Eesti uudised

Ivi Eenmaa: Tallinna keskerakondlik linnavalitsus elab laenusõltlasena (44)

Toimetas Kristin Aasma, 20. detsember 2013 07:58
Tallinna linnavolikogu. Paremal Ivi EenmaaFoto: Peeter Langovits / Postimees
Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon ei osale 2014. aasta linnaeelarve kolmandal lugemisel, kuna sisulist arutelu ei toimu ning linnapea vastused opositsiooni küsimustele on olnud kas põiklevad või üleolevad, väidab fraktsiooni esimees Ivi Eenmaa.

„Reformierakonna fraktsioon tegi 2014. aasta eelarvele mitmeid olulisi ettepanekuid," ütles Eenmaa. „Kahjuks jätkub linnavolikogu saalis senine keskerakondlik tööstiil, milles ei anta opositsiooni esindajatele sisulisi vastuseid."

„Me ei ole nõus sellega, et tänane linnavalitsus elab nagu laenusõltlane, kes võtab uusi laene, et maksta vanu. Reformierakond ei saa põhimõtteliselt olukorraga leppida, kus teed ja tänavad lagunevad ning lasteaedade järjekorrad ei vähene," lisas ta.

Eenmaa sõnul ei tööta eelarve mitte tallinlaste jaoks, vaid järgmiste valimiste jaoks.

Reformierakonna fraktsioon esitas Tallinna 2014. aasta eelarvele muudatusettepanekud, mille eesmärgiks oli kahekordistada sünnitoetused, suurendada lasteaedade pearaha ning lasteaedade investeeringuid, töötada välja Russalka ja Haabersti ristmike projektid, suurendada teede jooksva remondi rahastamist ning ehitada Piritale uus lasteaed.

Samal teemal

29.05.2014
Ivi Eenmaa: Potjomkin on Tallinna lisaeelarve kallal
10.09.2013
GALERII: Ivi Eenmaa esitles raamatut oma elutööst
12.08.2013
Tasuta ühistransport paneb Tallinna eelarvele paraja põntsu
12.03.2013
Tallinna eelarve on omadega miinuses

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee