Pokkerielu Aasias

Pokkerielu Aasias: distsipliin on käest ära ja rahadega nullis (8)

Rainer Roomet, 16. jaanuar 2014, 12:36
Senine kuu 
Pokkeris ei saa mitte kuidagi volüümi üles ja tegu on puhtalt distsipliini taga. Natuke on üht-teist vahele tulnud: aasta vahetus, peod, kolimine jms, aga see ei ole vabandus.

6-maxis olen see kuu 1000 dollarit miinuses ja rohkem seda puutuda ei viitsi, sest mängisin siiski Bodogis ning 1.5% suurune rakeback eriti ei köida. Kandsin enamiku rahad väljad ja jäin kokku 120 000 bahti ehk $3600 plussi, seal sees on ka hulga HU-d (heads up). Kokku HUs olen 1000 taala plussi ehk kuu kokku nullis.

Distsipliinist rääkides on väga palju enda teha ja väikesed pisiasjad mõjutavad suhteliselt palju ning need ei pea olema kaugeltki pokkeriga seotud.

Näiteks Bangkoki korteris oli 27 korrust allpool jõusaal - täiesti tasuta. Aga kui palju kordi ma seal käisin? 6-7 maksimum ja mitte sellepärast, et ma ei tahaks, vaid sellepärast, et ei viitsi.

Kui ennast ei sunni nii lihtsateks asjadeks, siis tekib harjumus, mis kandub edasi ka pokkerisse: ah täna ei viitsi või lõpetan sessi. Ometi ei pruugi selleks olla ühtegi mõjuvat põhjust - ei mängi halvasti, ei pea kuskile minema vms.

Siis teine suur probleem on suitsetamine ja alkohol. Kui sessioon on täies hoos ja nüüd minna suitsu tegema, siis paratamatult rütm kaob.

Alkohol räägib enda eest, sest ühe peoga on põhimõtteliselt 24 tundi enda elust kustutatud. Üks õhtu kulub peo peale ja teine päev kuni õhtuni taastumisele, mis lõhub samuti rutiini. Bangkokis muidugi peoahvatlusi palju.

Kindlasti väga tähtis on ka töövahendid: korralik arvutilaud, arvuti, kuvarid jne aga paraku sellist luksust ma endal lubada ei saa, kui kolin iga paari kuu tagant ning peab läbi ajama sülearvutiga.

PS! Eelmise posti kommenteeris keegi «bokker», et võiksin pokkerist ka kirjutada. Sulle vastuseks, et ma ei kirjutanud sinu pärast, vaid see post oligi plaaniline ja oleks pidanud ilmuma nii või naa täna.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee