Eesti uudised

Anna kindlasti teada, kui Sul on infot kadunud poisi kohta!

Kadunuks jäänud Timofei õde: tal olid tüdrukuga keerulised suhted (68)

Martin Šmutov, 18. detsember 2013 15:21
TimofeiFoto: Politsei
Sõbrad ja sugulased ning lihtsalt abistajad otsivad möödunud nädala teisipäeva hommikul kadunuks jäänud 15-aastast Timofeid, kuid poissi pole Harku järve lähistelt leitud.

Timofei õde Darja ütleb Õhtulehele, et tegu on heast perest lapsega. Peamiseks kadumise põhjuseks peab õde murtud südant.

"Tal olid tüdrukuga keerulised suhted. Oli selge, et neiu ei tahtnud temaga koos olla, aga otse Timofeile seda välja ei öelnud, mistõttu see suhtedraama ketras neil mõnda aega," sõnab ta ning lisab, et ei oska hetkel aimatagi, kus vend viibida võib.

"Äkki tahab tüdrukule ennast tõestada ja on hoopis Tallinnas väljaspoole sõitnud. Teate ju küll, kuidas noored tihti tegude üle ei mõtle," ütleb neiu lootuses vend leida.

Darja palub kõigil, kes ta venda näevad, võtta ühendust politseiga. 

Politsei pressiesindaja ütles Õhtulehele, et mõned teated Timofeist või temale sarnasest inimesest on politseile laekunud, politsei on neid kõiki ka kontrollinud, kuid noormehe leidmiseni ei ole need paraku viinud.

Kutsume kõiki, kes on Timofeid pärast kadumisaega näinud, sellest politseile teada andma numbritel 6125410 või 110.

15-aastase Timofei lahkus teisipäeva, 10. detsembri hommikul kodust Tallinnas Koidula tänaval ning pole tänaseni tagasi tulnud.

Timofei on umbes 190 cm pikk kõhna kehaehituse hallide silmade ja pruunide lühikeste juustega.

Seljas kandis poiss tumehalli poolpikka mantlit, peas tumehalli mütsi ning jalas lakknahast saapaid ning helebeeže pükse.

Lahkudes oli tal kaasas must velvetist seljakott.

Samal teemal

15.05.2014
Kadunud Timofei surnukeha leiti metsast
11.12.2013
Politsei otsib 15-aastast Timofeid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee