Valgamaa esimene Talveöölaulupidu. (Valju Aloel)

Jaanuarikuu viimasel reedel toimub Pühajärve laululaval teine Valgamaa Talveöölaulupidu. 31. jaanuaril kell 20 algaval laulupeol tuleb esitamisele seitseteist tuntud talveteemalist laulu.

Valgamaa Talveöölaulupeo korraldajate Margit Tali ja Merle Soonbergi sõnul lähtuti laulude valimisel sellest, et valdav enamus inimesi neid laule kaasa oskaks laulda. Laulupeole on suur hulk koore juba registreerunud, kuid korraldajad ootavad veel ka teisi koorilauljaid neile seltsiks. Loomulikult on oodatud ka kõik igapäevaselt muusikaga mittetegelevad inimesed laulurõõmust osa saama.

Solistidena astuvad teiste hulgas üles Alen Veziko, Kill Kaare ja Merlyn Uusküla.

Talveöölaulupidu saab alguse GMP Clubhoteli alusest Pühajärve rannaparklast, kust 19:45 algab lühike rongkäik laululava juurde. Inimesi oodatakse talveteemalises riietuses. Tantsusammudega aitavad kehad soojaks teha tantsugrupi FeelingGood tantsijad. Julgemad osalejad saavad aga talvist laulupidu nautida kuumas kümblustünnis.

Jaga artiklit

7 kommentaari

M
Maanuel  /   16:09, 17. jaan 2014
Pakun turismi-maine-kuvandi arendajatele valja uue yrituse: talvine öine rattaralli. Suvise öise suusamaratoni voiks kah teha.
O
oioioi  /   11:05, 17. jaan 2014
Sõbrakesed, talv on tore aga nii nagu külma käes ei tohi suitsetada nii ei tohi külma käes ka laulda. Hoidke oma kurku. Hoidke oma häälepaelu suvise kauni laulupeoni.
Kõike head soovides, laulusõber

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis