Eesti uudised

Margus Lepa lennutab laiali pussitamisähvardustega kirju (93)

LISA KOMMENTAAR

Jukko 18. jaanuar 2014 13:45
Sotsiaalpsühholoogias eristatakse teineteisest temperamenti ja agressiivsust. Temperament on geneetiliselt määratletud, moodustab inimese personaalsuse bioloogilise osa, ega sõltu õppimisest.
Agressiivsus (vaimne ja füüsiline) ei ole osa inimese bioloogilisest osast, vaid sotsiaalne oskus. Agressiivsust peetakse sotsiaalsete oskuste puudumiseks.
Margus Lepa on küllaltki agressiivne inimene, ehk siis kehvade sotsiaalsete oskustega inimene. See avaldub tema elus ja tegemistes väga võimsalt. Harimatutele raadiokuulajatele, kes kannatavad ka ise sotsiaalsete oskuse puuduse käes, ilmselgelt Margus Lepa sümpatiseerib, sest on kõigis oma saadetes väga agressiivne (samasugune saamatu).
Margus Lepa ilmselgelt vajaks nii psühholoogilist, psühhiaatrilist kui sotsiaalpedagoogi / sotsiaalandaragoogi abi.
Kuigi Margus Lepa valab selles loos oma agressiivsust välja IT inimeste peale, räägivad kõik sümptomid tema agressiivsusest ehk sotsiaalsest suutmatusest.
Harry Raudvere endise sotsiaaltöötajana aga ka Nõmme Raadio omanikuga, võiks võtta ükskord ometi ka vastutuse Nõmme Raadio eest ning kanda hoolt selle juhatuse esimehe, Margus Lepa vaimse ja sotsiaalse tervise eest. Täiesti vastutustundetu on lasta Margus Lepa sotsiaalsel abitusel järjest enam süveneda ja laieneda. Praegune vastutustundetu olukord on karuteene nii Margus Lepale kui ka raadiokuulajatele.
Nõmme Raadio paratamatu kaastoime on täna selle kuulajate sotsiaalse abituse suurendamine (agressiivsuse kui ebaefektiivse sotsiaalse käitumise).
maeitea 15. jaanuar 2014 11:40
O.Lutsu raamatud saavad huvitava järje!
Ganz 15. jaanuar 2014 10:44
jaamaülema abi 15. jaanuar 2014 00:18
lible 14. jaanuar 2014 22:06
austatud Nõmme Raadio kuulajad. NR ei ole päike,et kõiki soojendab.Oma alamaid peaks soojendama riik,millega viimane aga hakkama ei saa.Samas ma isiklikult suvlas, suviti, püüan NR hääle välja peilida,olgugi,et päris kõigega pole päri ja ega peagi.Härra Lepale aga edu ja kannatust edaspidiseks.
vello 14. jaanuar 2014 21:44
see on punaoravate ja ärmajoki poolt tellimus töö, sest lepa on neil nagu tuline ora tagumikus...
vello 14. jaanuar 2014 21:44
see on punaoravate ja ärmajoki poolt tellimus töö, sest lepa on neil nagu tuline ora tagumikus...
to KROKOTILL / 11:04, 14. jaan 2014 14. jaanuar 2014 21:16

to Hau 14. jaanuar 2014 21:04
to u.t 14. jaanuar 2014 19:34
loomulikult võetakse utukene ja mitte ainult, kõnesid kuulatakse pealt ja nimekirju koostatakse jms ... ainult et ega see arunatukest teile juurde too ja just mõistus on jätkuvalt suur defitsiit täpselt nagu nõukaajalgi oli
ja veel, ka teie olete vaid orjad, kurjuse orjad kuni tippu välja aga mida ennustatakse kurjuse lõpu kohta?
mmm 14. jaanuar 2014 19:23
lollide ajakirjanikega on lepal oma suhe, seda oli näha ka kurikuulsas dokumentaalfilmis.
seinal hitler, laual nuga - kurjategija valmis.
mis puudutab NR, siis on muidugi väga kahju, et see on eetrist kadunud. mul on küll mulje jäänud, et pigem on Lepal võhm otsas. kaua sa ikka punnitad üksi teha. vastasel juhul ta ju tegutseks netis, kutsuks üles toetama, räägiks avalikult milles probleem. küll aitajaid oleks. aga Lepa tegutseb vaikselt omaette, kusagil midagi ei räägi. tõenäoliselt ta lihtsalt enam ei viitsi ja see ITmeeste jutt on pigem ettekääne asi ära lõpetada.
;) 14. jaanuar 2014 17:50
Mulle meeldib, kuulan vahest rõõmuga mida Nõmme raadios räägitakse
Arne 14. jaanuar 2014 16:59
Milleks siin kaagutada kui ei meeldi NR, väga lihtne- ära kuula. Mina kuulan.
Nõmme Kuli 14. jaanuar 2014 16:37
Laimukampaania Marguse vastu veereb tuhinal.Vanad trikid kõik -sõimatakse lolliks,poolearuliseks....Ei pane see kõik rahva suud kinni, no ei pane.Lisab veelgi õli tulle. Avalik arvamus jääbki tema poolele,ei aita laim.Aga Margusele jääb vaid jõudu ja vastupidavust soovida.
ole tugev 14. jaanuar 2014 16:34
Küll me jagu saame neist 99.9% seltsimeeste ja E-häältega valitsejatest kes ka enne olidERIPOODIDE ja valuutapoodide PÜSIKLIENDID ja on omale lüpsnud rahvalt 6ooo € -se kuupalga ja sama palju ´´kuluhüvitisi ka praegu-häbi neil ei ole aga juba enamus neist näitavad ´nõtruse-´väsimuse märke

raaL 14. jaanuar 2014 15:31
Ja "Postimees" kirjutab, et suisa "ähvardas pussitada". Pealkirja rõhuasetus kõneleb sellest, et Lepale tõmmatakse Toompealt vett peale.
ITI 14. jaanuar 2014 14:59
K-Po mehed ju ei oska juhtmeid õieti veel vedada...
toots 14. jaanuar 2014 14:32
meil tõid rottid isegi tv tagasi, milleks nutta mingi radioola pärast
xMees 14. jaanuar 2014 13:07
IT-meestega peetavat võitlust jälginud inimese sõnul on sõja põhjus lihtne: Lepa ei taha uut süsteemi selgeks õppida. ...
Kuna stuudio asub nüüd uues majas, väike raadiomast on aga endiselt vana maja katusel, peab signaal mingil kombel sinna jõudma.
-----------------------
Kas selleks, et "signaal sinna jõuaks", peab Lepa midagi "selgeks õppima"?
No siis on küll head itimehed.
Olen veendunud, et sellist alternatiivraadiot on Eesti ühiskonnale vaja, sõltumata sellest, et kaugeltki kõigega ei saa nõustuda, mida see raadio räägib. Lepa mahlakas suuvärk ja sõnaseadeoskus on omaette väärtus.
landlord 14. jaanuar 2014 13:04
Huvilised teevad Nõmme Raadio taastamise heaks korjanduse?
Olen 14. jaanuar 2014 12:19
Margust ja tema raadiot pisteliselt ja aeg-ajalt kuulnud aga lausa kuulama pole tormanud. Ütleks nii: see, millest kõneldakse, on enmasti ehk vajalikki, ent see, milline see Marguse stiil on, kohe küll ei istu. Ta kõneleb nagu alaealiste nõrgamõistuslikega, mõjub ikkagi pisut naeruväärsena, keda juba seepärast ei saa tõsiselt võtta. Mis nüüd IT-sse ja neisse meestesse puutub...siis Nõmme Raadiol on ju ka lojaalseid spetse olemas. Milleks kutsuda kahtlasi kulisid sinna toimetama, ei saa ma aru?
mis veebileht ei tööta? 14. jaanuar 2014 11:59
ma just huvi pärast läksin ja vaatasin, veeb püsti, netist saab kuulata. mis kurdab?
don 14. jaanuar 2014 11:36
Siiski tuleb tõdeda, et Margus on üsna lapsik tegelane kui lubas mingid tundmatud IT geeniused oma tehnikat näppima. Selliseid töid teevad ikka äärmiselt usaldusväärsed sõbrad, mitte suvalised sägad. Loodan et mõni IT spetsist sõber Sul ikka on? Kutsu kiiresti kohale. Jään ootama Nõmme Raadio saateid.

EH 14. jaanuar 2014 11:19
aadu pilt seinal.......tawai siis jossi wõim,--juutidele ei meeldi ju tõde,nagu toompea pasatskitele ei meeldi nendest tõde-olewat walus kuulata
no mitte ei usu 14. jaanuar 2014 11:18
neid noajutte
eks reformikad märatsevad ikka lõpu eel, oleksid valimised ausad siis oleks nende toetus null
KGB lased ei jaksa enam oma algul lubatud inimõigustest ja sõnavabadusest kinni pidada
diktatuur tuleb ikka enne lõppu
Saarlane 14. jaanuar 2014 11:13
Jõudu Margusele! Saarlastest mittekommunistide toetus kuulub Nõmme raadiole!
KROKOTILL 14. jaanuar 2014 11:04
Kuulge vaimselt vaesed, olge endi ja ajaloo vastu ausad. Stalin ainult tappis, aga mida tegi Adolf Hitler Saksamaast aastatesy 1932-1939? Maailma kõige mahajäänumast riigist kõige võimsama. Kui Hitler oleks nsipi asemel, kaotaks ta kohe riigist muiduleivasööjatest bürokraadid eesotsas täiesti mõttetu ja kasutu presidendiga. Saksamaale pole presidenti vaja, aga nii väikesele Eestile on vaja, sest see on kellelegi ülihea töökoht koos suurearvuliste kantseleitöötajate kõrgepalgaliste karjaga.
juho 14. jaanuar 2014 11:03
Aga Putin paneb ka ajalehti ja telejaamu kinni või vahetab kaadrit,kuidas siis meie teisiti saame.Ma ka ei kuula seda raadiot,aga tean,et ta on ja peaks olema.
Tõnu Kalvet 14. jaanuar 2014 11:02
Sabotaaž ja diversioon on mõlemad tuntud võtted. Seega on vägagi tõenäoline, et emba-kumba kasutati ka Nõmme Raadio vastu. Iseküsimus, et seda teha oli võimuritest väga lühinägelik. Targemad neist peaks ju taipama, et ventiili ühiskonnas kogunenud pingete väljalaskmiseks on ju vaja. Tänapäeva Eestis veel eriti. Nüüd aga läheb kindlasti vähemalt osa Nõmme Raadio kuulajaist põranda alla ja asub KUULAMISE asemel TEGUTSEMA, sest sai aru, et JUTUST enam ei aita, vastaspool mõistab vaid TEGUSID...
Kas seda need võimuritetruud (?) IT-mehed, kellest Lepa räägib, tahtsidki? Nende käitumisest jääb mulje, et tegemist on hoopis vastupanuliikujatega, kes adusid: enne kui olukord saab minna paremaks, peab ta minema halvemaks. Vana tõde, mida kiputakse unustama.
Kui võimuritel on veel vähegi oidu peas, siis peaks nad andma võimalikult pea korralduse Nõmme Raadio normaalse tegevuse taastumist igati soodustada. "Meie suure kodumaa" juht Hans van Rompuy on nimetanud eurovastaseid küll suurimaks ohuks Euroopa Liidule, kuid kuna ta on sama "helge pea" kui oli Leonid Brežnev, siis ei maksaks tema "hiilgavate" ideede ülipüüdlikel täitjatel üle pingutada.
Selge see, et võimurite hulgas on väga palju neid, kes on kõike muud kui helged pead. Aga KÕIK võimurid ei saa ju sellised olla. Nende hulgas peab leiduma ka MÕTLEMISVÕIMELISI. Muidu oleks süsteem ammu kokku varisenud. Mind painabki küsimus: miks võimurite MÕTLEMISVÕIMELINE osa laskis Nõmme Raadiot üldse saboteerida?...
mina 14. jaanuar 2014 10:55
mis lause? - Äärepealt oleksin täna eeluurimise all tahtliku noahoobi eest kahele mehele.
u.t 14. jaanuar 2014 10:48
Arvata et nende inimeste i.p aadressid võetakse tähelepanu alla kes Nõmme raadiot kiidavad!

Irw, arrastusekspert 14. jaanuar 2014 10:46
Pole kahtlustki, et nii mõnigi tõeline eesti poliitprostituut saab oma musta hingerahu tagasi, kuniks Nõmme Raadio vait... Hoidkem pöialt, et neil seda rahu kauaks poleks...
Margusele: edu...!
delfist tegelikkust 14. jaanuar 2014 10:45
Kas keegi teab kedagi kes teaks kedagi kelle arvuti "uuendamisel" on IT "spetsialistid" alles jätnud: 1. loetud ja edaspidi vajalikud vajalikud e-kirjad; 2. kasutatud ja vajalikud netiaadressid. Mõnel juhul säilitatakse failid ja seda ka mitte alati. "Uue ja parema" programmi kasutamiseks ei jäeta, teadagi, mingit juhist. Kui keegi juhtub sõna poetama, siis püütakse mõista anda, et küsija tase on kusagil murupinnast allpool. Arvutustehnika programmi vahetus on õnnetus ja tarkvara uuendamine katastroof, millest kosumine võtab paar kuud. See ei peaks nii olema. Paraku toovad selliselt tegutsevad IT "spetsialistid" meeste pähe vägivaldseid mõtteid ja sinna ei saa ükski ajakirjanik midagi parata. Lepa e-kiri on väga leebe ja ei ähvarda mingil viisil vägivallaga ega kutsu ka üles vägivalda kasutama. Uudise oleks võinud teha neist meestest, kes Nõmme raadio blokeerisid. Nõmme raadio kuulajad tahaksid teada ja tunda oma "kangelasi".
TO KROOKS 14. jaanuar 2014 10:36
Kuule Krooks lipakas või totakas, kes sa oled. Muidugi on Nõmmeraadio häbiks neile nõmmelastele, kes andsid oma hääles riigireetur Paetile. Need on ju ka ise riigi reeturid. Neil on häbi, et nende keskel on Eesti riigi patriootidega Nõmmeraadio.
Lembit 14. jaanuar 2014 10:30
Ole tubli Margus, need on ahned eestlased, kes teise tööd ihkavad. Anna tappa jah neile!
tead,mis? 14. jaanuar 2014 10:28
Krooks / 09:55, 14. jaan 2014
See vihkamist külvav Nõmme raadio on häbiks kogu Nõmmele. Tore kui ta vait jääb
'''''
See on a i n u s jaam,kus asju räägitakse nii nagu need on! Nii nagu 90% inimesi asjadest arvab. Ilma poliitkorrektsuseta! Ilma ääri-veeri mölata hellade teemade puhul! Ilma pugemata ametnikele.Kui mina võidaks miljoni,siis Nõmme Raadiole see läheks!
Isemõtleja 14. jaanuar 2014 10:13
See www.nommeraadio.ee on väga vajalik ja huvitav kuulata. Vaadates kommentaaride aluseid poolt/vastu punktiseisu, arvab seda enamik! Seetõttu - jaksu edaspidiseks!
Kes on aga harjunud valitsuse ametliku meediaga, nürinegu aedasi:
Kodanikule pakub meedia lahja kemüüset: loto, seep, pseudouudised ja räiged kommertsteated. Kodanik klõpsib kanaleid ja arvab, et tal on valik, tegelikult dirigeerib kodaniku maailmapilti hoopis televiisor.
Terve vaimuga inimene (Margus Lepa) ei vaja, et talle dikteeritakse iga päev tundideviisi ühiskonna keskmisi väärtushinnanguid. Ta saab aru, kui temaga manipuleeritakse ja tema moraali labastatakse. Paraku valdav enamus meediast on aeglase mõjuga mürk, mille toime avaldub hiljem: valimiskasti juures või laste kasvatustoas.
Allikas: http://www.oleteadlik.ee/
Nn. IT-mehed täitsid täpselt korralduse - keerata Nõmme Raadio kihva. 14. jaanuar 2014 10:00
Ometi tehti sellega suur viga,sest sellist raadiot on Eesti rahvale hädasti vaja.
Vasturääkimise vaimul PEAB laskma elada,ilma selleta,nagu ajaliugu näidanud,
ootab mandumine,stagnatsioon.Sealt aga kaevukukkumiseni lühike tee.Lepa
saated on tõesed,hoolimata sellest,et kohati rabedad.Raviks soovitaksin leida
teismeline armuke.
Oznaz 14. jaanuar 2014 10:00
Poistele helistati teatud asutusest ja anti käsk asi täis sittuda. Kui vedas said veel erifondist preemiat ka.

PIDU SINUS ENESES 14. jaanuar 2014 09:58
Minu elu on siin LõunaEestis tühjem, olin Nõmme raadio pidev kuulaja ja austaja.Toetan Marguse põhimõtteid.
to aga miks taunida adolfit !? 14. jaanuar 2014 09:50
jajaaa, vanjuša ning kuna me kõik elasime ka kunagi NLiidus, siis oleme ka kommunistid.
Lex 14. jaanuar 2014 09:42
Seepärast kutsuski Lepa appi IT-eksperdid, kes ehitasid vajaliku süsteemi ise üles. Lepa aga kinnitab, et süüdi on IT-spetsialistid, kes asusid jaamas omavolitsema.
See ütleb vist juba kõik?
nõrk viletsus Toompeal kui 14. jaanuar 2014 09:41
miski Lepa Margus neil püksi vedelat toob.
JAAK 14. jaanuar 2014 09:41
1992.a., see on väga pikk aeg raadiojaama töö praksises. Miks SA hr. Lepa siis ei kasutanud rahvasaadiku abi? Sinu juures käis kõrgesti auväärne don rüütel riigikogust. Nii auväärseid riigikogu liikmeid rohkem polegi. Riisalu ka rüütel, kuid temal vist raudrüüd ja mõõka ei ole, sest tema pole don? Aga don rüütel käib tihti valijatega kohtumas ja neid abistamas. (Nii ta tunamullu vähemalt oma suvevaheaja pingelisest tööst Sulle kirjeldas. Mulle andis ka see don rüütel riigikogu liikmena head nõu, et ma seda venna surmaasja ei uuriks, kuna Põhjaregiooni haigla pidavat olema eraõiguslik isik ega allu mitte kellelegi. Samuti teatas ta, et temal pole õigus minu nimel sinna haiglasse küsimusi esitada!! Nüüd on ta don rüütel ja suuremad võimu volitused. Miks Sa Margus seda ära ei kasutanud. Naeruväärselt käitud mingi paadialuse poisikesena nugadega vehkides. Niimoodi asju ei aeta. Niimoodi rikud ainult enda elu ära. Ütle sellele don rüütlile, et aeg oleks temal see tühine filosoofiline mulisemine lõpetada ja tööle hakata. Aidaku ka tegelikkuses oma valijatel probleeme lahendada. Nojah kui Sa Margus valimas ei käinud, siis on teine asi. Aga nuad viska aia taha, nendega hirmutamine ja vehkimine teeb Sinu elatanud ja küllaltki elu elanud mehe naeruväärseks. Sinul olid head saated, ausad ja oitseste ja julgete väljaütlemistega. Sellest jaamast on kahju. Samas on ta võimule ja valitsusele suureks rõõmuks ja kergenduseks. Pole ju nende meele järgi tõe avaldamine.
n.74 14. jaanuar 2014 09:37
Ootan,ootan on "lemmikutesse"(favorites) pantud.
landlord 14. jaanuar 2014 09:31
Artiklit ostma ei hakka, aga sissejuhatuse põhjal tundub, et Lepa jättis töövõtjate taustauuringu tegemata.
ITImees 14. jaanuar 2014 09:14
Tõmmasime vee pääle.
Meie käest ei pääse keegi

mupsik 14. jaanuar 2014 09:09
Nõmme Raadio on ainuke aus ja tõde kõnelev raadio, mitte nagu ERR, kes valetab ja vassib.
Eesti riigi arvutigeeniused.....naerukoht maailmale 14. jaanuar 2014 08:51
Meie kuulsad IT geeniused siin kommenteerimas.
Kui loll peab ikka üks inimeselaps olema, et seda "pussitamisähvardust" sõna-sõnalt võtta.
Üks lollikari saab ilmselt ka teistest kujundlikest väljenditest samamoodi "aru"....... käega kärbsepesa tegemine tähendabki ju meie IT-i geeniustele kärbseid kokku pühkima ja neist pesa ehitama.
Loo pealkiri jälle imelik. 14. jaanuar 2014 08:44
Lepa kurdab, et laual olev nuga paneb pähe ohtlikke mõtteid. .....Kas näiteks õuna koorida, IT-meestega sõlmitud leping katki rebida, paigaldatud süsteem katki lõigata. Seejärel saaks Lepa sobiva eetrilahenduse leida.
Kas korralikud kasutusjuhendid anti kaasa?
"IT-meestega peetavat võitlust jälginud inimese sõnul on sõja põhjus lihtne: Lepa ei taha uut süsteemi selgeks õppida."... Töö teinud IT- mehed peaksid ikka süsteemi korralikult sõna-sõnalt selgeks õpetama. Mitte ootama, et inimene ise "taevast" juhendid leiutab.
Ootame Nõmme Raadio toimimist!
to: õnnis vaikus 14. jaanuar 2014 08:32
Peseb nüüd silmakesed kenasti puhtaks, hingab sügavasti sisse ja teeb kerge metsajooks, ehk hakkab kergem.
arne 14. jaanuar 2014 08:09
tuleb välja et skeptikud ja muidu tõrvapritsijad on väga kehva unega et nii vara juba platsis magage kauem siis nii palju kibedat sapist välja ei voola see millest Lepa räägib saabki mõjuda vaid kahte moodi meeldib või ei meeldi üks vana anekdoot oli see, kui kaks inimsööjat arutasid ja üks ütles et talle mustad ei meeldi teine vastu et kui ei meeldi siis ära söö
... 14. jaanuar 2014 08:05
IT "eksperdid", ehk siis käpardid, neid on kahjuks väga palju.
Mitte midagi 14. jaanuar 2014 08:01