Teleblogi

"Allakäigutrepist üles": kas saatemeeskond rikkus seadust? (33)

LISA KOMMENTAAR

mees 21. veebruar 2014 06:05
Vaatasin seda saadet ja pole sellisest küljest narkomaane vaadanud. Kuigi olen täitsa mees, on mul õnneks hing ja kuigi öeldakse et mehed ei nuta, siis mul ikka vahel juhtub kui midagi südamlikku on. Ja see saade seda oli. Ma tõesti nutsin nagu mu oma lähedane oleks olnud. Uskumatu mida ta kõik läbi on pidanud elama. See polnud ju tema süü et ta siia sündis. Praegugi kirjutades tulevad pisarad, sest selle artikli kirjutanud ajakirjanikus pole inimlikkuse raasugi!!! Ma tõesti elan sellele tüübile kaasa ja kuna ma jumalasse ei usu, aga midagi meid siiski vist juhib, siis palun tõesti et tal hästi läheks ja ra sealt välja tuleks. Mõtlesin et võibolla peaks talle omaltpoolt isegi kirja kirjutama, et näidata, et siiski maailmas on hoolivust...
Martin to van de nõ / 10:14, 18. jaan 2014 19. jaanuar 2014 23:08
Ka mina ei vaidle Teile vastu, et mida pikem staaš, seda raskem ja vähemtõenäolisem see on. Aga uskuge mind ka, et ka nii pika staašiga narkomaanidel on see võimalik:) Olen sellistega isiklikult kokku puutunud. Eks ka on neil kukkumisi olnud, millest nad kindlasti ei räägi, aga vana elu juurde pole enamus tagasi pöördunud. Olen nõus, et nende %, kes nii pikalt tarvitanud on, on muidugi väiksem.
Küll meeldib meil ikka viriseda...... 19. jaanuar 2014 22:52
.....see pole hea ja too pole hea,jätke virisemine,saade on hea ja õpetlik just noortele ja loomulikult kõigile meile,kunagi ei tea mis võib juhtuda,meie kõigiga,kes on tugevam jääb püsima,kes nõrgem langeb...elu on juba selline!
Muidugi on öeldud sõnad,et sinu loomus paistab välja selline mis kodunt kaasa antud!!!
Mina küll soovin,et saates osalejatel läheks hästi ja rohkem nad ei peaks seal põhjas olema!!!Jõudu ja jaksu saate tegijatele!!!
Arrvos 18. jaanuar 2014 21:41
Eriline tainapea on selle artiklisopa ikka kokku mätserdanud. Mõttetu inimene.
Koer näiteks lakub oma mune kui tal paremat teha pole.
hm 18. jaanuar 2014 18:33
minuarust on see mõistetav, et dokfilmis jääb meeskond erapooletuks või siis passiivseks osaliseks nende igapäevaelus?
arvamus 18. jaanuar 2014 12:27
Minu meelest oli väga hea saade. Lapsel lasin ka ekstra vaadata, et ta näeks, mis juhtub siis, kui selliseid asju tarbida. Sellised dok.filmid/saated peaks koolis kohustuslikud olema.
On mullegi kunagi pakutud igasugu huvitavat kraami ning mina ei proovinud just hirmu pärast neid asju, sest kartsin, et äkki hakkab meeldima ja jään sõltuvusse. Kahjuks kõik teismelised ei suuda nii mõelda.
Sellest mehest oli kahju, tegelikkuses hakkas tema elu allakäik lapsepõlvest ja tema ema pärast. Õudne, kuid hoian talle põialt ja loodan, et see 1 hingki saaks päästetud.
Jessas 18. jaanuar 2014 11:57
Ma ei jõuaks oma telefoni arvet maksta,kui peaks Tallinnas igast süstivast narkomaanist politseisse teatama! Tundub,et ajakirjanik on kade,et inimest jalgadele üritati aidata,politseisse võid siis helistada,kui see narkomaan sult midagi varastab,või üritab röövida sind! Haige artikkel...
van de nõ to Martin 18. jaanuar 2014 10:14
Ei vaidle vastu kuid nii pika staašiga nagu teleloos ei ole see kindlasti võimalik,usu mind.

Teadja. 18. jaanuar 2014 08:42
Kulla Merje,raha,eriti see mis meediatööstuses ringleb ei haise.Need seadused,mida igapäevaselt rikutakse ja inimesed -mis neist pärast saab, on sellele seltskonnale täiesti üksköik.
Martin to van de nõu / 16:21 17. jaanuar 2014 23:13
See % on ikka märkimisväärne, kui paljud sealt talust tulles normaalse elu juurde jäävad. Paljud on abiellunud ja pere loonud ning on korralikud inimesed siiani. Tean seda isiklikult, et kui väga tahta, siis saab sellest lahti. Nii, et ära räägi, kui asjaga kursis ei ole. Ja igale inimesele tuleb anda võimalus ja ulatada abikäsi, sest üksinda, ilma toetuseta on see teekond väga raske. Ja ühelegi inimesele näkku vaadates ei saa öelda, kellest saab asja ja kellest mitte.
realist 17. jaanuar 2014 22:59
On karta, et aasta pärast vajuvad nad kõik tagasi, sest püsida aitaks neid vaid pidev kindel töökoht ja mõistvad töökaaslased. Meie üldise tööpuuduse ajastul vallandab töökoha kaotus kõik stressid ja nad vaesekesed langevad tagasi veel suuremasse lootusetusse kui seni.
Marek 17. jaanuar 2014 21:02
tyra te pole ka millegagi rahul ainult yks hala no taheti ju inimest aidata muidu yritate siin kõva ennetustööd teha vot siis nädakegi lastele seda filmi
Kivipea 17. jaanuar 2014 20:17
Artikli autorile - ära virise, räägi millised heateod endal ette näidata?
Mörr 17. jaanuar 2014 18:41
Tõesti piinlik kirjutis. Ma põgeneks ajakirjaniku asemel metsa ja hakkaks erakuks. Vahel öösel näitaks kuule ennast, aga see oleks ka kõik.
nii 17. jaanuar 2014 18:26
narkomaan,kommunist ja varas 90 protsendi tõenäolisusega ennast ei muuda
inga 17. jaanuar 2014 17:45
Sina ajakirjanik, kes sa selle idiootsuse kirjutasid, peaksid ise minema ravile, mitte kritiseerima teiste heategu. Loe mis juttu sa suust välja ajad!!!
Olen teiste kommentaatoritega yhisel meelel, et see mida seal saates näidatakse, on tõesti Eesti elu, sest tõesti meie elu ei ole Eestis õitsev lill nagu Toompea seda näidata püüab! Mul on siiralt hea meel, et Eestis leidub veel neid inimesi, kes tahavad ja suudavad aidata inimesi, kelle elu on mingil põhjusel läinud allamäge...
See kiri diilerite numbritega võib ka olla videolavastus valede numbritega, sest võibolla tõesti oli seal tegemist õigete numbritega, aga saade lavastati uuesti, et mitte reeta diilereid vms.
Ja teiseks, äkki tõesti ei süstinud see noork veeni narkootikumi vaid hoopis midagi muud? Teadupärast saab ju ka kõike muid asju veeni süsita. Alati ei süstita narkotsi veeni. Krt küll kuidas sa ajakirjanik saad nii loll olla ma aru ei saa. Kuidas selline artikkel siin üldse olla saab?!?!
Uskumatu! Õhtulehe ajakirjandus või asi...
Igatahes tegi saate meeskond head tööd. Edu ja jaksu saate tegijatele !!!

Merje Ottson 17. jaanuar 2014 16:29
Mine ravile ja jäta inimesed rahule!!! Kui tahad kirjutada, siis kirjuta õigus-ja tervishoiusüsteemi kuritegudest!!!
trebla 17. jaanuar 2014 16:08
Midagi nii lolli pole ma tükk aega lugenud.
Merje Ottson kuulub nende eestlaste hulka ilmselt, kes "aitasid" oma naabreid loomavagunitesse...
Kas rikuti seadust??? Meie elu ongi nii p.rses seepärast, et Toompea püüab näidata seda õitsva lillena ja kodanikud mäe all peavad ise vaatama kuidas hakkama saada. Kui oled Maksuametile 50 eur võlgu, siis arestitakse su kontod jne.
See narkomaan oli ÜLLATAVALT SÜMPAATNE. Uskumatu, et peale 15 aastat narkot on aju täitsa säilinud ja ajutegevus parem kui mõnel ajakirjanikul ja enamikul poliitikutest.
Igatahes poisile edu ja jõudu seal rehabilitatsioonikeskuses. Jõudu ka saatetegijatele! Esimene saade peale Roosmaa Siberi-odüsseiat, mis paneb kaasa mõtlema ja elama. TUblid!
Ottson aga peaks ikka kõvasti häbenema oma rumaluse pärast!
Tegelikult... 17. jaanuar 2014 15:00
oli saade õppetükk kuidas süstida veeni.Just seda lõiku näidati lugematul korral, nii tavavõttes kui aegluubis.Kes enne ei osanud siis nüüd peaks asi küll selge olema.
Mart 17. jaanuar 2014 14:34
Kas selle loo autor on "põrutada saanud"???? Mine tee ruttu politseisse avaldus ja hakka kitseks! Selliste pool närbunud sõrmkübara suuruse ajumahu ja südamepuudulikuse käes vaevlevate in pärast on halastuse puudus riigis! Tähtis on, et see mees sai uue võimaluse! Igaljuhul peaks see saade olema noortele kohustuslik!
17. jaanuar 2014 14:21
V2lismaal tehakse kogu aeg selliseid reportaaze ja dokumentaale. Ajakirjanikud koos nendega kaasas olevate filmimeestega peavadki n2itama ilustamata elu, nii nagu see on. Lauslollus on m6elda, et nyyd peaks saatetegijatele politsei kaela saatma ja iga nende v6tet analyysima. V2hem pahatahtlikkust ja ista keeramist!
kodune ema 17. jaanuar 2014 14:21
ma vist olen vähe metsa poole :p aga mind ei aja nutma mitte need. keda mülkast üritatakse välja saada. vaid nutma ajavad mind need head inimesed. kel sedavõrd suur süda. suuremeelsus on minu jaoks midagi. mis liigutab alati hinge põhjani.
aga lähenemine selle nurga alt. et kas seaduslik või mitte. siis kallis ajakirjanik. kes sa elad õndsas teadmatuses !!! seesama politsei teeb ise samuti "äri" neite samade diileritega ! nii naiivset ajakirjanikku on äärmiselt piinlik lugeda. hullem kui 1 B ! õpetja ! õpetaja ! vaata mis Juku tegi !!! nii naiivne ei saa ju ometi üks aja kirja nikk olla ometi ! oh jah .. viimasel ajal oleks nagu laste-aed siis Õhtulehte kirjutamas / toimetamas. SAAGE ISE KA SUUREKS !!! :p :p :P
xx 17. jaanuar 2014 14:08
mina annaks sellisele emale tappa, rikkus poisi elu ära.......
lugeja 2 17. jaanuar 2014 14:05
Väga masendav ajakirjanik oled!!

vanaema 17. jaanuar 2014 14:03
vaatasin ja pisarad voolasid, kuigi muidu põlgan selliseid narkareid ,alkohoolikud, aga mis mind nutma pani, oligi see ime,kui rikkumata oli selle poisi hing... ilma selle saate nn järjeta, mis neis aasta pärast saab, poleks mõtet saadet üldse teha.
lugeja 17. jaanuar 2014 13:50
loodan, et sellise mõttemaailmaga inimesed, nagu Merje Ottson, on meie ühiskonnas vähemuses
Lõpeta 17. jaanuar 2014 13:46
Las näitasid mujal maailmas on kõik avalik aga see ema pole küll ema nime väärt.
Kallile loo autorile 17. jaanuar 2014 13:41
Ühes vanas ja targas raamatus on read
Õnnistatud on need kes vaimult vaesed,sest nende päralt on taevariik!