Foto: SXC
Toimetas Sander Silm 13. detsember 2013 22:42
Soomes vahistati eelmisel kuul Helsingi narkopolitsei juht Jari Aarnio, keda süüdistatakse muuhulgas ka raskes narkokuriteos. Täna arreteerimised jätkusid, mil vahistati mitmeid politseiametnike.

Vahistamistele lisaks tehti politseinike kodudes ka läbiotsimisi ning Ida-Uusimaa prokuratuuri kohaselt süüdistatakse neid ametikohustuste rikkumises, teatas Uusi Suomi.

Helsingi ringkonnakohtus pikendas täna Aarnio vahi alla hoidmist ning tõenäoliselt on see seotud Aarnio vastaste süüdistustega, mis ulatuvad alates altkäemaksu võtmisest kuni ametivõimu raske kuritarvitamiseni ning narkokuriteoni.

Samal teemal

Kommentaarid  (17)

to.heh.0007 15. detsember 2013 10:39
Kusjuures Teie jutt on väga õige. Meenutagem või juhtumit, kus Tallinna politseilaboris arvel olev narkots oli kadunud. Mingi sooda või murupebred olid asemele sokutatud. Asjaosalised ametnikud - asjapulgad mõisteti kõik õigeks! Oli, mida kontrollivale ametkonnale meeleheaks pakkuda?! Praegu tegutsev narkodiilerite võrk tundub Eestis olevat lausa tabuteema..
heh 15. detsember 2013 00:07
Kas ei ole veel siia maani aru saadud,et need kõige suuremad narko diilerid ongi need samad mendid kellele se narko tasuta kätte tuleb ja siis se uuesti müüki pannakse.
Eestis ei ole mitte ainult need narko politseinikud seotud sellega vaid need kriminaal kitsed samuti ,kuid se ring on nii kinni makstud ,et mitte keegi ei puutu neid.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS