Raha

Bingo Loto aasta esimeseks suurvõitjaks osutus pensionärist proua (34)

Toimetas Piret Sarv, 8. jaanuar 2014 11:21
Foto on illustratiivne!Foto: JOOSEP MARTINSON
1. jaanuari telesaates "Suur lotokolmapäev" loositi välja järjekordne Bingo Loto peavõit summas 349 082 eurot, võidupilet osteti internetist. 

Võitjaks osutus Pärnumaalt pärit pensionipõlve pidav naine, kes üleskasvatanud kaks last ning kellel juba ka mitu lapselast.

Samal teemal

Võitu käis naine vormistamas koos oma tütre ja väimehega, ning arvas, et küllap ei õnnestu tal võitu varjata ka sugulaste ja naabrite eest.

Bingo Lotot on naine mänginud mängu algusest saati, ehk mõni üksik nädal on pileti ostmises vahele jäänud. Lotot mängivad ka teised pereliikmed ning peres on juba ka mitu lotovõidu kogemust. Summi rattal on suurema summa välja keerutanud tütar ning võitja õde on Bingoga võitnud täismängu. Tõsi, jackpoti võit on ka selles võidukas peres esmakordne.

Võidusumma eest plaanib naine ehitada valmis kodumaja ning teha sinna ka unistuste sauna, maksta laste laenud ja liisingud, panna raha kõrvale lapselaste jaoks. Kohe peale võidu vormistamist siirdus naine edasi oma teise lapse juurde, et rääkida tallegi lotovõidust ning oma plaanist talle korter osta.

Viimati võideti Bingo Loto jackpot summas 326 821 eurot 23.oktoobril, 2013. Siis osutus võitjaks samuti Pärnumaalt pärit ja internetist pileti ostnud metsatööd tegev mees.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee