Eesti uudised

Eluga pääsenud aafriklasest piiririkkujad esitasid Eestile varjupaigataotluse

Delfi, 16. jaanuar 2014 11:30

23 KOMMENTAARI

t
20. juuni 2015 19:24
tuleb teha nagu ungari plaanib, aed või siis nagu peale teist sõda oli, ületad piiri saad kuuli
p
patrioot/ 16. jaanuar 2014 19:44
Miks juba Venemaalt asüüli ei taotlenud.Eesti piiri peaks ju kaitsma ning iga sissetungija on vaenlane kelle pihta tuleb avada tuli.
n
ninja/ 16. jaanuar 2014 19:16
võtke jah raisad vastu ja oma inimesed las vegeteerivad edasi.....need nö varjupaiga taotlejad hakkavad elama palju paremini,kui päevast päeva oma eluga toime tulla proovivad vaesemad eestlased....ikka väga imelik riik meil siin
v
Vastukaja vihastele inimestele/ 16. jaanuar 2014 19:12
to: to: 16:18 / 17:25, 16. jaan 2014
ja 16:18 / 17:29, 16. jaan 2014
ja to 14:16, 16. jaan 2014 / 18:31, 16. jaan 2014
Õelad ja kurjad inimesed olete. Ma rääkisin vaid sellest, kuidas puhtalt nahavärvi järgi ei tohiks ja ei saagi inimese järgi otsustada. See, et inimen on tumedanahaline, ei tähenda automaatselt kurja inimest. Küll, aga olete teie 3 küll ikka elust väga haiget saanud - küll ema peksis, isa ei armastanud, naine/mees jättis maha või lihtsalt mingi muu on teisse seda viha sisse süstinud. Veel kord - mul on kahju teist. Ma ei tea kust üks kommenteerija küll mingid seksfantaasiad välja luges, sest neid mu kommentaar ometi ei sisaldanud - soovitan sul silmaarstile visiit kirja panna. Teine, kes mind neegrinussijaks nimetas - sorry, mul on küll mustanahalisi tuttavaid, kuid nussinud ma neist ühtegi ei ole. Vabandust, et sinus valearusaama tekitasin, aga ehk pead ka sina silmaarsti juurde minema. Kolmandaks, see, et ma ei mõista kohut inimese üle ta nahavärvi järgi, ei tähenda seda, et peaksin kohe nad oma koju võtma. Samahästi on ju valgete seas ka narkareid ja tapjaid ja vägistajaid. Kas siis teie, kes te jubedalt mustanahaliste vastu olete, ei peaks neid valgeid eluheidikuid joopis oma koju võtma? Inimene võib olla normaalne, heasüdamlik ja tark ning seda olenemata nahavärvist. Ma ei tea mis kohutav kurjus teisse küll pugenud on, aga soovitan teil enda sisse vaadata ja mõelda kas teil oleks hea kui te oleksite teise nahavärviga ja mingi töllakas julgeb teiega nahavärvi pärast kogu aeg möliseda. Tunneksite end siis ka hästi? Arvan, et mitte! Mõelge peaga ükskordki ja saage see viha enda seest välja. Kui teil just ei ole mingeid isiklikke kokkupuuteid, mis ületavad mitmekordselt konflikte valge nahavärviga inimestega, ei ole teie vihal mitte mingisugust õigustust!!
P.S.: Teil ei ole mõtet mulle enam midagi vastuseks kirjutada, kuna lugeda te nii kui nii ei oska ja samamoodi jääb ka mu kommentaari mõte arusaamatuks, sest olete ju nii härga täis kui saate kellelegi ära panna - isegi kui ärapanemine seisneb lihtsalt suvaliste vihaste lausejuppide kirjutamises - aka. Neegrinussija ja Neegrimagataja ja mida kõike veel, mille peale teie ajunatukesel veel tulla on. Kahju, et te muuks võimelised ei ole. Loodan teie arengule.. mingilgi määral, enne kui viha teid ära hävitab.
m
metuusala/ 16. jaanuar 2014 18:46
Inimesed ei armasta oma kodumaad, muudkui lippavad aina paremat paika otsides. Kus elu kergem ning mugavam. Nõuka ajal ülikoolis Lenini teoseid tuupides jäi mulle meelde koht, mis puudutas kodumaatust, kosmopolitismi. Kosmopiliit - see on lurjus! Kirjutas Lenin. Kuigi Volodja polnud kaugeltki geenius ja ei näinudki kõiki asju 100 aastat ette, tundub siiski, et mõnes asjas oli tal siiski õigus.
m
MATS/ 16. jaanuar 2014 18:40
Rahvalik tarkus: iga roju oma koju!
Ehitagu omale jõukas ning demokraatlik riik oma kodus üles, mida nad siia trügivad? Juba teiste poolt loodut nautima? Kodumaatud omal soovil. Ubi bene, ibi partia! (kus hea seal isamaa), kinnitasid muiste mõningad roomlased.
t
to 14:16, 16. jaan 2014 / 16. jaanuar 2014 18:31
vaat sinusugune tuleb panna põgenenud neegreid ülal pidama, võta oma koju, magata, toida, emba, pese ja maksa arved!!!!!! Haletsusväärne kuju.
k
kõik neegrid tagasi/ 16. jaanuar 2014 18:27
võidelgu ja ehitagu (a)afrikas oma elu üles, mitte ei tule külmale maale tasuta elama ja hiljem linnas autosid põletama ja poode rüüstama....ja hiljem OMA ÕIGUSI NÕUDMA... terve Soome maksab sigivaid ja mittetöötavaid, rasvunud ja OMA ÕIGUSI:::tasuta korter jnejnejne.... somaallasi täis! Mingu oma aafrika naabermaale... EESTIST VÄLJA!!!!!! Selle eest seisab praegu vaid EKRE... EESTI KONSERVATIIVNE ERAKOND! Hoidkem oma maad, mison juba kord müüdud tibladele.

1
16:18/ 16. jaanuar 2014 17:29
Mingi neegrinussija on ka siia tulnud oma jõledatest seksfantaasiatest pajatama...
t
to: 16:18/ 16. jaanuar 2014 17:25
Tõmba ennast vabatahtlikult oksa, neegrimagataja !
m
MATS/ 16. jaanuar 2014 17:11
Õige meil neid pigisid vaja. Vaevalt et nad on sõjapõgenikud või poliitilisel tagakiusatud. Pigem ikka hea elu ning õnneotsijaid, nagu on seda 99% sealt poolt tulnutest.
h
Hästi ajastatud / 16. jaanuar 2014 16:45
Reformierakond otsib endale uut juhti ja peaministri kandidaati , jänki Ilvesel saab ka aeg täis. Need kaks kuluvad nagu marjaks ära . Mida nad siin niisama lühikeste pükste väel ringi lippavad ,meil rahvast vähe ja pole siin ühti pikalt mõtelda ,tuleb kohe mustad poisid ametisse panna .
j
J/ 16. jaanuar 2014 16:02
KUUL kuklasse-kes sellist otsib.Miks ei tehtud asja kohe selgeks?
n
No kuulge./ 16. jaanuar 2014 15:49
Kas see Lõuna prefektuuri pressiesindaja üldse teab kus see Koidula pirivalvekordon asub, on ta googel´danud?? No mina küll ei tea. Miks igal pool pasundatakse nii valesti??? On Koidula raudteepiiripunkt ja maanteepiiripunkt ja Piusa kordon. On loodud uus allüksus. Huvitav.
j
jaa/ 16. jaanuar 2014 15:19
mis asüüli kadugu oma koju tagasi,meie mehed peavad minema neegreid kaitsma ja siis tahavad veel siia elam a jääda.
k
kasbek/ 16. jaanuar 2014 15:16
kas nendele aafriklastele öeldi et selline kliima ongi eestis ja siin külmuvad inimesed pidevalt surnuks ja kes ei külmu see nälgib. kas öeldi et eestist lähevad kohalikud minema ja kas öeldi et sotsabi pole ollagi.? miks ei selgitatud neile et tänavune talv on rekordiliselt soe ja tavaliselt on ikka novembrist-märtsini miinuskraadid ja külma on isegi 30-35kraadi ja lund nii meeter kaks? kas nele öeldi et eestis pole tööd ja kui on siis minimumpalk on olematu. kas nele öeldi et eestis värvilised ja igasugused migrandid pole oodatud ja kohalik elanikond on üldiselt väga võõrastav igasuguste tuliate vastu? kas neile ikka öeldi et meil pole soolist võrdsust, rassilist võrdsust reegline homosid ei sallita? kui nad seda teaks siis läheksid jooksuga tagasi sinna kus on soe ja veelgi soojem.

n
16. jaanuar 2014 13:01
e
Eestlane/ 16. jaanuar 2014 12:41
Marss koju oma riiki üles ehitama, või nemad tulid siis lootuses lulli lüüa....! Siin neid musti juba
on, et on loodud seeme kogukonna tekkeks. Edasi tulevad nõudmised sots. tagatistele jne.
Üks Senegalist pärit nö muusik lubas hakata kõvasti trumme taguma, arvatavasti, et meil ikka töö-
tempo rütmis püsiks....Peatage see enne kui hilja, sest Euroopa ägab juba nende all!
a
aga../ 16. jaanuar 2014 12:31
meil pole mingit taotlust vaja.Minister ja suur väejuht paneb poistele püssid selga ja aafrikasse,seda küsimata,kas meid ikka seal oodatakse.
e
eestlne/ 16. jaanuar 2014 12:27
Tagasi saata, muidu peab varsti kiirabiauto hakkama päevast päeva sõitma piiripnkti ja tagasi-saavad prii küüdiga soovitus kohta.
n
NB!/ 16. jaanuar 2014 12:23
Sochi mängudel nii kõvasid tegijaid ei saa olema.Need mehed on teinud Eesti kuulsaks!Ka Vene oma hirmu kuulsusega sai maailmale tuntumaks! Huvitav kes panid Venes pihta meeste püksid ja muud riided?
m
Meestele tuleb püstitada monument!/ 16. jaanuar 2014 12:17
Selliseid talisuplejaid ei tunne ajalugu.Mida kõik pole inimesed võimelised tegema,et Venest pääseda!Ei imesta kui varsti Snowden roomab üle piiri! Tuleb meeste osavõtul teha piiriületusest film...
a
16. jaanuar 2014 11:53
aga kuhu nad tööle lähevad,meil ju töökäsi vaja.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee