Eesti uudised

Politoloog Oudekki Loone liitus Keskerakonnaga

Õhtuleht.ee, 3. jaanuar 2014, 13:47

45 KOMMENTAARI

p
Proff/ 5. jaanuar 2014, 18:17
Egas midagi. Rahvas rõõmustab ja õnnitleb. Reformiametnikud alustavad mustamiskampaaniat.
o
oliver/ 5. jaanuar 2014, 11:53
Jälle üks õige otsuse teinud eestlane keskil juures,minu lugupidamine ,Oudekki! Kesk on tõesti parim Eestis,mis veel järele jäänud ja lahkunud on sealt igasugused tuulelipud ja oma isiklikke huvisid silmas pidanuid,kes mõned istuvad veel RK-s akende all või läinud mõnesse allakäinud parteisse üle.Hoopis RK-st minema oleks pidanud need lööma.Kus on meie alar,kuigi teisi alareid on siin kommimas hulgi,küllap oma parteide palgalised või siis lihtsalt ajupestud antsud.
i
ingerisoomlased juured/ 4. jaanuar 2014, 19:03
mida siin imestada,paljud ingerisoomlased venestusid väga kiirelt ja NSVL-st Eestisse rännanud asusid paljud kohe stalinistlikke tegusid tegema,noh selle segaverelise isa oligi "õige" mees õigel kohal Tartu ülikoolis ehk leninismi õpetaja.
Näiteks neist punastest ingerisoomlastest venelastele pugejatest üks oli Eestis kohe kremli poolt pukki pandud oma ala "eeskujulik" kagebiit,lugege,kui ei mäleta,see venekeelne nn.ingerisoomlaneKortelainen oli ju Eesti NSV-s kgb-kõrgeim pätt.
koomulikult pole ju miskit siin maailmas 100% -lt,on alati ka mõningaid täiesti normaalseid
ingerisoomlasi,kuid kahjukls sellised kagebiidid ja eestlaste piinajad näitavad selgelt,kustkandist nad pärit on,neil ju NSVL-s polnudki mingeid kontaktse normaalse muu maailmaga,põlvest põlve elasid Vene aladel,kuigi needki olid endised Rootsi kuningriigi maad ja soomeugrilaste päriskodu kunagi.
selliseid mujalt saabunuid on Eestis küll ja küll ning nende järeltulijad,nagu ka see oudekki on ju kasvatatud samas vaimud ning on ju see tüüp ennast ka avalikult kõva kisaga välja näidanud,et
eestlasi eestlust ning meie kultuuri vihkab täiega,aga eks selleks just taolised eestis pesitsevadki,et okupantidega koostööd teha,nii see kahjuks on.
m
mõeldes pikema perspektiiviga/ 4. jaanuar 2014, 12:22
aga ühel päeval ei ole Edgarit aga erakond on ja siis täna noorem seltskond ongi tulevik
h
hm/ 4. jaanuar 2014, 11:34
"Keskerakond on ainus erakond, kes hoolib päriselt tavalistest Eestimaa inimestest, kes teevad oma igapäevast tööd. Seesugused inimesed on Keskerakonna poliitika keskmes ja mind huvitab nende elu paremaks muutmine," rääkis Loone.
väga rumal jutt politoloogi suust -KE'd huvitab vaid oma junkrute upitamine headele töökohtadele, kes siis mukidena parteile kiitust laulavad, linnaraha eest valimispropaganda tegemine (seda kino sai enne valmist näha küllaga -koerte sittumisplatside avamisest kuni Pai poolt lavastatud Ülemiste vanakeseni) -noh kartuleid ja küttepuid lubati - aga seda ei saanust vist keegi, palkade pidev tõstmine ja ka oma ametnike lausähvardamine, et kui vali KE'd lendad töölt. Rääkimata kolmandik sulast -raha saamisest. Nii madalale ei ole üksi teine erakond laskunud
e
et/ 4. jaanuar 2014, 10:44
Mida selle eest vastu pakuti? Nüüd saame vastu,et bla bla bla ja nende vaated jne... Aga enam ei usu! Enamus,kellest on meedias SUURESTI teada antud Keskerakonda astumisest,on Edgarilt midagi vastu saanud!
m
maamiis/ 4. jaanuar 2014, 09:57
Liituksin ja valiksin ka kohukesi, kui Edgarit eesotsas poleks ,sest reformil ja irl-l hakkavad juba juured alla kasvama
v
Vahur/ 4. jaanuar 2014, 09:52
Kohe kuuleme Oudekki suust kommunistide ja stalinistide heategudest ja kui hea oli Eestis nende ajal!
Ühtne Venemaa - Sry Keskerakond on küll õige valik!!! Maailmavaade kohe puhkab!!!

e
Ehh/ 4. jaanuar 2014, 06:15
Oudekki on vana vadja nimi antud aust kadunud sugulasrahvale.
n
nii no/ 4. jaanuar 2014, 03:09
kui vanemad panevad oma lapsele sellise nime, siis on neil ikka miski peas väga viltu. piinlik kohe.
i
iu/ 4. jaanuar 2014, 03:06
noh, jälle üks kesik juures, ega inimesed, kes lasevad end petturitel ära rääkida, polegi paremat väärt, kui keskerakond. minu lugupidamine selle inimese vastu haihtus hetkega, enam kunagi ei loe tema kirjutatut.
j
3. jaanuar 2014, 23:29
ja varsti kuuleme talle mingi soe kot leith
t
To Ants/ 3. jaanuar 2014, 22:17
Väike täpsustus: EerO Loone - tuntud leninismiõppejõud - on tõesti Kerstin-Oudekki Loone isa
t
to tore uudis/ 3. jaanuar 2014, 21:14
aga need kuulajad,vaatajad on ju tatised.
p
postimees sulges/ 3. jaanuar 2014, 20:08
selle teema kommentaariumi.liiga palju vihast sõimu ilmselt.
see isend on kogu aeg puhtatõuline kommunist olnud.nii et õigesse kohta läks.üks südamepõhjani punane jälle keskil juures.kuigi täpselt sama hästi oleks ta sobinud sotsidesse.
t
to Ants/ 3. jaanuar 2014, 19:36
Oudeki isa oli TRÜ õppejõud.

a
Ants/ 3. jaanuar 2014, 19:30
TRÜs oli kunagi keegi marksist Eeri Loone, kas preili on tema sugulane?
k
Kahju../ 3. jaanuar 2014, 18:14
Veel üks tühikargaja juures.
j
Jaan/ 3. jaanuar 2014, 18:11
Kas see tüüp, kes kasutas Kenderi Sirbis pidevalt nii ilusat väljendit ..... on sitalt .... jne. No sellise väljendusrikkusega ongi vaja ka poliitiline orientatsioon veel paika saada, muu on ju olemas. Pealgi veel aasta Missiooniinimene ????????????
Aru ma ei saa
j
JUKKA/ 3. jaanuar 2014, 18:02
Seda fotot nägin ma meedias juba aastaid tagasi. Pole ta nii noor tütarlaps enam midagi, 5. veebruaril saab 35 täis. Seega võiks pigem rääkida juba nagu alanud keskeast. Ja ka elukogemusi peaks nagu juba ka olema. Ka haridust on piisavalt ning laias maailmas on ta kah parasjagu ringi sõitnud.
m
MATS/ 3. jaanuar 2014, 17:53
Ajude juurdevool on muidugi parteisse teretulnud. Aga teisalt, aastad näitavad, et kõik võimekamad ning oma peaga mõtelda oskavad poliitikud on Keskerakonnast vähehaaval lahkunud. Kuuldavasti tahab Edgar olla seal ainuvalitsev isevalitseja, kes oma parteis poob, käsib ning laseb. Kes ei salli vastuvaidlemist, diskussioone, kahtlemist ning muud taolist. Oudeki on võimekas, omaenda ajudega mõtlev politoloog. Kas temast saaks ikkagi head õukondlast? Kui kaua tema seal vastu peab või kui kaua teda seal talutakse?
j
Jalaa Labbaa/ 3. jaanuar 2014, 17:33
k
KÕIGEPAREMA / 3. jaanuar 2014, 16:06
t
tubli/ 3. jaanuar 2014, 15:38
Kena ja väga arukas noor daam. Oudeki on selgelt üks võimekamaid noori ühiskonnateadlasi Eestis.

j
JUSS/ 3. jaanuar 2014, 14:28
Väga õige valik, hingesugulased said kokku - partei ning politoloog. Politoloog leiab sealt eest oma mõttekaaslased, partei ajupotentsiaal saab aga täiendust.
h
hea meel/ 3. jaanuar 2014, 14:23

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee