Krimi

Autovaraste lemmikmark on jätkuvalt Volkswagen

BNS, 12. jaanuar 2014 23:02

11 KOMMENTAARI

l
LADA / 13. jaanuar 2014 14:34
Miks te tolbajoobid siis Audi jälle välja jätsite? :)
Eks vargad teavad, mida tasub varastada ja mida mitte.
t
Tallinlane/ 13. jaanuar 2014 14:31
Tuleb panustada turvavarustusse ja pole probleemi. Minu autol on varustust nii palju, et selleks, et seda varastada tuleb see kraanaga kohapeal tõsta autokasti. Muidugi tuleb siis arvestada päris tugeva helisignaaliga, mis sellises olukorras rakendub. Võib ju akujuhtmed kiirelt maha võtta aga noh, siis jälle auto ei käivitu. Kahesuunalise sidega pult ütleb mulle pidevalt, mis autoga hetkel toimub. Käiguvahetusega on vargal jama majas, sest see on blokeeritud. Auto on nõus liikuma vaid tagurdades. No eks sõida mööda linna tagurpidi. Paigaldatud turvavarustust saab muidugi ka kõrvaldada aga see võtab väga palju aega ja on üpriski vaevanõudev ettevõtmine, nii, et suurema tõenäosusega valib varas auto, millel selliseid seadmeid peal pole. Mõni võib ju öelda, et selline varustus maksab palju aga ega polegi seda korraga peale lasknud panna. Mõni võib öelda ka seda, et kas on mõtet nii palju autosse raha matta aga eks igaüks teab ise kui palju ta auto talle väärt on ja kas ta eelistab edaspidi olla jalamees või sõita mugavalt ning mitte sõltuda bussidest ja muust sellisest.
v
volkar/ 13. jaanuar 2014 13:00
Volkar = suuresti keskpärase skodaga. Seega skoda tulevane trend ehk?
e
Eksitav pildike/ 13. jaanuar 2014 09:51
ei täienda uudist-selline mikro-autobussike on rariteet,mille tootmine lõpetati hiljuti Brasiilias. KEEGI EI VARASTA muuseumirariteete.kui just see pole eesmärk.
a
autovarguse/ 13. jaanuar 2014 08:49
ohvriks langeda on kindlasti jube kogemus. Ja mis kõik sellele vargusele-vargustele järgneb...
Sellest võiks ka ajalehtedes kirjutada.
a
Arvo/ 13. jaanuar 2014 08:37
volkswagen minev kaup , sest nendesse autodesse lihtne sisse murda . juppide turg suur , sest neid autosid palju ja lagunema kipuvad ka . on kuhu neid realiseerida . arenemata riikdess ( vene ) tasub neid tervelt ka viia .
s
ses/ 13. jaanuar 2014 08:21
Kohe näha, rahva auto ikkagi.
ü
ütleme ausalt,et/ 13. jaanuar 2014 06:18
sellise saastaga oleks häbi sõitagi.

s
siim/ 13. jaanuar 2014 05:00
Tore statistika küll, aga selle põhjal ei saa väita, et autovaraste lemmikmargiks on volkswagen. Seda lihtsal põhjusel, et pole ju arvesse võetud palju erinevaid automarke eestis üldse registreeritud on. Võimalik, et volkswagen saavutas nö parima tulemuse, sest neid on lihtsalt kõige rohkem. Seega puhas tõenäosusest tingitud valik varastel. Ajakirjanik võiks kõrghariduse olemasolul sellist infot kah arvestada ning vaadata, mis siis tulemuseks saab. Mul pole tegelikult vähimatki aimu, kas volkswageneid on Eestis kõige rohkem või mitte.
s
soomlane/ 13. jaanuar 2014 01:34
eesti politsei poolt tubli statistika aga palju nendest varastest tabada õnnestus,kaldun arvama,et 0,sest eesti politsei varastega ei tegele.kui palju helkurita jalakäijaid õnnestus trahvida vot see on juba teine teema.olen täiesti nõus 50% politseinikke veel koondama kuna kasu neist midagi ei ole.ja kui see 50% on koondatud siis kaaluks kas üldse seda muidu sööjatest organisatsiooni vaja on.