7 kommentaari

O
oeh  /   11:53, 20. jaan 2014
Kurb on, et Õhtulehes need odavad ja abitud blogikirjutajad üldse esinevad. Kahtlemata leiaks asjalikumaid muljeid ja kirjutisi, aga kvaliteet ka maksab. Autoril pole põhjust kommentaare tagasi põrgatada: kehv jutt, kehvad kommentaarid. Palun, tehke vahelduseks ka mõni proffessionaalne reisikiri. Las sellised asjaarmastajate-eneseimetlejate blogid jäävad blogija enda ajaviiteks, neid ei ole vaja (vähemalt toimetamata kujul) produtseerida.
V
Vastukajad  /   11:14, 19. jaan 2014
Eks kommentaarides saabki iga inimene ennast väljendada.Oluline on minuarust see,et ei ropendataks,ega levitataks laimu mis tegelikult ei vastagi tõele.Tsenseeritud on need kommentaarid,mis ei lähe kokku peavoolu meedia hoiakutega,homopropagandaga ja ausamate ning korralikematele inimestele lugupidamise avaldamisega.Selline siis ongi see paljukiidetud DEMOKRAATIA?Ajakirjanikele ainult kiitus ja diskussioon on teretulnud just tõe väljaselgitamisel.
O
oh sind küll, Piret  /   23:29, 10. jaan 2014
Sa siin juba oled vingunud, jälle platis. Mida arvata sellisest inimesest, kes tuleb kommenteerida enda jaoks tähtsusetuid asju,
P
Piretile  /   22:05, 5. jaan 2014
Eelkõige oled just Sina selline inimene!
P
Piret  /   13:03, 3. jaan 2014
Jah, me oleme kõik pahad siin. Ja kadedad. Loomulikult. Nii armas.
Ä
Ära vota sydamesse oleme lihtsalt kadedad. Käisin kevadel Bulgaarias. Elan Soomes. Ja siin kassamyyjad teretavad ja mina vist ainukesena teretan vastu.   /   20:37, 2. jaan 2014
Ja mulle on see kylge hakanud. Et käisin poes ja teretasin yliviisakalt kassaneiut. Mittemingit reaktsiooni. Nii kolmel päeval . Neljandal päeval otsustasin mitte teretada et mingu oige... Ja suureks ehmatuseks kuulsin kui kassaneiu minule vene keeles utles tere ja tulge minu juurde .. Endal nägu naeru täis.. Ah haa!
.
...  /   15:32, 2. jaan 2014
Need kommentaatorid on lihtsalt ühed vinguvad inimesed. kas neil üldse endal viitsimist on pidada blogi? avaldada avalikult arvamust jms? Ja kui hästi nemad seda teeksid? Kritiseerida oskavad kõik, kuid lugedes neid blogipostitusi siis võin ausalt öelda, et kirjastiil on väga hea ja samuti on huvitav lugeda. Ei ole igav, üksluine tekst- ei peagi olema!

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis