2
fotot
Vaade suduga (Erakogu)

Möödunud aastat kokku võtta ei saa kuna puudub andmebaas ja midagi erilist näidata ei olekski. Eelmise kuu käed siiski olemas - 26 446 kätt ja 3700 dollarit (umbes €2700) vaevatasuks.

Märkisin maha ka huvitavamaid käsi, aga kuna täna sisutihedam post, siis ei hakkagi nendest rääkima.

Jõulud ja vana aasta möödusid suhteliselt rahulikult. Vana aasta õhtul eeldasin suurlinnale (Bangkok ikkagi) kohast võimast tulemöllu ja silmailu, aga paraku pidin pettuma.

Võib-olla oli positsiooni valik halb ning karistada sai enda laiskus.

Nimelt ilutulestiku vaatasime meie maja tipust ehk 47-ndalt korruselt, aga kogu etendus kestis viis kuni kümme minutit ning mõned raketid siia ja sinna. Tallinna Vabaduse väljakul või Solarise juures olen saanud parema vaatemängu osaliseks.

Mõtlesin välja, et kuidas edasi. 14. jaanuaril istun taaskord lennukile ja liigun maailma vallutusretkel veel sügavamale itta.

Täpsemalt siis Taiwani pealinna Taipeisse.

Täna õhtuks, kui sõber maksab omanikule korteri deposiidi, saan viimase kinnituse ja alustan raudlindudele pileti otsimisega.

Kuigi mulle ei meeldi pikaajalisi plaane teha, siis paraku olude sunnil pean seda tegema, sest riiki sisenedes peab olema ette näidata väljalennu pilet.

Kõigi eelduste kohaselt võtan pileti suunal: Bangkok > Taipei > Hong Kong, sest tulevikus HKK-st edasi liikuda on väga lihtne ja seda absoluutselt igal suunal. 

Sisimas tahaks minna Hong Kongist otse Mandri-Hiina, aga teatud põhjustel, mis on seotud pokkeriga, seda nii lihtsalt teha ei saa ja pean elama «legaalsetes» riikides.
Ära ei ütleks Macau või Hong Kongi paari nädala pikkusest tripist.

Täna hommikul nägin ka Bangkoki kurjemat palet. Kui muidu on iga päev «viisakas» sudu, siis täna nägi see välja hirmuäratav, meenutades linnapõlengut. Pilvelõhkujad olid kaetud paksu suduvaibaga ja nähtavus vaevu sadakond meetrit.

Võrdluseks tooksin täiesti suduvaba päeva, mis on olnud siin nelja kuu jooksul viibides ainult korra.

Otsustasin, et edaspidi tõstan pokkeris kvaliteeti. Ei mängi endale ega lugejatele tõestuseks, vaid mängin siis, kui on selleks aega ja isu ning puuduvad segavad faktorid.

Ehk teisisõnu saan kõik ümbritseva välja lülitada. Eeskujuks on Pokkeriprode kasutaja HerrJanks'i pokkeriblogi.

Kõigile head uut ja edukat aastat.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis