Tipi ja Täpi seiklused

JÕULUD PILDIS: jõulutraditsioonid hääbuvad... Uus trend: jõulud sõpradega! (6)

LISA KOMMENTAAR

Vastuseks "vanale". 29. detsember 2013 13:49
Ah, et " Alaealine laps peab tõesti vanemate käsku täitma". Mis seadus seda küll kohustab? 14 aastasena olen ma juba nii suur isiksus küll, et sõrad vastu ajada kui ma ei taha vanematega koos mingite igavate sugulaste juurde konutama minna ainult sellepärast, et nii peab ja nii on kombeks. Jäta meelde, vana, et käsku tuleb täita ainult sõjaväes. Lapsevanem ei saa last käskida!
Proff 28. detsember 2013 20:36
Pole siin traditsioone murdva trendiga tegemist. Oled külas või võtad külalisi vastu - tegelikult ju sama asja kaks otsa. Puhkuse või küllasõidu aeg satubki tööinimestel vabadele päevadele. Noored jälle panevad pidu kus ja millal aga saavad. Nii on see alati olnud..
vana 28. detsember 2013 16:54
Alaealine laps peab tõesti vanemate käsku täitma, sest vaevalt et Teiegi kunagi oma lapsel end käsutada lasete. Aga täiskasvanud laps peaks kõigepealt ise julgema välja õelda, mida ta teha tahab või teeb. Ei oska ju (vana)vanemad alati oma (lapse)lapse silmist välja lugeda, mida ta just tahab. Aga arvata, et üks virisev ja igavlev külaline kellelegi rõõmu toob, on liiga palju endast arvata. Olge parem oma sõpradega. Ainult püüdke siiski ennem selgeks saada, kas teid ikka sinnagi tahetakse. Soovimatu külaline on veel halvem...
28. detsember 2013 16:35
Pole oma pereT, mitte oma pere. EestiSSE, mitte Eesti. No kaua võib nii rumalaid vigu teha?? Ajakirjanik...
ly 28. detsember 2013 15:44
mari 28. detsember 2013 15:23
Ma olen nii nõus sinuga. Milleks teha asju mida peab selle asemel kui sa saad ennast hästi tunda. Pereväärtuseid tuleb hoida aastaläbi mitte kord aastas. Ja kui sul sugulastega ikka midagi ühist enam pole, siis ongi sinu uus pere sinu sõbrad.