Eesti uudised

Õde ahastab: mine tea, mis vennaga südamevalus juhtus

Teele Talve, 19. detsember 2013 07:00

47 KOMMENTAARI

k
.../ 6. jaanuar 2014 17:28
t
to B1/ 21. detsember 2013 15:31
Et siis hakkamegi nõnda endale vägisi armastust taotlema?
Sina jätad naise maha, kuna ta pole sinu jaoks loodud. Tema kaob siis ära, ning sina jooksed tema juurde tagasi ja oled temaga, kuni surm lahutab???
Usu, sina pole küll sellisteks ohvrimeelsusteks valmis! Aga näe naistelt nõuad.
k
kl/ 20. detsember 2013 21:40
loodan ikka et poiss redutab kuskil. samas, kus ta on ilma rahata. kas keegi võib olla nii lojaalne, et kui juba otsitakse, pere muretseb, siis ikka annab ta poisile peavarju.
p
peeter s./ 20. detsember 2013 13:26
p
peeter s./ 20. detsember 2013 13:26
t
to kas tõesti/ 19. detsember 2013 23:27
Mingi kaubapraami eest ei vastuta. Aga et reisilaevale. Olen sõitnud nii Soome kui Rootsi. Kai pealt sellisele laevale küll ei karga. Aga et jänesena passikontrollist läbi minna...? Võimatu. No eks tee proovi, tõesta siis selle võimalikkust.
t
tark poiss/ 19. detsember 2013 22:49
inimesed ka tee need koobad olete õismäel läbi käinud
k
kas tõesti/ 19. detsember 2013 22:35
tänapäeval ennast laevale poetada on niiväga raske?

e
equalizer/ 19. detsember 2013 20:11
Peale sellist alandust tahaks maa alla vajuda - õde võis oma halaga karuteene Timale teha.
i
iiohohf/ 19. detsember 2013 18:35
üldse on väheusutavad need "pealtnägijad", kes kuskil bussis või laeval teda näinud on ja selle asemel, et kohe politsesse teatada, sellest kuskil delfi kommenteeriumis kirjutavad.. kahju, et nad sellele ei mõtle, mida nende sellised tunnistused poisi pere jaoks tähendavad, kes siin kommentaariumis just selliseid kommentaare lugeda loodavad, kogu südamest ootavad, et keegi kirjutaks, et on teda näinud!
t
to 18:14/ 19. detsember 2013 18:30
Väheusutav versioon, pigem kuulujutt. Kas tollel Timofeil ikkagi on Eesti kodakondsus, sest vastasel juhul vajaks ta Soome sõitmiseks viisat. Aga kui ongi, siis nii noorelt välja antud pass on 15-aastastel siiski mitte reegel vaid pigem erand. Juhul, kui Timofeil see oli, peaksid vanemad kontrollima, kas see võeti kaasa või mitte. Seda, et mingil poisinagal õnnestuks end jänesena laevale poetada on olemasoleva kontrolli juures küll väheusutav.
p
postimehes ju keegi kirjutas,/ 19. detsember 2013 18:14
et tal sõbranna nägi soome laeval umbes samasugust poisssi,aga väga kindel polnud.
t
to / 15:59/ 19. detsember 2013 17:47
kuidas vara. Esimese armastuse jaoks just paras vanus.
p
Pealtnagija/ 19. detsember 2013 16:21
Appi tuleb selgeltnägija.Meil ju Ilona Kaldre,kes näitas,kui kiirelt ta asjadest aru sai ja õige tee kätte näitas.Kas nüüd ei võiks aidata?
k
kristi/ 19. detsember 2013 15:44
Jõuab kindlasti,ära muretse õeke.Ta selles vanuses,et vb tahtis sellele tüdrukule muret tekitada.See selline vanus,kus tormataksgi pea laiali minema,kui mingi mure on ,nt äkki läks kuhugi sõpradega muret uputama.Ja kui endal suur mure,ega siis see meelde ometi tule,mida ta pere selle kohta arvab või tunneb.Omal ajal samamoodi küll ja küll käitutud,nii et maksimum 2 päeva pärast saad tast kindlasti teateid.kaua ta ikka viitsib kuskil redutada.eks selleks ajaks jõuab ka kohale,et pere ja sõbrad muretsevad.kõike paremat,aga mu sisetunne ütleb,et kõik saab korda.
t
to Kuule Mats/ 19. detsember 2013 15:13
Et kohe täpselt kolm korda hullemad? Aga mitte näiteks 4 või 2,5 või 2 korda? Kes selle koefitsendi nii täpselt siis ära mõõtis? Emotsioonide tulvas võid kas või 1000 nimetada.
Muide, nii mehi kui naisi on erinevaid. On ka tossikestest mehi ning fuuriatest naisi. Üldreeglina on naised meestest hoopis julmemad, nimelt on neil hoopis teravam keeleke ning leidlikum mõistus, et hingeliselt haiget teha (mehed kompenseerivad sel puhul oma puudujäägi sageli füüsilise jõu ning vägivallaga). Kuid esineb ka vägivaldseid naisi, kes pannil ning taignarullil välkuda lasevad. Üldiselt - on igasuguseid, mingit üldist koefitsenti siin küll määrata ei saa.
Muuseas, ei neela need naised oma pettumist ning armuvalu midagi niisama alla. Nagu on enesetapjatest mehi, nii on pettunud naisedki käe ise enda külge pannud. Poonud, uputanud või mürki võtnud (loe näiteks kas või Shakespeare "Romeot ja Juliat" või Tolstoi "Anna Kareninat", kui oma tutvusringkonnast mõnda sellist näidet ei leia)

t
to ikka / 11:14/ 19. detsember 2013 14:22
Loomulikult ei ole keegi kellegi omand. Aga kellegil ei ole õigust ka teise inimese tunnetega mängida. Vaevalt nüüd keegi ei saa aru, kui haiget tehakse teisele sellise mängimisega, kui ei soovita koos olla, kuid ikka antakse katteta lubadusi ja lootusi. Inimene loodab ja loodab ja siis lõpuks jäetakse ikka maha. See on lausa sadistlik käitumine ning nii noorele inimesele ikka täielik tragöödia. See, et lahkuminek on täiesti normaalne ja nii ikka juhtub ja kõigiga ei ole mingi lohutus küll mahajäetule. Muidugi on vastutus oma tegude eest ainult poisil, kuid ka teine pool võiks natuke mõelda, millise meeleheiteni teise inimese tunnetega mängimine võib viia.
l
lugeja/ 19. detsember 2013 14:15
olen 4 poja ema ja mul on need ajad juba selja taga ega siin õisata pole midagi aga üks mis kindel mehed elavad rohkem südame asju sissepoole nad ei räägi selliseid muresid ja proovivad sellega ise toime tulla. Tal on vaja aega ja loodan kõigest südamest et ta ei kurvastaks jõulute aeg oma lähedasi.Ehk loeb neid kommentaare ja saab aru kui palju tast hoolitakse eriti veel õde kes murest murtud.Jõulud on soovide täitumiste aeg ning seda soovin ka ta lähedastele.
k
Kurb../ 19. detsember 2013 14:01
Vaadake läbi oma kodu kelder, tuttavate tühjana seisvad hooned. kusagil peab ta olema, kui hakata meenutama varasemaid enesetapu lugusid siis enestapja teeb seda üldiselt kohas kus on teda tegelikult kerge üles leida. Ma kaldun arvama, et poiss on ikkagi elu ja tervise juures lihtsalt peidab ennast kusagil väga kavalas kohas kus tema arvates ei oska keegi teda otsida. Kindlasti uurida tema sõpradelt kus nad koos ringi on hulkunud ja tüdruku käest uuriksin ka, et kus nad põhiliselt koos käisid. Jooksikud lähevad ikkagi tuttavatesse kohtadesse, mitte mingi lampi kohta.
f
fsa/ 19. detsember 2013 13:57
kindlasti poiss tahab välja tulla, nüüd kui terve Eesti meedia pasundab tema armuprobleemidest.. pere oleks võinud öelda, et võis kaduma lihtsalt isiklike probleemide pärast, mitte et tüdruk jättis maha jne. mis tunne sellel meheks sirguval poisil nüüd on et tema isiklikku äraelamist on terve ilmaga jagatud.. natuke taktikalisemalt oleks võinud mõelda. Aga piltidelt poiss näeb tõesti sümpaatne välja ja heade silmadega. Loodame, et kogub ennast kuskil ja tuleb koju tagasi.
k
karta on,et/ 19. detsember 2013 13:53
sel lapsel on elu elatud.Oleksin südamest õnnelik,kui asi vastupidine
t
To positiiv/ 19. detsember 2013 13:51
Tahad Sa tõesti öelda, et laps kogub nädala aega mõtteid ? Meenuta oma elus olukordi, kus oled kodust ära külmaga nädala aega? Raha ei ole, süüa ei ole, juua ei ole, magad kuuse all , aga ikka kogud mõtteid nii ,et keegi ei näe Sind? Siin on paraku ainult kaks varianti, et kas ta läks nüüd kusagile häälega v millegiga minema, et oma mõtetest lahti saada ja tuleb tagasi, sest olukordi, kus on mitte kellegile sõna lausumata välismaale mindud on palju, või viibib ta mõne vanema sõbra juures, kes elab üksinda ning soovib tähelepanu . Või variant, et teda lihtsalt enam meiega ei ole. Mida see politsei siin aitab, ainult laipu leiab, ei muud. Kui keegi seda poissi peakski nägema, haaraku käest kinni, rääkigu temaga ja viigu koju. See on ainuke asi, kuidas saame seda perekonda aidata.
i
ikka to: To ikka/ 19. detsember 2013 13:28
rumal või? mis iba ma ajan? kas otsimist aitab lugu mahajätmisest ja halvast pruudist? sugugi mitte. otsima peab, mitte mõttetult kirema.
P
.../ 19. detsember 2013 13:26
Pidage vastu, hoian pöialt, et ta ilusti koju tagasi jõuaks!

p
Positiiv/ 19. detsember 2013 12:31
Vaatan selle noormehe pilte ja meel läheb ikka kurvemaks kurvemaks. Tahaks loota, et ta on kusagil üksi ja lihtsalt kogub mõtteid, et tulla siis koju tagasi ning eluga edasi minna. Kuigi murelikuks teeb see pikk kadunud oleku aeg. Ei saa aru sellest, et kui pere teadis probleemist, miks ei pööratud tähelepanu sellele, ega oldud poisile toeks?!
Kulla poiss, palun mine koju, sind ootab armastav perekond, sõbrad ja ka täiesti võõrad aga südamest sulle kaasaelavad inimesed. Tean, et sa seda siin ei loe, aga ikkagi, lootus sureb viimasena.
o
oi/ 19. detsember 2013 11:49
Tean paare, kes on keskkoolist saadik koos olnud. Paarikymne aasta pärast on mees noorema leidnud ja naine täiesti elu m6tte kaotanud. Sellepärast arvan, et on ehk parem noorena endale amet 6ppida ja alles hiljem t6sisemaid kooselu plaane luua. Noor inimene on tavaliselt nii ilus ja armas, kahju, et nii paljudel meist möödub see aeg peamiselt kiratsemise tähe all. Minul endal möödus ka.
o
oi/ 19. detsember 2013 11:49
Tean paare, kes on keskkoolist saadik koos olnud. Paarikymne aasta pärast on mees noorema leidnud ja naine täiesti elu m6tte kaotanud. Sellepärast arvan, et on ehk parem noorena endale amet 6ppida ja alles hiljem t6sisemaid kooselu plaane luua. Noor inimene on tavaliselt nii ilus ja armas, kahju, et nii paljudel meist möödub see aeg peamiselt kiratsemise tähe all. Minul endal möödus ka.
t
To: ikka/ 19. detsember 2013 11:35
Sa oled ikka tainas küll! Teine inimene on kadunud ja sa ajad siukest iba siin!
i
ikka / 19. detsember 2013 11:14
väga nõme on tuua esile lahkuminek ja pruudi süüdistamine. pruut oli ta omand või? seaduses kirja pandud, et peab selle noormehega igavesti olema? mida kuradit. lahkuminek on täiesti normaalne ilming suhetes. teeb see poiss mis teeb, valik ja vastutus on tema ja ainult tema oma.
b
B1/ 19. detsember 2013 11:00
Ma tahaks nüüd teada mida see tüdruk tunneb, kes ta maha jättis.
a) tüdrukul täiesti ükskõik (sellised ei kõlba kuhugi)
b) õige tüdruk oleks murest murtud ja jookseks poisi juurde tagasi kui elusalt üles leitakse. (võib-olla ma olen unistaja :) )
l
LY/ 19. detsember 2013 10:36
Ma tean mida nad tunnevad,see on jube,isegi vaenlasele ei soovitaks.Ma kogu südamest loodan,et pois on elus ja terve ning tuleb tagasi.
k
Kurb/ 19. detsember 2013 10:19
Kurvad lood väga..Heade inimestega juhtuvad sellised asjad...Loodan,et see poiss on elus..

e
etsee/ 19. detsember 2013 10:13
Tohutult kahju. Nii kena noormees, no milline tüdruk ei taha siis sellise poisiga koos olla? Südamest loodan, te ta tuleb ikka koju. On ju jõuluaeg ja imede aeg. Jõudu perele, pidage vastu, pole midagi hullemat sellest, kui inimene on kadunud, see teadmatus.. Soovin, et saabuks südamerahu ja teadlikkus.
j
JUHAN/ 19. detsember 2013 09:53
Esimene armastus on ilus, kuid ka valus. Ilus, sest see on esmakordne, sügav,varem tundmatu elamus. Valus seetõttu, et noorte esimene armastus läheb enamasti aia taha. Noored on ju alles lollid ning kogenematud. Ei tunne iseennastki, ammugi siis veel oma partnerit. Ja noored on maksimalistid ning egoistid. Ei jaga, et meeste-naiste psühhholoogia ning emotsionaalsus on üsna erinevad, arusaamatused on kerged tulema.
Esimese armastuse purunemist on raske üle elada. Mina ise olin näiteks üsna sügavas stressis ja vägagi pikalt. Leinasin kadunud õnne vist mitu aastat ja läks päris palju aega, enne kui uus armastus pähe lõi. Aga ükski järgnev armumine pole enam nii ere, kui esimene. Kogemusi ning teadmisi on rohkem, soomused on selga kasvanud.
m
MATS/ 19. detsember 2013 09:44
Vaat mida need naised küll meestega teevad! Kui palju mehi on läbi aegade armastuses pettununa endale kuuli pähe lasknud, üles poonud, uputanud või ise oma mõõga otsa viskunud.
Mis on see armastus? Kusagilt lugesin, et see olevat üks ajutise, aja jooksul mööduva hullumeelsuse vorme.
m
mari/ 19. detsember 2013 08:20
Lapsed, käige koolis ja õppige. Natuke vara armuvalus vaevelda.
a
armastus teebki haiget... / 19. detsember 2013 08:11
v
Viki/ 19. detsember 2013 08:10
. . .loodan,et kõik on hästi ja ta pühadeks koju tagasi tuleb...kõike paremat talle ja tema perekonnale!
a
aga/ 19. detsember 2013 08:05
Tartu noormehega jäi asi lonkimisest kaugele, kahjuks.