Eesti uudised

Konkurents missugune: linnavõim teeb Lasnamäele oma toidupanga

Karoliina Vasli, 20. detsember 2013, 07:00

43 KOMMENTAARI

l
Lihtsalt/ 21. detsember 2013, 20:59
Keskerakondlased on ilma põhimõteteta, kasvatuseta, selgroota, juurteta, lastetoata õnnetute mandunud inimesesarnaste olendite kamp, kes on kahjuks Tallinna okupeerinud.
Keskerakond on tõestus, et inimesed võivad manduda ja minetada inimlikkuse. Keskerakond on hoiatus , puust-ja-punaseks-näidis, kuidas elu EI TOHIKS käia.
Mis külje pealt ka ei vaataks, nentida saab vaid ühte: Keskerakonna puhul on tegemist nähtusega, milles pole mitte ühtki positiivset joont, positiivsuse alget, või lootusekiirtki.
Vahe pole mille nad oma kärsa taha ajavad ikka on küna kummuli ja kesiku rind kummis ja ruik kaikumas
TEHTUD
a
ai,ai, oi,oi/ 21. detsember 2013, 06:00
Lasnamäe getole tuleks okastraadist tara ümber ehitada ja avada piiripunktid koos viisaga.
a
A.H./ 20. detsember 2013, 22:55
Mis asja siin konkurentsiga pistmist on? KONKURENTS ja KLOUNAAD on kaks eri asja!!
a
aga teate nüüd rahvas rõõmustage/ 20. detsember 2013, 21:09
Tallinas on nüüd ametlikult komunism paigas ja seda peaks Välismaale ja Euroopale reklaamima küll siis ka Eesti populatsioon kasvab!Tulevad kaugelt põhja-Prantsusmaalt,Saksamaalt,Hiinast,USA-st ja igast suurest riikidest inimesi Tallina elama küll siis on Eestil põhjust rõõmustada!
m
maanuel/ 20. detsember 2013, 20:01
Aga te tommake yheskoos savikal vaip jalgealt - ÄRGE PARKIGE! Istugu raisk yksi saal keset parklat!
m
Martin/ 20. detsember 2013, 17:34
Ansipil tõuseb 1200eur -5200eur palk...!!!;)
j
ja miks peaks üks hollandlane siin kamandama/ 20. detsember 2013, 16:25
Tallinn teeb ja võibki teha. see ametlik TOIDUPANK teeb endale nii palju vahelt,et oi-oi.oi ja loomulikult kardab konkurente. Pole see abistamine miskit puhtast südamest,oma puhastesse pihkudesse jääb ka päris suur osa. Mis see nende asi on ja toidupank on eestikeelne sõna,mida võin kasutada nii mina kui sina ja pole siin kellelgi muliseda.Ahnepäitsid! ja oma maksumaksja rahaga käige ka ........Teie teete ise raha või? Raha on ikka kellegi oma.
h
Harri Kingo/ 20. detsember 2013, 16:07
Mina aga ei saa aru, miks Toidupank seda ettevõtmist konkurentsina käsitleb. Kas kellegi teise heategevus kuidagi vähendab Toidupanga heategevust? On Toidupanga heategevusele kahjuks? On nendele kahjuks, kes abi saavad? Millest on tingitud see Toidupanga nii valulik reaktsioon ja jutt konkurentsist ja vastandumisest?
.
Mulle jääb mulje, et Toidupank vaatleb asju mitte abivajaja vaatekohalt, vaid omaenese kasust lähtuvalt. Liiga vähe juttu sellest, kas see on abivajajale hea, liiga palju aga sellest, et see on konkurents ja poliitiline tegu jms. Mis on ikka väga tobe avaldus! Ju siis Toidupank tunnetab endale mingit ohtu, kui hädakisa tõstab.
.
Minu arvamus on, et Toidipanga hädakisa põhjustasid kaks asjaolu: 1. hirm, et linna rahad hakkavad Toidupangast mööda ja mujale minema ja 2. vajadus poliitiliselt Keskerakonnale vastanduda. Esimesest on siis tingitud jutt konkurentsist, teisest aga linna ettevõtmisele mingite poliitiliste põhjuste otsimine ja leidmine, mis on minu silmis otse inetu - viletsaid poleks vaja ära kasutada oma politiliste ambitsioponide huvides.

t
toidupanga peale vihane/ 20. detsember 2013, 15:59
loodame, et uus toidupank jagab toitu ikka tõesti neile, kes seda vajavad. see, mis praegu on ja ennast reklaamib - ma tõesti ei saa aru, kes sealt toitu saavad - hädalised küll kahjuks mitte.
h
Harri Kingo/ 20. detsember 2013, 15:27
Süvenemata asja olemusse näib mulle natuke naljakas, et viletsate abistamist vaadeldakse konkurentsi võtmes ja nimetatakse veel "hea idee kaaperdamiseks". See sõna ja selline mõtlemine peaks viletsamate abistamisel olema täiesti välistatud - kindlasti kristlaste puhul. Jeesus tuli siia ju viletsate pärast ja abi viletsamatele peaks iga kristlase südant rõõmustama. Kui üks teeb head hädasolijale, siis peaks teine rõõmustama, et leidub veel keegi, kes sama teeb. Ja mitte vastanduma sellele teisele.
.
Mis valimistesse puutub, siis on alati mingid valimised ees ja kõike, mida võim riigis või KOV-des teeb võib alati tõlgendada tulevaste valimiste võtmes. Kui see samm Tallinna poolt oleks tehtud näiteks 2 kuud enne valimisi, siis võiks ilmselt rääkida selle sammu propagandaväärtusest. Vaadelda seda praegu kui valimisvõitlust on aga otsitud ja mõttetu. Arvestades meie inimeste mälu pikkust on see otsus valimiste ajaks kõigil ammu meelest läinud. Lisaks hoolitseb ajakirjandus selle eest, et valimiste ajaks oleks muid ja märksa vägevamaid skandaale, millest siis kirjutada.
j
just konkurents/ 20. detsember 2013, 14:54
on edasiviiv jõud, ühed soovivad aga igavest monopoli
a
AZZ/ 20. detsember 2013, 14:44
Võiksid hoopis Lasnamäel parkimise tasuliseks teha vot kus oleks tulu linnakassale ja miinus valimistel
m
Meie/ 20. detsember 2013, 13:32
Meie vald annab ka abivajajatele lastele suvisel koolivaheajal tasuta sooja lõunasöögi ning seda teeb ka naabruses asuv linn.
õ
20. detsember 2013, 13:12
Õudne ving, et midagigi tehakse hädas inimeste jaoks, kolige minema Tallinnast ja proovige siis hakkama saada. Ise oleks ka nõus Tartu korteri Tallinna oma vastu vahetama, kui minusugusest invaliidist üldse kolijat oleks.
t
Tallinn Savisaare linnriik/ 20. detsember 2013, 12:53
varsti ütleb Tallinn üldse Vabariigist lahti ja saab olema Savisaare era kindluslinn riik . Juba on ju olams oma politsei nin gnüüd tuelb veel oma toidupank ,ainult savisaare eraarmee on veel puudu ning pangad mis oleksid Savisaare käes . Tuleb kindlasti oma raha ka Tallinnasse ning eurod kaotavad siin linnas igasuguse tähenduse vot see oleks siis tipp !
t
Tasakaal/ 20. detsember 2013, 12:50
Kõik on ju täitsa tasakaalus - 430 000 linnaelanikku saavad linnalt toetust kamba peale 5 900, 00 EUR-i, st. 0,01 senti aastas inimese peale :), linnapea saab üksi palgatõusu näol aastas juurde söögiraha 13 600, 00EUR-i. Ma ei hakka siia tooma parkimistasude tõusi, sest sel juhul ei saaks linnaelanikud aastas isegi mitte seda ühte senti, vaid jääks ikka mitme EUR-iga miinusesse. No aga alati pole ju tähtis võit, vaid ikka osavõtt.

a
Aga/ 20. detsember 2013, 12:13
Aga sõja ajal sõid näljased inimesed hobusesõnnikut. Kas näljane orav ka seda sööb?
m
mart m./ 20. detsember 2013, 12:01
Riik riigis, Tallinn Tallinnas, igal sammul tegelevad mõlemad ausa konkurentsi solkimisega ja , mis
on huvitav, et nad ei saa aru sellest, mis meeletult vihastab ausat maksumaksjat.
m
Mis k................. toiduabi/ 20. detsember 2013, 11:56
Selline toidu jagamine mõjub inimesele nagu rändlinndudele pärssivalt. Lindudel kaob rändeinstinkt ja inimesel endaga hakkama saamise instinkt. Kaovad igasugused lootusedki, et sellist abi saav inimene ka kunagi ise midagi tegema ja ennast toitma hakkaks. Kurat eestlasi on see maa aastasadu toitnud ja nüüd on ilm korraga vaeseid täis kellel pole süüa. Mõelge mille kuradiga te tegelete. Siit ka vanasõna "Ei iial rauge saaja käsi, enne väsib andja käsi"! Kasvatataksegi uut rassi kelledele söök tuleb kasti seest tädide ja onude käest. Ja nüüd kommentaatorid hakkake pritsima. Kui kuskil on lapsed siis lapsed tuleb eraldada ja viia normaalsesse ühiskonda elama. Kasvõi riigiasutus looge. Igaljuhul on see parem kui näha neid alkassidest+invaliididest vanemaid. Ja tegelikult on inimestel lastemuretsemine teadlik tegevus. See meid loomadest eristabki. Loomadel on instinktid ja nüüd õpetatakse ühele rassile uut instinkti" Söök on kastis"
t
tallinlane/ 20. detsember 2013, 11:45
Hea uudis abivajajatel, aga ajalehe poolne negatiivse ilminguga pealkiri, Ja et ei väsi.
o
Odekolonni jagamine peaks olema esikohal/ 20. detsember 2013, 11:41
Isegi talvel tooksid tuuled Lasnamäelt mahedat sireliaroomi...
i
Isamaalased/ 20. detsember 2013, 11:24
Isamaalased ütlevad, et me oleme eelmise Eesti Vabariigi järglased. Seal oli heaks kombeks, et iga linn ja vald toitis oma vaesed.
a
Alar1/ 20. detsember 2013, 11:02
Oleks Savisaar saanud, oleks ta pannud tasuta transpordi ka ainult Lasnamäel sõitma. Ülejäänud tallinlased peavad oma taskust Savisaare venelaste poputamise kinni maksma. Savisaar hoolib AINULT venelastest! Eestlane talle korda ei lähe!
e
eedik/ 20. detsember 2013, 10:02
tibladele tasuta trantsport,tasuta söök,tasuta elamine-pole paha

l
Lasnogorsk/ 20. detsember 2013, 09:00
Need kesikud peaksid oma ''linnavõimu'' ümber kolima pae peale, nagunii mujale pappi ei jätku.. nüri kamp.
m
mis/ 20. detsember 2013, 08:58
selles siis halba on, minul on küll kahju vaadata kurbade silmadega lapsi toidupoes kui ema toidukorvis on pakk kõige odavamaid makarone ja pool leiba, ei puuvilju, ei kommi.
e
Enn Oja/ 20. detsember 2013, 08:49
tegemist onn ülld nimega ning seda ej saa ärastada . kujj aga vaja uutt nime sis sobiks sakùskabankk, näljabankk, isubankk võj ka nämm nämmla . ka russig'eeli s'aadakse aru njamm njammist .
a
arvan/ 20. detsember 2013, 08:46
näljasele on ükskõik, kust kõhu täis saab. Paljutsiteeritud Eurostat ju ei toida
v
vaino/ 20. detsember 2013, 08:45
Abiandjaid pole kunagi liiga palju. Munitsipaalpood on muidugi naljakas, sest Maksima virutab praegu juba turule tooteid alla omahinna. Miinusmüük ja käibemaks? Huvitav,et ostjaid saada peab turukonkurentsis siis tekitama "kõlvatusi", see tähendab, et poe kulud ja palk tuleb maksta linnakassast!
p
peaministriks ihaleaj/ 20. detsember 2013, 08:43
Edgar on teinud Tallinnast endale vürstriigi, kus runda end Putinliku isevalitejana. Edgar hakkab varsti ka Mupo poolt trahvitutele armu andma?
k
küsimus/ 20. detsember 2013, 08:34
kas meil on abivajajate hulk niivõrd vähenenud, et teist toidupanka ei ole vaja? Abivajajat ju ei huvita, kas ta saab paki eelseisvate valimiste või millegi muu huvides, peaasi, et näljas ei ole
l
Lasnamäe../ 20. detsember 2013, 08:32
..toidupanka ei annaks MITTE MIDAGI!

v
Võts/ 20. detsember 2013, 08:26
Kui jätta välja Toidupanga juhtide tasud ja uud huvid, siis ka ei tohiks olla probleemi.Lasnamäele tuleb munitsipaal pood, mitte Toidupank. Natuke kaks erinevat asutust/üritust.
Ja reklaamida end moosipurkide taustal, mille nemad annetavad/ viivad puudust kannatavatele lastele/ inimestele on suht nõme.Tee see pilt siis, kui ostad ise oma raha eest selle purgi ja viid neile, kellele seda vaja on.
m
millal / 20. detsember 2013, 08:25
see ljasnamjagi ükskord õhku lastakse ?
p
20. detsember 2013, 08:24
Peab ikka magus pirukas olema see heategevus et selline sõda lahti :)
s
sibulahaisuline peldik/ 20. detsember 2013, 07:45
tallinn.
mis siin ikka peenutseda-võiks kõigile lasna kolonistidele mittekodaniku palga ka teha.eestlased papivad.andmise rõõm on lihtsalt nii suur.
nad on selle ju auga ära ka teeninud,mis saaks eestlastel sellise kena ja armastusväärse žesti tegemise vastu olla.
ü
Ükski/ 20. detsember 2013, 07:32
heategu ei jää karistuseta, eriti praeguse Tallinna linnavalitsuse kontekstis. Ka isiklikud kogemused üksnes kinnitavad seda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee