Eesti uudised

Telefonimüüja: kui tahate autiste aidata, siis lubage meid oma koju tolmuimejat esitlema (81)

LISA KOMMENTAAR

No, aga kui.. 23. detsember 2013 10:51
palju teie kulla inimesed see aasta annetanud olete!!!!?? Pole paha idee tegelt, sest ega kedagi ei sunnita ostma ems. Ja minu teada tekivad inimeste numbrid neile niimodi, et inimesed kes esitlust näinud annavad ise oma sõprade/tuttavate numbreid ja selleks ei saa ka ju kedagi sundida... Minu arust kauplused palju suuremad röövlid. Ostavad massiliselt mingit toodet sisse mille kvaliteet ei kannata kriitikat ja tänu sellele saavad oma hinna minimaalselt madalaks, tänu millele tehakse 100-300 prossa juurdehindlust tootele mille eluiga on 2-3 a. Antud firma (Lux) peaks minu teada tegelema oma enda toodete müügiga. Ja olen ise näinud nende esitlust, kuid kahjuks pole võimalusi osta seda aparaati. Hea võimalus näha, katsuda aparaati ja panna proovile tegelikult, selle asemel, et osta poest mingi rajakas ja siis vedada seda koju ja pärast poodi tagasi kui miskit ei sobi jms.
Jaana 21. detsember 2013 20:21
Aga minul on Kirby ja olen täitsa rahul.Kui pinda on rohkem kui kahetoaline on see aparaat täitsa teretulnud.
21. detsember 2013 13:51
Nutitelefonidele saab tõmmata ka rakenduse nagu Call/SMS block.
oi-jah 21. detsember 2013 11:44
Mulle helistati kolm korda sel sügisel ja kiputi ikka vägisi külla ja jutt käis muidugi laste aitamisest ja öeldi, et rahast me ei räägi ja ostma midagi ei pea. Tegin selgeks, et annetan küll abivajajatele, kuid selleks on teised meetodid ja ei soovi neid oma koju. Üks küsis kohe, et olete homme kodus, me tuleme läbi, ilma eelneva tutvustuseta. Kuidas saab olla nii enesekindel ja ülbe? Arvan, et tagasihoidlik vaikse loomuga inimene ei protesteerigi sellise rünnaku peale ja nii nad toimetavadki südamerahus. Viimasele helistajale ütlesin juba üsna teravalt ja tundub, et nüüd jäeti mind rahule.
Riho 21. detsember 2013 11:08
See on inimeste õnnetuste ja hädade pealt raha teenimine. Kauplustes pakutakse nn akudega elektrit e Elektrum ja pensionisambaid. Kasutatakse julmalt ära lapsi koos nende puuetega. Isegi Jehoovatunnistajad olid selles suhtes viisakad ja tagasihoidlikud.
m 21. detsember 2013 05:44
kas lollidelt võetakse jälle raha ära , meil käis ka üks ahv koristamas . naine ütles et hästi imeb
M 20. detsember 2013 21:58
Kas teil on igav???Ma küll ei soetanud seda masinat hiljuti!Aga mul on see Lux olemas ja ma olen selle tolmuimejaga nii rahul.Pole mõtet mustata kui teil endal seda pole!Heategevus?Kelle asi see on kui palju Lux toetab või ei!!!!Ma soovitan seda tolmuimejat kõigile!Erinevalt Kirby-st on see ikka tasemel!
No 20. detsember 2013 19:55
tuleb lihtsalt endal konkreetne olla. Mina ütlesin kategooriliselt, et oman inimesi, keda toetada soovin ja saan. Oma korteri koristamisega saan ise hakkama, ka tolmuimejat oskan ise osta kui seda vaja peaks minema. Ja ühtegi võõrast inimest ma oma eluruumidesse ei luba. Jutt lühike ja arusaadav isegi nende pealetükkivale müügimehele.

uskumatult alatud inimesed 20. detsember 2013 19:33
Ronja 20. detsember 2013 19:31
Minul käisid esitlejad, See ei õigusta end,sest karvasest vaibast on võimaiik lõpmatuseni peenikest kiudtolmu välja tirida. Paha on see,et seesama tolmukott saputatakse minu tuppa tühjaks. Pärast pidin oma hea tolmuimejaga uuest toas undama ja riiuleid pühkima, Selline teguviis lihtsalt häiris mind täeiga, Enam ei lase ma neid oma uksest sisse,
tolmuimejal ei ole viga, aga nii ei tehta 20. detsember 2013 19:15
Sel ajal, kui Luxi tolmuimeja ostsin, HEPA-filtritega teisi veel saada ei olnud ega ka madratsi- ja vaibaotsikutega tolmuimejaid. Maksis palju, aga peale 10-aastast kasutamist ei ole vähimatki kulumise märki. Varasemad tolmuimejad andsid otsad mingi 2-3 aasta järel. Nii et tolmuimejaga olen rahul. Mul on suur pind ja peres allergikud, nii et Luxist on palju abi. Aga see nende müügitehnoloogia on küll üle mõistuse. Kasutavad kõikvõimalikke konkse ja alatusi.
Juhan 20. detsember 2013 19:12
Luxi töötajad ei tohigi paha sõna öelda, kui tahavad seal edasi töötada, aga eks igaüks peab oma palga ju kuidagi välja teenima ja mis kõige hullem, võetakse lõivu veel abituteltki (tasuta lõunaid ei ole üheski firmas) ning pressitakse ostma oma kaupa pealekauba. Häbi võiks olla - kui nt teisalt Jehoova tunnistajaid taunitakse ukselt uksele käimast, siis need mesimagusa jutuga (kui kiituslauluga Lux jumalusele) ja väljakoolitatud manipuleerijatest müügimehed tulevad veel koos tolmuimejatega põristama, mida inimesed poleks muidu kaubandusest ostnudki.
Laena ja tarbi kuis jaksad ning saad sõimata veel pealegi (leitakse väikeses kirjas sada põhjust, et hiljem oma praaki mitte heastada). Olen mitu taolist rämpskaupa prügikasti visanud, sest närvikulu, mis tagastamisel või väljavahetamisel oleks kulunud, tahtis peaaegu hauda viia ehk ülbed sellid on seal juhtkonnas, mitte orjadel, kes kaubast peavad ju kuidagi lahti saama.
Tahma-Toomas 20. detsember 2013 18:55
See aferist, kes äsja nn.dopinguskandaali algatas, oli ju samuti seotud "imetolmuimejate" müügiafääriga. Nood olid vist Kirby nimelised. Veel krooni ajal käis ka mul üks selline oma kaupa pähe määrimas, puhastas ka ühe lapikese vaibast. Aga see tolmuimeja paistis ise välja nii õrnuke. Nime ei mäleta.Hind oli midagi 20 000-30 000 EEK-vahel. Selle raha eest oleks saanud tol ajal päris mitu suurt vaipa osta pluss veel mõne odavama pehmemööblikomlekti.Nii et minust jäi see ostmata.
nii saab ka aidata 20. detsember 2013 18:53
minge parem Swedi annetuskeskkonda ja annetage oma punkte autismiliidule.saab nähtavamalt annetada.
maali 20. detsember 2013 18:27
unustage kõik telefonimüüjad, pange toru rahulikult hargile ja elate kauem !
kk 20. detsember 2013 18:12
Olen ise Luxis töödanud ja pole ühtegi paha sõna öelda;)

kk 20. detsember 2013 18:12
Olen ise Luxis töödanud ja pole ühtegi paha sõna öelda;)
kk 20. detsember 2013 18:11
Olen ise Luxis töödanud ja pole ühtegi paha sõna öelda;)
olen lahti saanud 20. detsember 2013 17:09
Ma kohe naudin neid telefonimüügimehi,lasen jutu ära rääkida ja siis ütlen oma põhimõtte-ostan ainult poest.Hea kaupei vaja reklaami ega pakkumist
mmm.. 20. detsember 2013 16:53
Keegi kade on annetusest ilma jäänud ja nüüd proovib läbi suuremate väljaannete firmat maha teha. Meedial on suur võim. Ise olen aastaid seda masinat kasutanud ja väga rahul. Varem ostsin iga paari aasta tagant poest aina kallima masina ja no ei toiminud. Kui ei oska masinat kasutada, siis võiks ju nõu küsida. Kui lihtsalt voodi all tolmu kogub, siis odav masin ju ka ei võta tolmu ära!? Eks igaüks elabki vastavalt oma võimetele. Mina näiteks ei saa aru, kuidas mõned saavad Kia või Peugeotiga (vms) sõita?
Ants 20. detsember 2013 16:38
Jah, jutt jumala õige ja kui soovitakse annetada autistidele (teeb seda mingi Lux või mitte, või teised, pole minu asi), siis tasub tõesti nende kodulehte uurida ( http://www.autismeesti.ee/pressiteade/) ja teha seda otse, mitte nuumata tülitavaid kodurahu rikkujaid! Mis õiguseda tuhnitakse kusagilt välja minu telefoni number ja häiritakse ses suhtes mind oma lolli reklaamiga, samas ise vahelt kasu lõigates!
ülle 20. detsember 2013 16:08
ülle 20. detsember 2013 16:07
autistide aitamise vastu pole mul midagi ,küll aga sellisel viisil ei soovi ....... raiskavad minu ja enda aega
Mr Cool 20. detsember 2013 16:04

Autist Ruulib 20. detsember 2013 16:03
ukse ja plangutagustele soola tagupoolde! Meid on Palju!
omast kogemusest 20. detsember 2013 15:48
minu mõlemad vanemad on üle 80 aasta vanad, pank neile laenu ei annaks, kui nad seda sooviksid, too firma aga vormistas järelmaksu ära nagu niuhti. vanemad ise tunnistasid, et olid lollid, et lasid endale augu pähe rääkida, müügimees lihtsalt oli nii osav, et suutis vanainimestele kauba pähe määrida. samas oli firma väga korrektne kui viisime "imemasina" tagasi. siiski on ikkagi väga inetu see, et enne helistab telefonimüüja ja lubab lapsi, autiste või keda iganes aidata, kui te ainult lasete toodet esitleda ja milline vanaema või vanaisa siis keelduks lapsi aitamast?
Juss 20. detsember 2013 15:31
Jälle üks ohkimine käib. Selline müük toimub igas kapitalistlikus riigis. Ikka veel ei saada aru, et see süsteem, mille me endale Balti ketis välja higistasime ongi selline. Raha on siin jumal ja kuidas seda tehakse ... no peaaegu polegi vahet. Ärge ohkige - tehke ainult oma valikuid ja kui pea asemel on si..pott, siis oma viga. Seda enam et ka see on töö ja äri, millelt laekub riigile makse ja annab inimestele tööd.
müüja 20. detsember 2013 15:16
kui tahate oma vaipa aidata tulge ostke ca 250 eurine tolmuimeja tehnikapoest :)
pärast odavam ja mugavam filtreid ja kotte osta
ei pea Luxusest kysima kalli raha eest :D
Ants 20. detsember 2013 15:07
Väga tore tasuta teenus igastahes! Niikaua kui sel kiirel aal mujal midagist vajalikku kodulauale hangid ja seejärel pikkadest järjekordadest väsinuna koju jõuad, ongi toad juba seniks ka koristatud! Jääb üle üksnes teha väike ülekanne otse autistidele ja tänada neid siiralt asja algatamise eest!
(Miljonäridest täideviijad on juba niigi tuntuks saanud.)
Vot, sedapsi!
Kolga Kalev 20. detsember 2013 13:43
Ja muidugi ei peaks see olema mingit telefoni, tolmuimejate või milleiganes müüjate firma pangaarve.
Kolga Kalev 20. detsember 2013 13:41
Kui ma soovin autiste aidata, siis on selleks ilmselt mingi autistidega seonduv pangaarve, kuhu ma saan teha ülekande vastavalt oma südametunnistusele ja võimalustele.
Rottweiler 20. detsember 2013 12:48
Autistid lasen tuppa, kuid tolmuimejamüüjaid ... vaevalt. Algul kaob tolm, hiljem ka muu...

Emeli 20. detsember 2013 12:47
Kandideerisin aasta / poolteist tagasi sellesse ettevõttesse end tööle (Lux Eesti), ilusti kutsuti vestluseje ja puha.. ennem selle peale väga ei tulnud, et tegemist on kurikuulsa tolmuimeja äriga tegeleva ettevõttega.
Päev ennem intervjuud sain seda sõbralt teada ja otsustasin siis, et annan teada mittetulekust.. no põhjendasin neile sellega, et sain juba positiivse vastuse teisest ettevõttest - oi, TÄDI SAI NII KURJAKS ja pidas mulle sellise moraali, et vähe ei olnud lausa :D
luxi 20. detsember 2013 12:25
10 tolmukat maksab veits alla 3500 euro.
ma mõista kust nad selle hinna välja imevad.
miks ainult vanemate,igaühe ikka,kel on kindel 20. detsember 2013 11:52
sissetulek.
Ega ostja nõusolekut neil olegi vaja,nõusoleku annab müügimees ise . Tal nobe näpp ja hea süda ning oskustega abimehed .
Lux on tõesti siiras ja heategevuslik kah. 20. detsember 2013 11:50
kas pähemäärimine enam kliente ei too,et on veel räigemat petmist vaja ette võtta. Luxi esindajad oskavad ju köike ning neil on eri väljaõppega härrased olemas .
Mitte väljapressijad ning põletajad vaid abistajad .
mina 20. detsember 2013 11:43
ei lase ühtegi võõrast inimest oma majja, minu kodu on minu kindlus. kust mina tean milline pasatski on.... alatu võte autistide aitamiseks.
Doktor 20. detsember 2013 11:37
Olen kohtunud nii mõnegi tolmukamüüjaga ja pean nentima, et nad on naljakad. Aga seda poleks ma kunagi osanud arvata, et nad kõik autistid on. Kui nad tõesti kõik on autistid ja minu kodu puhastamine neid kuidagi aitab, siis olete teretulnud. Rahusti tee 32-14 Tondivere. Uks on teile alati avatud.
20. detsember 2013 11:30
Küllap on summa nii väike, et häbi öeldagi...
Laine 20. detsember 2013 11:15
Lõpetage see pähemäärimine nende tolmuimejatega.Inimeste petmine ja kogu lugu.Hea kaup ei vaja reklaami ,aga te oma mööda kaubaga lihtsalt tülitate ja petate inimesi .Lõpetage see inimeste lollitamine.Teid selliseid on nähtud küll.

juhmus 20. detsember 2013 11:14
Kas Eestis on tõesti veel sedavõrd totakaid, kes mingit tolmuimeja meest sisse lasevad? Ma võtan kohe tuki ja näitan. Idid kaovad kui kurat...
mina 20. detsember 2013 10:52
Noh, armsad kurjad inimesed. Pole ju palju palutud, kui vaid veidi teie aega ja oletegi juba väikse heateo ära teinud. Kas see on tõesti ülejõu käiv? Mul on Lux olemas, kusjuures juba üle 10 aasta. Teenib mind hästi siiani. Vaadake ringi, kas elu ikka tegelikult on nii kole ja halb? Kas need inimesed kes minu kogemustele toetudes on väga viisakad ja teevad ainult oma tööd, on tegelikult ikka jube vastikud petised? Kas on nad on teile otseselt halba teinud? Ja nüüd mõelge, kas teie olete kunagi kellelegi halba teinud? Ja siis võrrelge oma tegu nende omaga. Kuidas nüüd tundub?
lased 20. detsember 2013 10:44
kuuri põrandale pätsikese ja las tulevad tutvustavad toodet. sina tutvustad oma menüüd. kaovad sama kiirelt, kui päts sinu ihust.
Lugeja 20. detsember 2013 10:39
kasutab filtri teenust, mistõttu võõrad ehk nimekirja mitte kuuluvad numbrid kuulevad teadet: "Kahjuks pole võimalik teie kõnele vastata." Ükski telefonimüüja ega muidu terroriseerija ei pääse seetõttu tülitama. Hea ja rahulik on nõndaviisi telefoni omada.
Abivajaid toetan ka, aga eelistan mõnda muud varianti kui artiklis kirjeldati.
Tenno 20. detsember 2013 10:38
Kui te tahatte autiste aidata, siis lihtsam ja odavam viis seda teha on autiste aidates.
minu vastus 20. detsember 2013 10:29
20 senti pidi ju näidiskoristamise eest annetatama autistidele!!!!! Ma mõtlen, et kui mind tülitataks (õnneks olen siiani pääsenud), siis ütlen, et pange aga kirja minu kodus käimine, annetage oma sendid ära kuid minu koduuksest te sisse ei pääse. Kogu moos ja kõne lõpp.
Siret 20. detsember 2013 10:16
Ka mina langesin nende ohvriks, lubasid aidata lapsi. Esitlusel polnud sellel juttugi.. Ja mõne päeva pärast helistati tagasi ja küsisti et miks ma ikka ei taha seda tolmuimejat osta .
suslik 20. detsember 2013 10:07
see firma on mind aastaid ahistanud. nüüd kui veel helistavad annan nad tarbijakaitsesse ja maksavad selle eest raha, et rahulikult elada ei lase.

kallis lugeja 20. detsember 2013 10:05
Loe palun teksti korralikult! LUX-i töötajate perekonnanimesid ei avaldata. Kuzemtšenko on autismiühenduse juhatusest.
Pussi 20. detsember 2013 10:01
Telefonitüütamine tuleks kriminaalseerida.
Jah 20. detsember 2013 09:59
See nende müügistrateegia on tõesti väga ebameeldiv ja pealetükkiv.
Lugeja 20. detsember 2013 09:38
"Luxi esindaja Kristin *********(perekonnanimesid Luxi töötajad ei avaldanud – toim)****** sõnab, et firma ei pea seda vajalikuks infoks."
"**********Kuzemtšenko*********' nendib, et summa pole suur, ent sellestki on abi. "Hakkasime koostööd tegema eelmisel kuul, esimene summa peaks laekuma aasta lõpus."
Niipalju siis perekonnanimede mitte avaldamisest. :D:D
Raits 20. detsember 2013 09:09
Tavaliselt osutuvad selliste firmade "klientideks" väikese sissetulekuga nõrga iseloomuga inimesed ja ka pensionärid,nad ei oska lihtsalt ei öelda.Tavaline elektroonika poest ostetud 100-200 eurone imeja teeb väga head tööd.Nii et oleks kena hoiatada oma vanemaid ja sugulasi igasugu petturite eest.
asjade pähemäärimine 20. detsember 2013 09:03
no jah kuidagi peab ju asju pähe määrima inimestele aks või heategevuse nime all siis
värdi 20. detsember 2013 08:48
see ei ole ju tolmuimeja mida nad müüvad vaid tolmukorjaja-seisab tavaliselt kasutult nurgas...60-100€ eest saab ükskõik millisest kodumasinaid müüvast kauplusest korraliku,mitme filtersüsteemiga masina mis imeb täisvõimsusel ka "naelad põrandast välja".tavaliselt on sellise inimsõbraliku masina tootja Philips.
Hei, tulge minu juurde... 20. detsember 2013 08:47
... mul just vaja enne pühi toas tolm ära võtta. Endal tolmuimejat ei ole ja pole selle ostuks ka raha. Nii, et ootan teid oma korteris tolmu võtma. :P

Neti 20. detsember 2013 08:46
Sai rumala peaga mõned aastad tagasi selline tolmuimeja soetatud. Ja kahjuks peab tunnistama, et samasugune nagu odavamad poes. Suur ja kobakas. Võtab palju ruumi ning on raske.
naljatilgad 20. detsember 2013 08:43
keegi ei sunni sind ju tolmuimejat ostma. Kutsute sõbranje tunnistajaks, lasete oma diivanid vaibad puhtaks teha ja kui tänu sellele annetatakse veel autistidele raha, no milles asi, pärast lasete ilusti paberi välja kirjutada, et esitlus toimus ja selle eest annetati autistidele nii ja nii palju. Jõuluks diivan puhas ja heategu tehtud. Tüütud on need helistamised küll aga keegi ei vääna ju käsi ega sunni seda imejat ostma.
kah kasutaja olnud 20. detsember 2013 08:37
Väga kehv tolmuimeja! Kui kodus on koduloomad, siis hakkab masin kiirelt haisu välja ajama. Esitlusel lubatakse puhast õhku, mis masinast väljub, kuid ikka haiseb kui loom. Kindlasti ei soovita. Philips teeb sama head tööd ja lemmiklooma tolmukottidega ei tule sellist hullu haisu ka.
uno 20. detsember 2013 08:35
igal ühel on ju suu peas, et sellised tüübid telefonis ''Persse'' saata! kui aga tahad jääda viisakaks, siis on telefoni peal olemas punane nupp, mida võid alati kasutada!
Ambur 20. detsember 2013 08:33
No need "imetolmuimejad" ei maksa tegelikkuses tavalisest palju rohkem. Täielik lollitamine!!! Üks aktiivne jobu käis kord ka minu juures, Püüdis mis ta püüdis, ühtegi "sõbra nime" ega kontakti talle ei andnud ja rämpsu ka ei ostnud. Sai lõpuks välja visatud. On vast limukad.
Assa pauk 20. detsember 2013 08:32
Kõige tavalisem imeja ka võimekam kui see saast.
lux 20. detsember 2013 08:31
tule ime mu objekt tühjaks !
MUL ON 20. detsember 2013 08:28
KODUS SELLINE IMEJA, SEISAB KASUTUNA VOODI ALL JA KOGUB TOLMU-TOLMUKOTID VÄGA KALLID JA VÄIKESED. IMEMISVÕIME ON 0. KUI KODUS KARVANE LOOM, SIIS TA EI IMEGI, SEST KARVAD JÄÄVAD KINNI... MÕTTETU KALLIS ELUKAS.

54 20. detsember 2013 08:27
Pille 20. detsember 2013 08:16
Häbematuse tipp, mul pole lihtsalt sõnu! Mul on kahju autistidest, puutun igapäeva töös nendega tihti kokku. Aga sedasi ära kasutada..........:(
... 20. detsember 2013 08:14
Meeldetuletus: Telefonidel on ON/OFF- nupp olemas.....
Modi 20. detsember 2013 08:08
See on ääretult HÄBEMATU väljapressimine firma poolt.Ikka ei lase sisse küll,kui polegi plaanis nii kallist tolmuimejat osta.Kõike ei lase kunagi omale pähe määrida.Ei tohi langeda "mesimagusa jutu"ohvriks.Palju on neid peresid,kes üldse suudavad osta hirmkallist tolmuimejat.Pigem ülim steriilsus ei olegi meie inimestele kasulik.Miks on ka palju ekseeme,sest pestakse igapäev mingite duššigeelide,mis tekitavad allergiaid.
et 20. detsember 2013 08:08
Ka kogemus selle firmaga, hullemad kui jehhoovakad...
REKU 20. detsember 2013 07:59
Fkk 20. detsember 2013 07:58
See on äge firma, mingid aastad tagasi seal eesti esinduse ülemus k...ppis alluvat ja siis jäi oma naisele vahele:DAlluv sai kinga ?tegelevad vanainimeste petmisega, nähtavasti ei lähe müük muidu hästi. Peab puuetega inimesi ka petma hakkama.Ostke Miele imeja parem!
Niisama 20. detsember 2013 07:53
Sain samuti sellise kõne ja kuuldes millega tegu lõpetasin selle kohe. Ei soovi enda koju selliseid tegelasi.

loks 20. detsember 2013 07:39
uks lahti rsk, teeme taskud puhtaks!
T.M. 20. detsember 2013 07:38
Nüüd raske aeg,igasugu petiseid ilmub jälle välja.
rs 20. detsember 2013 07:30
Sellisel juhul ei soovi neid aidata!