Eesti uudised

Eesti korraldab Saksamaa ja Balti riikide välisministrite kohtumise

Toimetas Kaspar Käänik, 21. detsember 2013 14:03

9 KOMMENTAARI

i
igastahes põhisõnum on selline et/ 23. detsember 2013 02:33
kui Liitlased nagu inglismaa ja -USA oleksid Nazi Saksamaad toetand nagu nende riikide firmad ja suurärimehed siis oleks rahvas vähem kannatanud ja prägult poleks meid sellises olukorras nagu Kreeka kriis,vaesus,nälg,multikultism ja homode paraadid. Maailm oleks suures lõpamtus majandustõusus mida pikendatakse teiste planeetide ressurside arvelt ja isegi Tulnukad kardaksid ja teeksid meiega tehinguid!Aga prägu on maailm mil rahvas kannatab rohkem!Aga lõpptulemus on igastahes sama kui Läänemaailm WW3 võidab!
n
need kes tõesti viitsivad läbi lugeda ja ajalugu tundma õppida/ 23. detsember 2013 01:59
t
to cc/ 23. detsember 2013 01:03
meid ei koti sinu erinevus nikastab teemad!
c
cc/ 22. detsember 2013 12:30
s
selle mehe nimi oli Aadolf Hitler (Vikerkruuber)/ 22. detsember 2013 11:44
...jube edvistamine? Eesti Saksa "välis ministrid". Euroopa liidus võiks juba nagu järgi jätta. Üks riik ,üks rahvas, üks juht.
k
küsks nii / 22. detsember 2013 09:59
"Urmas Sõõrumaa avastas oma aadlipäritolu. ...." , selliste avalduste valgusel on pea vast iga teine kohalik sinivereline ? Ega siis ee pärast veel sakstetuppa lasta. Proovigu Saksamaal, Inglismaal jne kohalikesse klubidesse saad ! Hea kui üle ükse vaadata saavad.
p
paneuroopa/ 21. detsember 2013 19:20
1940.aasta 10. mail väljus Berliini ligidalt Zossenist erirong Reini suunas. Kui maavägede kindralstaabi ülem Franz Halder järgmisel hommikul Godsbergis perroonile astus, sõnas ta: ” See sõda on niisama vajalik kui see, mida pidasime 1866. aastal (Austria – Preisi sõda). Kui see on läbi, on meil Euroopa Ühendriigid…
Saksa pealetung “Fall Gelb” raames oli juba alanud ja seda mitte ainult Prantsusmaa, vaid ka neutraalsete Luksemburgi, Belgia ja Hollandi vastu.
Euroopa Parlamendi liige Gerard Batten rääkis kaamerate ees, et 1942. aastal tahtis Saksa keskpanga juht Walther Funk koos juhtivate töösturitega käivitada pärast sõja lõppu Euroopas ühise majanduse. Hitler tahtis luua maailmavalitsuse.
http://ru-an.info/новости/в-результате-II-мировой-сионисты-хотели-сделать-венецию-размером-с-европу/
Aastal 1930 reklaamis Saksa finantsist ja hilisem Hitleri valitsuse majandusminister Hjalmar Schacht teistele rahvusvahelistele finantsistidele Hitlerit kui rahvusriikide likvideerijat ja vabaturu tekitajat Euroopas. Toetades Hitlerit, luuakse Euroopa suurune Veneetsia.
1945. aasta 25. veebruaril ilmus ajalehes "Das Reich" Goebbelsi artikkel " Aasta 2000 ", milles teatatakse, et aastaks 2000 on Euroopa ühendatud liitu.
1945. aasta Potsdami konverentsil otsustati hakata tooma tööjõudu kolmandatest riikidest, et ka rahvuslust kui pahet alla suruda.
Ka Saksa eriteenistustes teeninud Otto Skorzeny on kirjutanud oma memuaarides, et rahvusriikidel on nüüd lõpp.
Huvitav asjaolu selgub ka riigikontrolör Karl Soonpää kirjapandust 28. aprillil 1940, kui ta koos president Konstantin Pätsi ja Saksamaa saadiku Hans Frohweiniga ühte söögilauda oli sattunud. Nimelt rääkis president Päts lauavestluses, et pärast ilmasõda sünnib ühine Euroopa. «Praegune sõda loob vist Euroopa ümber – Pan-Euroopa suunas. Väikesed riigid näevad, et neutraliteedikinnitused ei suuda midagi päästa – ainult Union.»
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1179902/Revealed-The-secret-report-shows-Nazis-planned-Fourt...
Revealed: The secret report that shows how the Nazis planned a Fourth Reich ...in the EU.
b
Barunid ja vonnid.../ 21. detsember 2013 14:46
Kuidas ema ütles,et sõja ajal olla sakslane öelnud,et kui võidame,saab iga sakslane omale siin 10 orja.Jah,see kadakasakste sakslaste kintsukaapimine mingi tagajärje jätab ja ei ole ka ime kui endised mõisaomaniku järglased mõisad tagasi võtavad ja nüüdsetest saavad siis mõisa moonakad ja ehk kupja Pritsud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee