Tarbija

Elektrilevi: enamikule klientidest taastame voolu nädalavahetuse jooksul

Toimetas Sander Silm, 13. detsember 2013 16:51

13 KOMMENTAARI

t
to jups/ 13. detsember 2013 23:14
sa vist liig noor, et ei tea või ei (taha) mäleta(tada). Sinu unistusteajal said ainult notsud, suurematsorti elektripliitidega korterelamud, nomenklatuur jms kahepoolse toite. Lehm kui niisugune oli ressurss mida Juuli ja Maali võisid vabalt käsitsi lüpsta
p
pime/ 13. detsember 2013 22:57
e
EESTI MEES Jüri/ 13. detsember 2013 21:59
JUHAN PARTS SA ASTU TAGASI SA OLED SAAMATU MINISTER!!!!!
m
mina/ 13. detsember 2013 21:49
Selle raha eest mis liinitasuks korjatakse, täpsemalt pool arvele otsa, peaks juba ammu olema köik liinid viidud maaaluse kaabli peale.
v
VÄGA VIHANE INIMENE OLEN JA EI HÄÄLETA ENAM EI REFORMI EGA IRL POOLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1/ 13. detsember 2013 21:40
See elektrilevi valetab...meil on vool ära saardes ja see levi saadab sõnumeid,et vool peaks nende arust olemas olema aga elektrit pole ja ilm on vaikne....jää või lolli juttu uskuma.Naabril olid eelmise tormi ajal liin maas ja elektrilevi saadab teate,et nende andmetel peaks vool majas olema ....irwww.peaks selle kõverkaela PARTSI VEDAMA KÕRVUPIDI ELEKTRILEVISSE !
j
Jups/ 13. detsember 2013 20:51
Margus kullake! Nõukaajal said maakohad esimesena elektri tagasi, kuna lehmad tahtsid lüpsmist ja sead söötmist.
t
tsingu to margus/ 13. detsember 2013 20:44
Küsimus pole arenemisest loodusest. Oleks ma enda talumajas nagu sinu loogikast aru võiks saada. Enda ahi puit küttega pliit jne. Ma oleks täitsa nõus ja rõõmustaks. Aga nagu tänapäev on Kuusalu vallas korter elamutes keelatud tsentraalsest küttest lahti öelda. Nii ka elektrist otseselt seotud keskküttega. Ja mis põhiline Maksan ju ÜÜRatud VÕRGU tasu+elekter

k
Klaabu/ 13. detsember 2013 20:34
Kle.Margus! Ajad siin tarka juttu küll, aga seleta siis seda ka, miks ElektriLevi võtab tarbija käest tasu, kui tarbimine on null. Et aru saaksid, siis tarbja on välja lülitatud!!! Pidavat liini hooldustasu olema!!
Muuseas tarbija on liinid ise välja ehitanud alajaamani ja siis pidulikult ka üle andnud.
Seleta taibu! Olen üks suur silm-kõrv. Ootan.
m
margus/ 13. detsember 2013 19:01
Inimesed on ikka nii kaugele loodusest "arenenud". See on ju nii loogiline, et kõvema tormi või tuisu/lumesajuga vms saavad õuhliinid kahjustada. Teed võivad olla täis tuisanud, talvel on maanteed libedad jms. Sellega tuleb lihtsalt mõnes piirkonnas elades arvestada, selle peale vihastamine on ainult närvikava rikkumine. Ei ole ju mõtet vihastada loodusjõudude peale, need on alati olemas olnud, ja jäävad ka edaspidi (loodetavasti) ikka alles :).
Nõuka ajal läks täpselt samamoodi maal nädalateks elekter ära, ainus erinevus, et siis ei olnud nii palju tehnikat elektri peal.
m
Makasan mille eest?/ 13. detsember 2013 18:01
Elekter on kallis, seega soovin ma ka laitmatut teenust saada. Tore oleks ju ka nt juuksuritel panna poolde pähe värv ja siis öelda, et sorri, ma rohkem ei saa, kannata nädalake.
Tegelikult tekitab see Elektrilevi jama juba pehmelt öeldes viha.
t
tsingu/ 13. detsember 2013 17:28
Haloo elekrtrimehed mis toimub? Mida rohkem pappi sisse kasseerite ja mida kaugemale veneajast jõuame seda viletsamaks see voolukindlus jääb. Ma pole sellist aja ennem näind nagu praegu iga väiksema tuulega elekter maas. Tegelikult see eesti võtab tõesti juba katastroofi ilmet ühesõnaga varsti pankrott.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee