Meedia

Postimehest koondati staažikad fotograafid

Toimetas Kristin Aasma, 8. jaanuar 2014 17:33

18 KOMMENTAARI

j
jõnn/ 9. jaanuar 2014 08:30
Nii et kui ettevõte on nagu läbikäiguhoov, siis see on normaalne? Ma ei tea kui vana see Mart Luik on, aga suhtumine on tal küll nagu poisikesel. Kahju kui nii hea ajaleht põhja läheb. Muuseas, möödunud sajandil, kui Nõukogude Venemaa alles tekkis, siis seal oli ka nii, et professionaale ei hinnatud, eelistati jalgratast leiutada.
a
ai,ai, oi,oi/ 9. jaanuar 2014 06:30
Ei saa aru, ise muudkui kirjutate, et eestil läheb hästi ning veel paremaks läheb.
a
ahhoi/ 9. jaanuar 2014 00:03
Tundub, et eesti kõige suurem viga ongi see,et nii kui kuskil valdkonnas toimub võimuvahetus, pannakse paika oma inimesi ja kogemus või haridus pole mingikski kriteeriumiks.Eesti energias pole väidetavalt enam ühtegi elektriharidusega inimest ei juhatuses ega nõukogus.Uues riigifirmas Elronis samamoodi. Elroni puhul paistab see vähemalt kohe silma, Eesti Energial on aga salatsemiseks rohkem võimalusi. Arvan, et luik teeb samasugust vähitööd nagu viimasel ajal kombeks terves Eestis, aga hr Kadastik peaks arvestama ka sellega,et ega me varsti tema postimeest ei loe ka,see on võõrdumas rahvast, surub peale valet ideoloogiat, koondamistega tuleb selle ajalehe lõpp lihtsalt kiiremini.Tänapäevases infoühiskonnas me ei vaja enam parteide suuvoodreid, koondage ennast ka õigeaegselt, ehk kohe ära, saate ehk veel ülevalt poolt valgustatud ja lähete elu lõpus hoopis tootvale tööle, mis tervendaks teid vaimselt.
e
eestlastest omanikud/ 8. jaanuar 2014 21:42
ei oska jah personaliga midagi normaalset peale hakata - ikka monitame, laseme lahti, vahendame palka, oigustame lolle otsuseid ja siis teeme sinna juurde tahtsat nagu, kuidas me oleme ikka suured juhid ja opetajad. ei imesta, et inimesed valismaale toole lahevad.
s
See on kui eestlased omanikuks saavad / 8. jaanuar 2014 21:08
Postimehe "tütres" Virumaa Teatajas lasti reklaamikujundaja lahti kuna hilines puhkuselt tulekuga ÜHE päeva !Julm on see elu ajakirjandusturul
j
just-just/ 8. jaanuar 2014 20:05
nüüd ju iga tegelane proff fotograaf...
k
kaos/ 8. jaanuar 2014 20:02
Artiklist jääb selgusetuks ,mis põhjusel fotograafid koondati .JA põhjus peaks olema alati välja toodud.Omaniku suva(näo meeldivus )ei tohiks olla argumekdiks. Juristid võiksid täiendada kui eksin.
m
mats/ 8. jaanuar 2014 20:00
Kas Albers ja Tomson on juba Postimehe palgale võetud?

p
Pildialbum!/ 8. jaanuar 2014 19:58
Lehtedes ongi liiga palju pilte, vahel vaata-et fotodele on rohkem pinda antud kui tekstile. Milleks? Kas fotograafidele palga kindlustamiseks? Mõtestatud teksti osa on niigi väike, suured ja pikad artiklite pealkirjad võtavad ruumi ära. Eks ole, pealkirjad peavad pilku püüdma, et leht ostetaks, see on peaasi, teise või kolmandajärguline on tekstis antav info, sinna pead ise mõtte, et mis ja milleks, ise välja mõtlema. Asi vist selles, et kuuldavasti olevat meil lugemisega kehvasti, tekstidest ei saada aru ja siis ongi nii, et "üks pilt ütleb rohkem kui tekst" ja fotagraafidele muudkui raha jookseb ja "pildivara" toimetajal muidugi hea meel sest tema reputatsioon alluvate silmis on kõrge?
Eks siin uued omanikud platsi puhastavad, mis muud ikka.
h
heh/ 8. jaanuar 2014 19:37
i
Imestaja/ 8. jaanuar 2014 19:27
isver,Peeter Langovits,Eluaegne Postimehe fotograaf,tema oleks pidanud ju küll seal palgal olema pensionini,mis toimub???
k
Kadakas/ 8. jaanuar 2014 19:23
k
Kõps/ 8. jaanuar 2014 19:19
Iga klõps on great picture. Tegija võib olla kasvõi robotica. Pilt on pilt ja Postimees on Postimees. Jumal nendega.
v
vend Lumiere, see noorem/ 8. jaanuar 2014 19:13
täämbe ju igal kirjaoskamatul leheneegril pildistav telefon taskus - kellele kuradile neid päris fotograafe veel vaja peaks minema? Mis vahet seal on, millise kvaliteediga need pildid lehes on?
m
maamiis / 8. jaanuar 2014 19:13
Postimehel ikka asjad päris p..s kui Luik juba kohal .See mees on ju profesionaalne firmade "kokkutõmbaja" Nagu aru olen saanu ,et seda meest palgatakse just siis kui massiliselt inimesi lahti on vaja lasta
o
Otu/ 8. jaanuar 2014 18:59
Mina ei tea Langivitsist ja Rooväljast eriti miskit, pildid ju korralikud ja enamgi veel. Aga see ilusnoor tüdrik, nimi vist .... , no see ikka hästi ilus foro graaf. Ärge seda palun koondage, muidu enam ei telli.

k
kutipluti/ 8. jaanuar 2014 18:57
ju kirjutasid ja pildistasid elroni ronge