4
fotot
Kuni 20. jaanuar ()

Laupäeval käisin esimest korra väljas, aga sedagi ainult korraks. Peotuju ei olnud, sest eelneval nädalal sain kõhuhaiguse, mis annab siiani tunda. Väsimus ja natuke kehv enesetunne tegid oma töö.

Pokkeris olen suutnud mahtu ja kasumit kasvatada. Kui kuu algas tuhandetaalase miinusega, siis nüüdseks olen sama summa jagu teisel pool graafiku X-telge.

Rahalaudades 700 dollarit (6-maxis kilo miinust, heads-upis 1.7 kilo plussis) ja ühelaua heads-up turniiridel +300 dollarit. Graafikud on blogi posti päises.

Viskan paar pokkerikätt ka. Täna maadlesin agressiivse vaalaga, kes matši alguses võttis natukeseks ajaks liidripositsiooni.

Poisil tuju lahtus, kui kaotas kolmikuga minu majale. Enesekontroll kadus ja duell muutus närvilisemaks, mis kulmineerus tema tiltamisega. Kokku 300 lisa.

Kaks näidet tema mängust:

Enne floppi tegi ületõste ning flopis läks koheselt all-in.

Tegi samuti enne floppi ületõste ning callis ära minu all-ini.

Üldiselt pokkeris ma plussi ei sihigi ja on see on minu jaoks olnud juba viimased 1-2 aastat hobi, sõltuvust tekitav hobi, mille juurde tulen tagasi ja tagasi.

Vahepeal tulevad hood, kus sooviks palju mängida ja ennast tõestada. Siis istun pidevalt laudades, loen foorumeid, käsi, vaatan videoid. Siis jälle siiber ees ja ei võta kaarte pihku mitu kuud. Selline bipolaarne olek.

Hetkel siis too esimene pool - kelle jaoks positiivne, kelle jaoks negatiivne. Blogimise üks ajendiks oli teistpoolt vähem esile kutsuda.

Jaga artiklit

6 kommentaari

E
ehk  /   19:20, 27. jaan 2014
Raha nagu sitta!
M
Marten  /   18:54, 25. jaan 2014
Kas on olemas ka siis püsisissetulek, kui see pokkeri mäng vaid hobi korras?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis