1
foto

Lauljatar Renate Saluste soovitab parema enesetunde nimel teha tänapäeva kiires klikimaailmas võimalusel üks täiesti arvuti- ja Internetivaba päev nädalas. 

"Selle päeva jooksul on kindlasti võimalik märgata asju, mida tavarutiinis tähele ei pane ning ka lähedaste jaoks jääb rohkem aega, maailm tundub kohe värvilisem. Olen peaaegu kaks kuud järginud eesmärki, et pühapäevad oleksid Internetivabad, see tähendab ka et mobiili-internetist vabad ja kindlasti on see ka minu uusaastalubadus, mida edasi täidan," rääkis Renate.

7. jaanuaril andis lauljatar välja uue loo "Teekond hingeni". Laulu sõnad ja viis on neiu enda kirjutatud 2013. aasta suvel.

Lugu räägib kaudselt armastusest, kuid peamiselt just teekonnast oma hinge sisemusse, et märgata õigeid teid ja teha õigeid otsuseid.

2013 aasta lõpp oli Renatele edukas - selgus, et albumilt "Teispoolsusest" pärinev singel "Stiihia" oli 4 kuulatuima Eesti loo seas YouTube'is aastal 2013 ning laulud "Kuues meel" ja "Stiihia" jõudsid paljude raadiojaamade aastalõputabelitesse.

Jaga artiklit

5 kommentaari

M
mann  /   00:28, 9. jaan 2014
Renate on parim
  /   19:16, 8. jaan 2014
Diktsioon ? ..hea,et tekst kirja pandi-muidu oleks pool toredat juttu jäänud arusaamatuks...aga räigelt hull on sõnarõhkude ja väldete väänamine ..ei ei ei see ei ole uus Eesti keel ...see on 3 eesti keel ...way to go :(

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis