Eesti uudised

Palamuse proviisor: apteegituru avamine suretab väikesed müüjad!

Arvo Uustalu, 23. detsember 2013 07:00

9 KOMMENTAARI

x
xxxx/ 23. detsember 2013 22:38
Kui enne oli meil linnas 2 apteeki siis nüüd on 9 ja ole keegi uksi kinni pannud aga maakohta
ei taha keegi äri ajama minna.Aga linnas hakati nutma et nüüd lähevad pankrootti
a
aga/ 23. detsember 2013 19:22
jätame Tartusse ühe apteegi ja Tallinnasse algul kaks. Siis aga otsustame, et ikka liiga palju on ja paneme Tartu oma kinni ja ühe Tallinna oma ka. No ei ole ju lihtsalt rohkem vaja.
Siis aga jääge ise, teie laps või ema haigeks ja olge ilma rohuta.
p
Proff/ 23. detsember 2013 16:44
Lugu järgmine: Ühes Aafrika külas tekkinud pärismaalastel tuumakas mõte. Nimelt näinud nad naaberkülas valget arsti. Arst ise metsas jahil ei käinud. Istus kodus onnis ja haiged tõid talle ravimistasuks toidu kätte. Hakanudki kõik külaelanikud "arstideks" ..
Jäänud siis üks džunglis reisinud valge haigeks ja viidud arsti juurde. Haige mees imestab: Kuidas kõik külaelanikud on arstid?! Ja mida tähendavad need mustad õhupallid onnide katustel? Aga külapealik käskis "arstil" iga surnud patsiendi kohta musta õhupalli katuse külge kinnitada. Valinud siis mees "arsti", kelle katusel ainult kaks musta õhupalli. Teistel kümme või rohkem. Saab siis haige "rohu" kätte ja pärib, et Teie vist kõige targem arst? Kõige vähem surnud patsiente? Asi selles, et mina alles arst teis nädalat, naerab pärismaalane valgete hammaste välkudes vastu..
n
Nii/ 23. detsember 2013 15:17
mis selles halba on küi üks paneb uksed kinna ja tuleb asemele kolm tk.
veel paremate hindadega!
Asi on ju monopoli murdmises mitte kinnipanekus ehk eesti keeles apteeki võivad pidada enamus inimesi mitte valitud seltskond!
e
eestlane/ 23. detsember 2013 14:16
Just konkurents on see, mis teeb ettevõtted kliendisõbralikumaks nii teeninduse kui ka hindade osas. Ilmselge, et kui pisikeses maakohas ülbitseb üks apteeker kohalikega, siis ta peabki kartma konkurente, kes kohe esimesest päevast näitavad oma eelistust, kas käia edasi ükskõikse ja ülbe kohaliku apteekri juures või tekkinud konkurendi juures.
j
jõudsin / 23. detsember 2013 10:19
esimesena turu peale kartulit müüma, siis tuli ka teisi kaupmehi. mida kuradit. ainult mina võin turul kartulit müüa.
p
Proff/ 23. detsember 2013 09:30
Kui külaapteekide sulgemine ei ole klientide huvides? Kui külaapteekide sulgemine ei ole apteekrite huvides siis küsimus: Kelle huvides on külaapteekide sulgemine? Kaks korda võite arvata..
j
jaak/ 23. detsember 2013 09:14
Mida te ainult vingute kogu aeg,ükski asi ei sobi

k
Katrin - Ädu Kolk/ 23. detsember 2013 08:19
Palamuse apteek oli minu kodu. Ta oli avatud 24 tundi 7-l päeval nädalas, sest kedagi ei saadetud tagasi. Seal elati Lutsu meenutades ja oma koha patrioot olles. Apteek oli väikese koha üks keskpunkte ja sümboleid.
Ma mäletan vee destilleerimist, pulbrite pakkimist, mikstuuride miksimist, ma mäletan apteegi elu. Ja suure väljanäituse päeval tasub vaadata järjekorda apteegi ukse taga, Mis te arvate, et nad kõik tulevad rohtu tahtma või klõmakat proovima - nad tulevad ajalugu tunnetama. Kui Kevadet ja tema järgi filmiti, käis just Palamuse apteeker stuudios oma purke ja pudeleid üles rivistamas.
Palamusel on apteek rohkem kui apteek, see on osa meie kultuuriajaloost.
Ja kui ta nüüd neetud kapitalismusele jalgu jääb, siis on Eestimaal miski väga mäda.