Eesti uudised

Elering asendab vanad õhuliinid Tallinnas maakaablitega

Toimetas Kristin Aasma, 1. jaanuar 2014 13:18

4 KOMMENTAARI

s
sepp/ 2. jaanuar 2014 07:55
Seda võiks igas linnas teha. Tartus näiteks Tähe -Võru tn vahelise liini Sepikoja tn piirkonnas.Kaabel pole enam nii hirmkallis ja liinipostide eest saab vanarauafirmadelt ka midagi tagasi.
t
to EV kodanik/ 1. jaanuar 2014 17:31
oled naiivitar,esiteks läheb kohe hea nutsakas eurosid,loodan et 500sed rahatähed,muidu raskem transportida,mingitele onudele,loe tankistidele,ja seejärel kohe kergitatakse elektrihindu ,nii öiseid kui päevaseid,ise kaalun juba oma elektrisüsteemi ümber teha 12v peale ,kolm suuremat akut ja genekas kõik see juba olemas,mõned releed täpsemalt iga ruumi peale kaks tk ja tasub esimese poole aastaga ära,nii et SANDOR LIIVE HAKKA kasvõi LIBEERIAS OMA ELEKTRIT KAEVANDAMA MUL SAVI,ja hakka või panderolliga saatma oma elektrit,mul ikka po…hui ja seda kõike teeme viie majapidamise peale
e
EV kodanik/ 1. jaanuar 2014 17:16
Kaablite paigaldamise järel kaob juhtmetakistuse sõltuvus välistemperatuurist ja siis peaksid päevased elektri kättetoimetamise hinnad muutuma odavamaks öistest elektri kättetoimetamise hindadest. Loodame, et Veskimäe selle asjaolu meelde jätab. Head talle uut aastat.
v
Välek/ 1. jaanuar 2014 16:40
Veskimägi,Veskimetsa ehk siis kaablid metsa alla. Tubli kui midagi ära tehakse.