega naisel!
SEE ON HAIGUS ja haigust tuleb ravida!!!
. 21. jaanuar 2014 10:46
karta on, et need "meie pederastidearmastajad" seal nn. "valitsuses" käituvad ikka vastavalt Brüsseli käskudele hakkavad neid vädjaid ka perekonnaseisu büroodes "laulatama". Need raskesti haiged tüübid mingu karjamaale lepikusse või oma kappi ja tehku, mis hing eales ihkab AGA argu eksponeerigi oma RASKET PUUET avalikult. Meie, normaalsed inimesed, EI TULE ju teie söögilaua äärde S--ALE.
MATS 21. jaanuar 2014 10:30
Teate vanasõna: anna saatanale sõrm, tema võtab terve käe! Samuti käib ka homoliikumine. Alguses räägitakse sellest, kuidas erinevus rikastab, seisukohtade paljususest, suurest sallivusest. Seejärel tulid avalikud homoparaadid ning räige homopropaganda. Nüüd siis juba otsene rünnak nende vastu, kes suhtuvad sellesse kriitiliselt (kuhu jääb arvamuste vabadus?) ning pärakuseksiga kaasa ei jookse. Neid sõimatakse halvustavalt homofoobideks, seega käib sisuliselt nendevastane ideoloogiline võitlus, halvustavate siltide külgekleepimine. Kõige aktiivsemad geid on juba lausa politseisse ning kohtusse pöördunud: karistage meie oponente, lööge neil suud kinni!
Analoogia ajaloost. Vanas Rooma riigis visati kristlasi algul lõvide ette. Seejärel saavutati oma usu lubatavus ning legaalsus. Hiljem trügiti juba juhtivaks usuks. Siis algas teiste, s.o. paganate tagakiusamine. Lõpuks jõuti keskaja inkvisitsiooni ning tuleriitadeni.
Kas ka homoliikumine läheb seda kah sarnast, ajaloolist teed? Läänes mõnel pool juba ongi homod lausa privilegeeritud seisuses. Mõneski koolis ja isegi lasteajas käib homopropaganda. (Soorolli eiramine, laste kasvatamine kesksoolisteks. Poisid pannakse mängima nukkude, tüdrukud autodega)

tore 21. jaanuar 2014 10:00
on see,et ei näe kui noks on kakane.
Pelle Pepuauk 21. jaanuar 2014 07:46
Jaaa! Tulgu muidugi! Ma juba ootan suurt musta vemba!
Pelle Viljandist 21. jaanuar 2014 07:02
Tulgu Eestisse, pederastide Mekasse !