Maailm

Hodorkovski loobub poliitikast (6)

LISA KOMMENTAAR

Hallo 23. detsember 2013 22:36
Millal on olnud hodorkovski või mõni kasparov poliitikud.Poliit vangidest on asi väga kaugel.Kasparov mingu oma kodumaale kiregu seal.Need mõlemad nabitakse veel kinni koos meie pätiga.
ziidiuss 23. detsember 2013 14:17
Andis alla,murti ära...Juba see,et natuke enne õiget tähtaega kirjutas armuandmise,s.t. kinnitas ühtlasi oma süüdiolemist,näitas ,et murti maha.
vor v vagone 23. detsember 2013 12:43
noh kohe näha,et sitsimine aitas.sai aru,et pole vaja ronida sinna kuhu ei kutsuta
Veider? 23. detsember 2013 11:54
Huvitav, millal mees poliitikaga tegeles, et nüüd nagu loobub poliitikast? Hodorkovski sõnade järgi, kui neid siin mitte väänatud pole, lubab mees, et ei hakka tegelema poliitiaga. Kui nüüd mittehakkamine loobumiseks lugeda, siis jah, et loobub hakkamast. Hodorkovski ja poliitika seostamine on pärit meediast ja mõnest muust kohast kus meest seostatakse poliitikaga ja võetakse kui poliitikut. Kas nii on mõnus "poliitiku maski" all kaitstud olla?
Teatud ringkondadel Läänes olid Hodorkovskiga seoses suured lootused aga kui need vett vedama läksid, "miljardid laekumata jäid" siis tõusti tagajalgadele. Kuidas on suursulisid hea parimal viisil kaitsta? Ikka ja alati poliitiku maskiga, sulitsemisele anda poliitiline värving.
Euroopa kohus ometi leidis, et kohtuprotsess Hodorkovski üle ei olnud poliitiline. Hodorkovski ei olnud poliitvang aga nagu näete, see ei aita, "rongad" kraaksuvad ikka edasi.
kolla 23. detsember 2013 10:01
kes on emapiimaga huuli kõrvetanud see puhub allikaveele ka peale.
Mees 23. detsember 2013 09:05
se on siilile ka selge,et putin pani ta istuma ,sest ta ei teinud seda mida se jupats tahtis.
pisikesed "mehed" on väga ohtlikud eriti ,kui neil veel võimu on.
Just se kasvu kompleks teeb nad ohtlikuks.