Krimi

Detsembris Toila vallast kadunud ning eile leitud mehe võisid tappa kaks alaealist

Õhtuleht.ee, 6. jaanuar 2014 16:13

96 KOMMENTAARI

v
võisid tappa!/ 15. jaanuar 2014 07:14
ei tapnudki ju! lihtsalt lõid maha! e.mättasse.
v
vabadus/ 11. jaanuar 2014 12:50
on ilus elu ,aga kui vabadusest saab korralagedus vat siis läheb asi nässu. Olen elanud teises ühiskonnas ja tean mida räägin,võisin õhtul või öösel liikuda linnas või maal ,no ei tulnud hirmi tunda,aga mis on nüüd,kui pimedaks minema hakkab ära enam välja mine.Noorte kambad ,pidevalt purjutamised,ja sa ei tea iialgi kellel on nuga taskus.Kakeldi ka vanasti aga mitte nii nagu praegu ,Julmus on läinud eriti suureks.Kõige jubadam et alaealiste seas ja tingib seda teadmine ,et karistused on väga leebed.Kui satud vangi ,siis seal omasuguste seas õpitakse veel juurde ,mitte ei paraneta.Kui ikka vanal ajal tapsid teise siis istusid kakskümmend viis aastat ja osadele surmanuhtlus.See pani mõtlema .
m
mädchen/ 9. jaanuar 2014 21:13
Ma olin vist küll ainus sinisilm, kes lootis, et Airet ilmub elusana välja, kui ta kadumisest kirjutati ja tõsiselt kurb oli lugeda, et leitigi hoopis tapetuna. Neile mõrtsukatele ise küll ei halastaks, kuid teades meie kohtuid siis tuleb masendus kohe peale. Mees on igati ära teeninud, et neile sadistidele koht kätte näidataks!
t
Timo/ 8. jaanuar 2014 13:05
Dekriminaliseerime tapmise ka ja mure kaob võluväel! Karistame ainult neid tegusid mille toimepanijatel on tegevusest tulenev sundus karistus kiiresti ära kanda (trahv tasuda!) ning kellel pole niipalju pappi,et erõiguslikust justiitssüsteemist endale karistamatus osta.....
k
kohalik neiu2/ 7. jaanuar 2014 17:54
Ei tea kas nutta või naerda KARJU või appi mis siin toimub? Mõnel on siin mõttemaailm ja fantaasia ikka päris hea ma vaatan et ostes mõttes paska siia kirjutada.Airetit teades tema sugust inimest ikka annab otsida siin ma muna peal .TA oli hea tahtlik abi valmis sõbralik mul lihtsalt ei jätku niipalju sõnu et teda kirjeldada milline tore inimene ta oli.ja palun kes Airetit ei teadnud pole vaja temast igasugust sitta siia kirjutada
1
14 ja 17/ 7. jaanuar 2014 13:43
Sellise vanuses mõrvarid? Mida pekk siin toimub?
Ma olen 26 ja käin ka saunas oma vendade ja tuttavatega. Mõni on samuti 14, mis selles kahtlast on?
f
fedja/ 7. jaanuar 2014 13:18
venemaal raidusid ka kaks poissi keskealisel mehel pea maha ning mängisid sellega jalgpalli ja pärast lõid pea prügikasti... ja üks koristaja leidis selle.
Tänu sellele leiti poisid üles , sest nad olid kohalikud ja verised riided olid kodus.
Vot selline on elu
f
fedja/ 7. jaanuar 2014 13:17
venemaal raidusid ka kaks poissi keskealisel mehel pea maha ning mängisid sellega jalgpalli ja pärast lõid pea prügikasti... ja üks koristaja leidis selle.
Tänu sellele leiti poisid üles , sest nad olid kohalikud ja verised riided olid kodus.
Vot selline on elu

l
Lapsevanem/ 7. jaanuar 2014 10:11
Sõrmeluud puruks peksta siis teavad mida nad järgminekord teha v mitte.. mingi kodune kasvatus ju peaks ikka olema.. saaks aru kui laseks mingi kommi vms rotti.. aga johhaidi läheb tapab kellegi ära see kisub jamaks.
a
ainus abi..../ 7. jaanuar 2014 08:07
..... on surmanuhtluse taastamine.
o
olavi/ 7. jaanuar 2014 07:49
Just,tahaks nende retside pilte ja nimesid ka siin artikkli juures näha...
k
Kah yks ema/ 7. jaanuar 2014 07:09
vastuseks kysimusele kas töötan KAHTLUSALUSTE emaga koos:jah yhega nendest,sest poisid on ju eri perekonnast ja see korterelamus elaja:sellel emal,keda minu kom.puudutab pole kunstkyysi ja solaariumi jumet jne. täitsa tavaline inimene järelikult jutt käib eri inimestest.sellepärast tasub möelda ,kui oma kommi.yles paned......
j
janno/ 7. jaanuar 2014 06:47
sala vesi , sugav pohi . tavaline eesti vend ei pane kaela kudketti .
t
to Kah üks ema 18.36/ 7. jaanuar 2014 04:21
Kuidas su kirjutisest aru saada ? Kas töötad nende alaealiste mõrvarite emaga koos ?
t
to 18.00 5.jaan/ 7. jaanuar 2014 03:50
Täiesti vastupidi kusjuures. Teisest rahvusest inimeste nimesid ei tohi kirjutada, see on diskrimineerimine ja seda teha ei tohi.
o
ohmoon/ 7. jaanuar 2014 02:48
äggi sellebärasd ed sa ei osga kirjudada?

m
Miks niipalju/ 7. jaanuar 2014 00:00
l
lapsevanem/ 6. jaanuar 2014 23:25
Kui lapsevanem on nõudlik lapse suhtes, läheb laps ju lastekaitsesse ja kaebab, et tal on vilets eluke, lastekaitse soosib kuritegevust. Vajalik oleks alates 10-aastasest lapsi sellise teo puhul karistada. Siis ehk lastekaitse mõistab, et nemad on selles süüdi, mitte lapsevanemad. Lapsevanemad soovivad olla nõudlikud,karistada lapsi, aga lastekaitsespetsialistid soosivad seda. Ja ässitavad lapsi vanemate vastu üles. Nii on teinud pr. Frey Viljandist.
o
ok/ 6. jaanuar 2014 23:15
Tuletagem meelde, et nad on kahtlusalused. Selle asemel, et siin vinguda lapsevanemate üle, parem oleks minna ja kasvatada oma lapsi õigesti siis. Kui selline asi juhtus, siis arvatavasti mitte niisama, mida te kõik mölisete siin, kas olite seal kohal, kui tapeti ära? - ei. See võis ka enesekaitse olla, nemad teavad paremini, kui kõik meie siin.
p
6. jaanuar 2014 23:11
parim kaitse on rünnak, eks ju, S.L. ja väljändi "suumulgu kinni hoida" kasutavad ainult targad inimesed,irw
a
6. jaanuar 2014 23:10
Arvatavasti need 2 alaealist olid mingid narkarid, kes püüdsid tapetud meest röövida, et uut doosi hankida. Või ole selle taga mingi võlgadega seotud jama.
k
Kss/ 6. jaanuar 2014 23:06
Negatiivsed kommentaatorid senini kuni mingi otsus on langetatud võiksid oma suumulgu kinni hoida ning mõelda mida nad kommenteerivad võttes arvesse seda, et nad ei tea neid noori.
s
S.L/ 6. jaanuar 2014 22:52
Mis teil inimesed viga on?
Kuidas see jutt teie perset torgib kui te esiteks ei tea seda 2 last kes seda tegid (kui yldse tegid) ja kust te teate mida see mees ise oli teinud? AUSALT, PANGE OMA SUUD KINNI KUI SEALT MIDA TARKKA EI TULE!!!
k
kuid meeletult kahju,/ 6. jaanuar 2014 22:20
aga meie ühiskonnas hakkab taoline asi suurenema, sest miks,sellepärast et sünnitavad ka narkosõltlased ja kaua aega alkot tarbinud jne... naised-tüdrukud, kahju, kuid ka sünnihälvetega on taoliseks kasvavad, miski ei aiata siin, mingi aja pärast näitab kahjustatud aju neil vaesekestel pahupoole külge ja suunab need noored ja ka vanad ettearvamatuid tegusid tegema.
Selline on varsti me tulevik!!!

k
Kjh/ 6. jaanuar 2014 21:59
Julgen arvata, et see, et asi üldse juhtus Ida-Virumaal ei ole nüüd küll teema mida arutada. Nagu ainult seal juhtuks halbu asju? Ei. Ka igal pool mujal juhtub halbu asju. Idas leidub väga palju eestlasi, (üllatus-üllatus, eks?) tundub, et üldjuhul on seal eestlased kokkuhoidjamad kui mujal ning jah, seal on ka venelasi. Mis siis? Tallinnas on, Pärnus on... Kas see, et Ida-Viru kõrval kohe Venemaa on, teeb selle kohe jubedaks kandiks? Ei. Endal palju tuttavaid seal ning olen palju seal puhkamas käinud. Kohutavalt kena paik, eriti see Toila ümbrus. Kaastunne lähedastele...
2
21.37/ 6. jaanuar 2014 21:56
Need emad, kes vägivaldse mehe tuhvli all.
Nemad peavad ülimaks mehele allumist ning mehe kinnihoidmist, mitte lapsi. Nad ei kasvatagi ega kaitse lapsi, kasvatab isa vali hääl ja rusikas, "kaitseb" sõpruskond.
i
Imelik/ 6. jaanuar 2014 21:52
kaks tapmist , uks Ida - Virus , teine Raplamaal . uhte loodi Haamriga , teist kirvega , uhe tappis rauk , teise alaealine( kirvega sai luua ainult see kelle kaes oli kirves , teine vaatas pealt . samuti vaatas ka Raplamaal teine pealt ) , uhte tapjat kommentaatorid pooldavad , teist vihkavad . kes oskab oelda , milles vahe .
v
vabakasvatus või mittekorralikud vanemad/ 6. jaanuar 2014 21:37
Millised emad küll kasvatavad selliseid mõrtsukaid kui ikka ei oska ja ei suuda lapsi kasvatada siis parem lapsendada anda!
t
to teoreetiline lastekasvatus....16:51, 6.jaan/ 6. jaanuar 2014 21:17
mitte vabakasvatus vaid kindlasti hoopis vägivaldne isa...kui see ka mitte, siis enesekaitse näiteks.
Päris kummaline ikka, kui täismees alaealistega semmib.
Vabakasvatus eeldab ikka kasvatust, inimesega suheldakse nagu võrdne võrdsega, mitte ei vehita rusika-rihmaga asja eest teist taga oma tegemata töö pärast, mida ise õpetanud pole ning kehv tuju vajab väljaelamist.
s
sober/ 6. jaanuar 2014 21:08
teie koik kes airetit homoks tembeldate jne ärge kunagi monitage inimest keda teie ei tunne. Tundsun teda juba palju aastaid temast lahkemat,abivalmimat ja sudamlikumat inimest annab eesti pinnalt tikutulega otsida annaks jumal et teie ise ei peaks sellise sobra surmauudist kuuldes tundma Nagu oleks tapetud oma lihane vend. Teda jäävad leinama kumned kui mitte öelda sajad inimesed .
t
To üks ema / 17:48/ 6. jaanuar 2014 20:34
Väga rumal on siin emade poole näpuga näidata! Kui laps on metsa poole, siis ei aita neid mingi suunamine ega kasvatus. Kõik on kinni ikka iseloomus ning ümbritsevas seltskonnas. Kodud võivad neil olla vägagi korras ja naisena igati tublid ja edukad. See ei puutu asjasse üldse. Või Sina arvasid, et kõikide pättide ja mõrtsukate vanemad on just ise pätid ja alkohoolikud? Täiskasvanud inimesena võiksid osata ikka nii palju asjadest aru saada ikka. Lugeda võiksid rohkem, sinu mõtlemine on lapse tasemel.
6
6000 EEK´i oli siiski kuus/ 6. jaanuar 2014 20:30
kinnipeetava ülalpidamiskulu

v
Veel üks kohalik/ 6. jaanuar 2014 20:27
Pagana aktiivne on siin see kommentaarium....
Kuulge teie, geograafia maailmameistrid - on sadu kordi hullemaid paiku ja piirkondi Eestis, kui Ida-Virumaa! Mina olen siin elanud kogu oma teadliku elu ja ei plaanigi siit kuskile minna! Selliseid juhtumeid on esinenud terves Eestis ja ka kogu maailmas! Saaks teada, kes see seda Ida-Virut Venemaale tahtis kinkida, postitaks ta enda Alaskale lumekirbuks ühe-otsa-piletiga minema.
Ja see, et need kaagid eluks ajaks vangi - nalja teete või!!!! Te ilmselt pole kursis, kui palju läheb maksumaksjale maksma ühe kinnipeetava ülalpidamine päevas. See summa on üüratu (2005 aastal olla see olnud ca 6000 EEK´i). Mõelge nüüd korraks lastetoetusele (19.- / kuus) ja siis soovige uuesti, et need eluks ajaks kinni pandaks! Siin kohal saab vaid puudust tunda surmanuhtlusest!
t
to SW/ 6. jaanuar 2014 20:25
Eks löö siis! Aga tuhakagi sa seda teed. Arvuti ees istudes on ju hea hoobelda ning laiata. Et mida ma kõik teeksin.
v
Veel üks kohalik/ 6. jaanuar 2014 20:13
Saage siin kõik ükskord aru - ühtegi inimest ei tohi süüdlaseks tembeldada, kuni seda ei ole teinud kohus! Olgu see siis ohver või kahtlusalused! Selge ju on, et paljuski kaaluvad siin emotsioonid kaalukausi enda poole. Ka mina teadsin seda noormeest, tean ka tema pereliikmeid ja sõpru. Tõsi - ta oli vaikne ja ei paistnud suurt millegagi silma (mulle vähemalt mitte). Paraku ei anna ka mulle rahu see kooslus - täismees vs. kaks alaealist mahajäetud saunas... no tekitab küsimusi... Ilmselt on õiguskaitse organid juba ka selle sauna naabruskonnaga vestelnud, eks näis, mis sealt välja koorub.
Mis nüüd puutub emadesse/isadesse, kodusesse kasvatusse ja laste huvialadesse ja tutvusringkonda, siis nendel aspektidel on selliste teismeliste arengus üüratult määrav roll - see oleks justkui nelja rattaga vanker: kui üks ratas veab alt, on vanker põõsas! Nii ka teismelistega. Ma olen 110% veendunud, et nende noorukite igapäevases elus midagi logiseb. Normaalsete inimeste puhul selliseid sündmuseid lihtsalt ei juhtu! Rõhutan sõna "NORMAALSETE"!
Autohimu, gay-värk bla-bla-bla... no kurat, hoidke need kommentaarid endale. Teadja mees pööraks need solvangud teie endi vastu, olge ettevaatlikud. Meil on netipolitsei teadupoolest....
Mis nüüd seadustesse (surmanuhtlus, lastekaitse jne) puutub, siis minugi meelest logiseb siin ka päris korralikult. Andke lastele üha suuremaid õiguseid ja saategi tunda, kuidas see välgukiirusel teie endi vastu pööratakse. Karistamatuse tunde GLOBAALNE suurenemine on vohama läinud... Nad ju teavad, ega nad lollid pole... ja kõik see viibki selleni, mille üle me siin kõik piike murrame... Kirvega kaalikas pooleks ja asi vask, ja siis vaata, et veel kaagutavad, et tõesta, et ma süüdi olen!
Oma kommentaari võtan kokku: ärge rutake sündmustest ette, küll see kõik selgub! Ja siis saate ka kõik teada, mis tegelikult juhtus. Ja veel - ärge jätke oma teismelisi tähelepanuta. Neil on omad huvid, saladused, suhtluskond - olge nendega kursis!
k
Karin/ 6. jaanuar 2014 20:12
Kas mõrvarid mitte suvalised narkarid ei olnud ? Tõenäoselt tahtsid tapetud ohvrilt raha saada või autot ?
Kõige vastikumad on kommid, kus öeldakse, et mida noormees tegi, et tapeti ?
Miks peab mõrtsukaid õigustama ? Kaine mõistus ütleb, et röövida taheti.
m
M-Liga nõus/ 6. jaanuar 2014 19:56
Ida-Viru ja Toila (oma võludega) on kindlasti üks Eesti ilusamaid kohti, on äärmiselt rumal öelda, et anname ära Venemaale, sest seal on ainult venelased ja mis kõik muu veel. Olen seal vaid ühe korra käinud, kuid see ilu seal kutsub alati tagasi! Aga eks nendel muidugi savi Idast, kes seal käinud pole...
t
to äkki/ 6. jaanuar 2014 19:51
Hull oled või? Kaakide pildid avaldada? Kus seda enne on nähtud! Mida ütleb siis meie kohta Euroopa, kui me nii räigelt nende noorte mõrvarite inimõigusi rikuksime? Delikaatsete isikuandmete salastatus! Pätid tulevad ju üsna varsti välja tagasi (alaealistena saavad alla 10 aasta. Vahest nii 5-6 aastakest. Ning saavad hea käitumise eest nii 1/3 - 1/2 aja äraistumise järel juba tingimisi välja!) Aga sinusugused hakkakksid neile näpuga näitama, neid hurjutama ning mõnitama. Mõni annaks isegi veel vastu tatti ka. Kas tohib siis lapsukeste õrna hingeelu häirida? Kuhu jäävad siis nende pühad inimõigused? Selge, et mitte mingeid nimesid ega fotosid ei sulle ega mulle ei avaldata. Lapsukeste huvides.
l
lapsevanem/ 6. jaanuar 2014 19:48
Sinna viib see vabakasvatus ja mängud...
e
6. jaanuar 2014 19:44
Eii noo yldiselt.. ega me ei ela ju vanas ajas. Me elam nyyd ja see on nyyd ehk tänapäev.. Ära ela mineviksu.. Ole ikka tuleviksu

o
6. jaanuar 2014 19:41
ou KRISS mis mõttes tänapäeval ? nagu vanasti sellist asja ei olnud
oli kindlasti,
k
kristiina/ 6. jaanuar 2014 19:27
Kui aus olla, siis milles on lapsevanemad nyyd syydi?? Kui ema ikka kasvatab last nii nagu suudab ja pyyab ja kui laps suur ja ise tänu s6prade m6jule hakkab asju teisiti tegema, siis mida kuradit siin emasi syydistada? Hea on muidugi kohe vanematele näpuga visata et näe selline poeg tal siis ja näe mis kasvatus v6is olla. Kas teil häbi ei ole nagu? Keegi ei tea kunagi mis k6lks kellegil v6ib läbi käia ja tänu meie Riigile ja maailmale ja telekatest Pasa näitamise see k6ik ongi v6imalik yldse! Inimene ise kes sellise teoga hakkama saab ta ise ongi vaid syydi, kedagi ei saa millekski sundida kui ei taha v6i pole otseselt nuga k6ripel! Teiseks teie kes te laimate juba pedofiilias, siit ilmast lahkunu inimest kas teil nagu m6istust yldse ei ole.? Mida kuradit te räägite millestki mida te ei tea? Oodake ikka enne tegelike asjade p6hjuste selgitamine ära. Kui teie endaga midagi niisugust juhtub siis m6elge sellele et vb olete ka teiste silmis sellised ilma p6hjusetta? L6PETAGE juba ja saage inimesteks! Ja teie kes te olete nyyd närvis ja kirjutatte siin et peaks need väiksed ka samamoodi tapma jne, ega teil ka väga korras midagi ei ole! Sama m6rvariks v6iks ka teid sellise jutu p6hjal tembeldada. Lapsed ju näevad teist juba et kui teie r6hutatte et need tappa siis ega see n6iaring ei l6ppegi.. löödakse maha ka need ja siis juba need kes nemad tapsid jne... HAIGE M6TLEMINE IKKA. Saavad ka nad karistada, paraku ei ole t6esti karistus sama aga kas te arvate et vangistus ja vabaduse kaotamine ei olegi karm? ON Kyll! JA elamine teadmisega et oled m6rvar! NII ET M6ELGE ENNE KA LOOGILISEMALT, KUI IGAST SITTA AUS6NA VÄLJA AJATE SUUST! JA MIND EI HUVITA KES MIDA SELLEST KOMMENTAARIST ARVAB, SEST TEAN ET MIS RÄÄKISIN SEE TEGELT ONGI NII! ELU ON SELLINE JU.
m
Miks küll!!/ 6. jaanuar 2014 19:26
Pildilt vaatab vastu ääretult kurbade silmadega noormees!!!Väga kahju,et igasugused kaagid liiguvad ringi ja tapavad normaalseid inimesi!!Üks laps jälle ilma isata !Loodan,et need pätid saavad oma karistuse ... jumal on aeglane aga õiglane....loodan,et loomulikku surma nad ei sure!!!
n
naabriplika/ 6. jaanuar 2014 19:25
Meil naabrimees ütles et kõik lapsed on vangla kandidaadid... nagu näha võib ta ka proovida selgeltnägija saatesse
a
armsad ju :)/ 6. jaanuar 2014 19:14
Täiesti toredad ja lahked poisid tunduvad, lapsendaks ära kui saaks :)
Ä
????/ 6. jaanuar 2014 19:12
Ära löö last (vitsaga ) viljad....., las laps lööb kirvega...
t
to ka yks ema/ 6. jaanuar 2014 19:10
elan kortermajas ja näen iga päev neid emmesid. Isa rügab Soomes tööd,ema lapsega kodus-solaariumis end ülepraadinud,juuksed kõvasti blondeeritud,pikad kunstküüned- ikka täpselt selline nagu noor ema peab välja nägema.Tuleb papa koju-tümps ja pidu käib südaööni. Aga muidu jah,emme tahab ikka lapsele parimat. kahju,et tal pole õrna ettekujutust sellest,mis lapsele parim on .Uskuge,selliseid noori emmesid on hirmutavalt palju.
l
lapsevanem/ 6. jaanuar 2014 19:07
Las laps teeb,mis laps tahab ja kui pahandust teeb,siis teeb. Kui pahandust teinud lapsele vitsa andq, kaebab lqps lastejaitsewe ja karistada saab lapsevanem-mõni ime,et neist pätid,mõrvarid ja lihtsalt kaagid kasvavad....

j
Juma küll/ 6. jaanuar 2014 18:54
Suur osa on aru saanud, et mees läks ise poisikestega vanasse mahajäetud sauna. Selleni mõte ei ulatu, et ta ise sinna ei läinudki...vaat, et ohver tehakse veel süüdlaseks- inimeste mõttemaailm, kahju!
t
Tuttav/ 6. jaanuar 2014 18:48
Tean inimest juba oma lapsepõlvest.Maailma parim inimene oli ausalt.Airet aitas alati ning tal oli hea sõna varuks kõigi jaoks.Häbi peaks olema neid kes oma ajunatukesega unistavad homotsemisest,keegi ei taha teie seksuaalorientatsiooni teada,hoidke enda teada.Ma tuleks matuselegi kui eestis olen,käin veebruaris kindlasti haual ära.Minu kaastundeavaldused Aireti perele,Pisile ja veel mõndadele Aireti sõpradele.
l
Lollakad/ 6. jaanuar 2014 18:47
Mida te klähvite siin kui te isegi ei tea MIKS nad seda tegid, kuidas nad seda tegid?? kõik on võimalik
k
Kah yks ema.../ 6. jaanuar 2014 18:36
vastuseks sellele yhele emale kes imestab,et millised kyll need naised on kes selliseid lapsi synnitavad.iga ema tahab et tema lastest sirguvad korralikud inimesed,vaevalt et ykski ema mötleb,et lähen ja synnitan nyyd yhe päti.sa ei tea iial mis sinu vöi sinu lähedastega elus vöib juhtuda.sina karda,kui sellist paska suust välja ajad see vöib kunagi pöörduda su vastu.P:S see ema on korralik ja töökas inimene,,kelle elu pole sugugi mitte kerge olnud,tean mida räägin ,kuna töötame koos.pole igayhe asi inimese yle koht möista ja laimata,teadmatta tagamaid...
p
põhulõust/ 6. jaanuar 2014 18:27
Nüüd hakkavad tattnokad lisaks autodele ka kirveid tapmisteks kasutama.
m
MUL POHHUJ, MA OLEN RAPLAST! Aga nüüd Ida-Virus/ 6. jaanuar 2014 18:17
Issand, ma kardan!
Igast mõrvarid/ mõrtsukad, narkarid, joodikud, sitapead... tuleks ühte suurde majja viia ja õhku lasta. Aitab küll kuritegudest! Jutul lõpp!!
k
kas need kaks siis/ 6. jaanuar 2014 18:10
olid eesti tõelised TALENDID ! loodame,et kohus vähemalt teeb noomituse või nagu alati vabastab avaliku huvi puudumise tõttu.
i
Indrek Nuga Kopli/ 6. jaanuar 2014 18:02
Iga teo taga ei pruugi olla mingisugust ahistamist alaealistel või lesbi suhet. Oma suhtumise poolest võiks pool eesti rahvast juba Venemaale koondada oma kitsarinnalisusega ja näpunäitamisega. Laiemalt mõeldes võis see üleüldse olla mingisugune ostu-müügi tehing, millega antud noormees kohale meelitati. Kuna tänapäeva puberteetidest poisid on arvutimängudes nii kinni ja alles ilmus GTA 5 ka siis eeskuju on olemas - meeltemürgid julguseks ainult puudu. Tänapäeva Eesti on muutumas kriminaalseks Venemaaks, Chicagoga seda küll võrrelda ei anna ja kes tuleb siin rääkima, et venelasted on jõhkardid ja muidu pätid siis ausalt öeldes viimaste kuude artiklid räägivad rohkem eestlaste jõhkrustest, vasjad küsivad tänavatel niisama suitsu.
Lapsed, vanemad (töötud), tähelepanu puudus, vägivald, mängud, alkohol, suitsud, halvad sõbrad, sitt kool, raha pole, tegevust pole kuskil kolka külas - kõik mängib rolli.

j
jan/ 6. jaanuar 2014 17:58
ei saa aru olid nad sis tuttavad omavahel või mismoodi nad kokku said mingis suvalises saunas ja mis viib selliseid noori sellise julma kuritööni.rikkusid terve oma tulevase elu ära aga sellistest tohmanitest pole kahju ka mitte
k
Kohalik/ 6. jaanuar 2014 17:54
Ta oli kõige heasüdamlikum ja abivalmim inimene, keda ma tundsin. Need, kes siin fantaseerivad armukolmnurgast ja homodest neil võiks tõsiselt häbi olla. Kui Te Teda ei tundnud siis on väga inetu Temast nii arvata. Ta oli selline noormees, kes võiks paljudele teiesugustele halvustajatele eeskujuks olla! Minul ja on siiralt kahju, et Teda enam meiega pole:(
n
6. jaanuar 2014 17:33
no selge. kumbki karistada ei saa. 17 aastane ajab kogu teo veel 14 aastase süüks ka, see jobu võtab süü omaks ja ongi tehtud. karistust ei kanna keegi. süüdi pole keegi. ja ohver on süüdi, kukkus kirve otsa.
d
ddfgbdff/ 6. jaanuar 2014 17:31
Olen kohalik ja käisin seda sauna vaatamas...saun on mahajäetud ja ohver oli sinna lihtsalt peidetud, tegemist oli korraliku ja vaikse noormehega
k
Kuzzer/ 6. jaanuar 2014 17:30
Tatikraed tahavad ruttu meesteks saada, tuleb äial kirvevarrega vastu kaalikat lüüa siis on kohe julgeb ringi käia.
d
dan/ 6. jaanuar 2014 17:29
k
Kuzzer/ 6. jaanuar 2014 17:25
j
Jopskitel/ 6. jaanuar 2014 17:24
oli ilmselt autohimu nii suur et kirves võeti abiks. Julmurid tuleks aeglasel tulel sessamas saunas ära praadida ,kuul oleks neile ju kergendus.
Surmahunuhtlus vaja kärmesti taastada.

k
kris/ 6. jaanuar 2014 17:22
Tekib küsimus , millega tegeles 33aastane meesterahvas alaealistega saunas ?
ä
äkki/ 6. jaanuar 2014 16:59
äkki paneks kaakide pildid ka ülesse, siis näeks kellega tegu
k
Kriss/ 6. jaanuar 2014 16:55
Ei noo mis me enam suurtest kardame, tänapäeval v6id titalt ka nuga juba saada :(. Lihtsalt uskumatu milliseks on inimesen läinud, oma elust ei hooli ja noorelt rikutakse k6ik ära. Asi peab kinni olema kas kasvatuses v6i s6prades. Igatahes mingi kaitsmine siin enam ei aita. Ole kui vana oled, soortad m6rva siis oled m6rvar nagunii. JUBE!!
j
juss/ 6. jaanuar 2014 16:48