Maailm

Skandaal Soome politseis paisub: vahistatud on mitmeid politseinike (17)

LISA KOMMENTAAR

to.heh.0007 15. detsember 2013 10:39
Kusjuures Teie jutt on väga õige. Meenutagem või juhtumit, kus Tallinna politseilaboris arvel olev narkots oli kadunud. Mingi sooda või murupebred olid asemele sokutatud. Asjaosalised ametnikud - asjapulgad mõisteti kõik õigeks! Oli, mida kontrollivale ametkonnale meeleheaks pakkuda?! Praegu tegutsev narkodiilerite võrk tundub Eestis olevat lausa tabuteema..
heh 15. detsember 2013 00:07
Kas ei ole veel siia maani aru saadud,et need kõige suuremad narko diilerid ongi need samad mendid kellele se narko tasuta kätte tuleb ja siis se uuesti müüki pannakse.
Eestis ei ole mitte ainult need narko politseinikud seotud sellega vaid need kriminaal kitsed samuti ,kuid se ring on nii kinni makstud ,et mitte keegi ei puutu neid.
to Teele 14. detsember 2013 17:42
kalevipojad kribamas,mida neilt ikka tahta...
Teele 14. detsember 2013 13:56
Rautejaam ja narkomüüiad? wtf??
loen ja loen... 14. detsember 2013 12:52
... pealkirja. Kas on pealkirja lõpust mingi sõna ära jäänud (vahistatud on mitmeid politseinike... lähedasi? nimekaime? sarnaseid olendeid?), või on tegemist lihtlabase kirjaveaga "mitmeid politseinikke" asemel? Kommentaatorite tekstid... on samal tasemel, aga neile võib andeks anda, neil pole palgal toimetajat. Kas keegi enne avaldamist teksti kontrollib üldse?
kodanik 14. detsember 2013 11:09
no see on ammu sele, et Helsingis on narkot osta lihtsam kui leiba
To to:"ja",olen sinuga päri..... 14. detsember 2013 09:46
Küll sa alles vahutad. Midagi pole su silmad lahti läinud, kui oleks, saaksid aru, et kui sinu enda tekstis asendada sõna soomlane sõnaga eestlane, näeksid ilustamatta pilti meie oma rahvast ja suhtumisest teistesse. Loe rohkem lehti ja näed, kuidas nt valitsuse sõnavõttudes taotakse rusikaga rindu, väites meid euroopa, tihti ka maailma edukamaks, targemaks, töökamaks , paremaks, ilusamaks ja ausamaks rahvaks. Keegi ei küündi meieni. Väidan, et meiegi politseis ja muudes struktuurides vohab korruptsioon, valelikkus ja kinnimätsimine. Säilitan isiklikult kirja, kus politsei üritab nahhaalselt musta valgeks valetada, vaatamata mitmete tunnistajate vastupidisele kogemusele ja väitele tegeliku olukorra kohta. Vaatame enne ikka oma ukseesise üle, enne kui näpuga teistele näitame.
mina 14. detsember 2013 08:43

Mina 14. detsember 2013 08:42
Ärge nyyd materdage nii väga looduselapsed,Olen töötu siin aga saan hakkama.Eestis vist mitte.Melanooma raavi sain siin,sotsiaal maksis,kas ma Eeestis oleks seda abi saanud´?
14. detsember 2013 08:11
Seal on politsei ja isegi üllatavalt palju,kuid naad ei julge neile midagi teha!Kardavad kättemaksu ja rassismisüüdistust.Nii lihtsalt on
Kauri 14. detsember 2013 07:03
Pole ime Helsinki rautejaama taga pargis, Lahti ooperitatri kõrval pargis jne. tegutsevad värvilised narkomüüiad. Politsei pole.
P 14. detsember 2013 06:06
Tore on. Ei ole nad ausad kuskil.
to:"ja",olen sinuga päri,sest silmad on lahti läinud 14. detsember 2013 01:39
no nii see ju on olnudki,et sommid on endid reklaaminud ja ise endid pidevalt kiitnud,kui kõrgelt nad ikka haritud pidid olema,igal alal on nad endi jutu järgi tipptegijad,nad on kõige ausamad,nad on kõige töökamad ja tublimad,neil pole korruptsiooni,nad on suurimad puhtusearmastajad maailmas,jne,
Seda jubedat kiitmist ja enese ülistamist on vastik olnud kuulata ja lisaks on nad pidevalt ennast esile toonud,kuivõrd rikkamad on nad naaberriigist Eestist,kui tugevad nad ikka olevat olnud sõjas(kuigi
neid aitasid ja sõdisid nendega koos sakslased,ka taanlased,eestlasedki ja veel teisi rahvusi)
No ja aususest parem ärme räägigi,selles polevat ka neist keegi parem,jne.
Kahjuks pole nad võimelised enam oma õiget palet varjama,kõik hakkab lagedale tulema,nii nagu nende eriline ja vägev töökuski,keegi ei oskavat nii head ja korralikku tööd teha kui nemad,aga siiski on kõik need enesekiitused vastupidi,mida ei taha nad tunnistada.
uid pikkamööda hakkasin ise nägema ja kuulma ning sain aru,et need,kes endid teistest paremaks ja igati targemaks peavad ja endid pidevalt esile tõstavad,polegi see nii,aga eks tükk aega ju nende oma propaganda põhjal sai usutudki ,et ise oleme viletsamad ja teised on paremad kõiges,kujid kipub paljuski vastupidi olema.
inimene 14. detsember 2013 00:21
koosneb lihast ja luust ja seda juhib kasuahne aju - juba sajandeid! Rahvus siin ei loe..olgu soomlane, sakslane või...
ja 14. detsember 2013 00:12
enda arust on nad maailma kõige ausamad inimesed-pätid puha
mis teha 13. detsember 2013 23:42
1 õige narkopollar proovib selle narko ka 1 kord elus ära