Pokkerielu Aasias

Pokkeris algas viletsalt, kuid prussakaid veel sööma ei pea, rohutirtsu küll (1)

Rainer Roomet, 10. jaanuar 2014, 14:02
 
Kuu on alanud kehvalt. Kaotasin 6-max laudades nõks alla tonni. HUs sain üle poole tagasi ja kuu on hetkel ca. 300 dollarilises augus. Graafikul näitab küll 500 dollarit, aga kuna Bodogis saab käed kätte 24 tundi hiljem, siis üks käsi on puudu. Kokkuvõttes mitte midagi skandaalselt - ei suurt võitu ega kaotust.

Eile õhtust üks naljakas käsi. Vastasega mänginud kolm kätt ning neljandas käes avasin $6 buttonilt ning ta läks all-in. Callisin emandatega ja vastas 35o. Õnneks imesid ei juhtunud ja sain rahakoti omale.

Laiusest tulenevalt on pildi kvaliteet natuke kehva, aga panga suuruseks oli 378.99 dollarit.

Kolmapäeval käisime väljas ning nagu lubatud proovisime sitikaid. 100 bahti ehk 2,2 euro eest sai kotikese erinevate «maiuspaladega» (pilt ülal). Alustame parematest paladest.

Ei tea, mis elukad need olid. Miskid herilase või suure kärbse moodi.

Maitsesid kui sihvkad. Võib süüa ja maitsta. Südant pahaks ei aja, aga mitte midagi erilist.

Neid oli erinevaid sorte, aga maitsesid kõik ühtemoodi.

Läheme samm edasi. Vaglad. Kui mõelda, millised nad elusalt on, siis eriti suhu panna ei sooviks. Aga kui juba kohal, eks siis tuleb proovida. ESTPatrick ees, mina takka järgi. See oli juba vastikum.

Kui katki hammustasid siis seest nätsjas, õrnalt «mahlane», mis teeb asja hulluks. Aga kui kõrval mistahes joogipoolis, siis liigub kiirelt kõhtu enne kui öökima ajab.

Sõin neid kokku kaks ja seepärast läheb ka hullema kategooriasse.

Esimene läks libedalt, aga teine enam mitte. Sabaosa on nii vastik, kui see suus katki läheb ning osutus eriti «mahlane» isend.

Ajas väga öökima ning suure surmaga ta alla läks. Vesistasin silmi veel mitu minutit nagu väike tüdruk. Sellega mu putukate maitsmine lõppes.

Prussakad olid välimuselt eriti jubedad - ei proovinud mina, ESTPatrick ega keegi teine ja jätsime koti sinna paika.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et nälga ei sureks ja söödavad, aga vabast tahtest hoiaksin eemale.

Täna lõppes ESTPatricku Tai viisa. Tava turistiviisat, mis lubab riigis viibida 60 päeva, saab migratsiooniametis pikendada ühe kuu võrra.

Seadsime sammud sinna.

Ootame järjekorras ning meie taga istuvad tumedanahaline mees ja naine ning suvaline soomlane. Soomlane hakkab neid kõnetama ja küsib igasugu küsimusi. Teema läks naise peale ja tumedanahaline mees vastab: «She is my .... [väike paus] ... sister». Mõtlesin kohe, et WTF? Et miks mees pidi nii kaua mõtlema.

Väga imelik - kas kaugel maal käivadki asjad nii või miks pidi mees valetama? Tais ma saaks aru, et kui valetakse vastupidi - õde oma naiseks, et hoida farangid eemal, aga miks just niipidi.... Müstika. Aga noh terve lõunapoolik pakkus nalja, kui õde ja vend taaskord ringi aelesid.

Samal teemal

12. veebruar 2014, 12:30
Pokkerielu Aasias: kesköine maavärin kogetud
30. jaanuar 2014, 14:09
Pokkerielu Aasias: kuu lukku, kuid endaga rahul ei ole
21. jaanuar 2014, 19:17
Pokkerielu Aasias: kõht lahti, kuid pappi pritsib!
16. jaanuar 2014, 12:36
Pokkerielu Aasias: distsipliin on käest ära ja rahadega nullis

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee