Eesti uudised

Õed Sõnajalad otsivad lunastust: oleme tavalised inimesed, kes teevad vigu (144)

LISA KOMMENTAAR

15. detsember 2013 13:29
Ja endast veel nii heal arvamusel oma pika luuluga siin kommiumis.Mis kord mustatud,ei saa ühe järjekordse pildile trügimisega küll puhtaks.Viinakuradi käest lunastama peate end ikka ise,ärge oodake seda teistelt,sest minul pole võõra eluga pistmist.Kõik,mis teete,teete ikka endile.Õppimise jura on küll järjekordne jama,pigem võõrutuslennud.Usklike lauludega edaspidi häbistate tõsiusklikke hingepõhjani,see tegu jäägu küll tegemata.
lugeja 15. detsember 2013 10:43
Ei ole midagi jälgimat kui joodik naine!
Ähhh 14. detsember 2013 18:38
Õpivad välismaal!!!Mhm,kas neil üldse eestis peale põhikooli hariduse midagi on ???Välismaal õppides peaks inglise keelt prefekselt oskama,seda ,et nad seda oskavad ma küll ei usu.See välismaal õppimise jutt üks udujutt jälle,redutavad kusagil niisama!!
lugeja 14. detsember 2013 18:11
need kaks on kui kuradid seelikus selistel pole küll jumala nime õigus suhu võtta
ehee 14. detsember 2013 16:40
"Siiri kirjeldab pikalt, kuidas muusika sünnib elukogemustele ja igatsustele mõeldes..."
Et siis järgmiseks tulevad lorilaulud?
Siiri Sõnajalg 14. detsember 2013 15:13
Tere minu armsad kaasmaalased ja kirjasõbrad, tänan teid, et võtsite vaevaks oma mõtted kirja panna! Ausalt öeldes loen arvamuskommentaare üle pika aja.
Olen vist liiga avatud, et kui ajakirjanik helistsab ja nii viisakalt tunneb millegi vastu huvi, et siis ma vastan ega eelda, et kõige olulisem sellest, mis öelda tahtsin, trükisõnas tegelikult meie vestlusesse puutuvas välja jääb.
Praegu tagasi Eestis olles, lihtsalt tundsin, et pean hetkeks aja maha võtma ja veidi veel kaaluma tuleviku üle, et pühenduda ainult sellele, mis on tõeline kutsumus! Nii palju asju on, mida ma ei oska, kuid elu suurimast ja kõige väärtuslikumast kunstist, ma ehk natuke taipan - see on oskus armastada. Eesti on ilus ja kallis mulle, raske ja kurb on siit eemal olla. Kui vaja, siis tuleb sellega leppida
Uut loomingut - muusikat, laule, poeesiat on sündinud küll, kuid see väljendab pigem seda jõudu, mis elus edasi viib ja muidagi, muudab tähelepanelikuks nende asjade suhtes, mis vahel tunduvad meist nii kaugel, kuid ometi on läedal ja puudutab meid kõiki. Nagu kellegi mööduja soe pilk, rõõm selles ja naeratus või kellegi teise valu, kurvastus, pisarad... Minu meelest on muusika see keel, milles me üksteist mõista võime ja mida sügavam ta on, seda kaugemale ta jõuab - ehkki küll ajaga kaasas, on muusikas midagi ajatut. Mida inimlikum ta on, seda jumalikum ka! Nagu ütles kaunid sõnad Rootsi Toomkiriku pastor Caroline Crook (nime õigekirjas võib olla viga), et suur inimlikkus ongi suur jumalikkus.
Miljardite galaktikate, elu müsteeriumi ja selle imede taustal on maailm nii väike ja aeg lendab nagu mõte. Hoidkem kokku siis nagu vennad ja õed, sest seda me ju olemegi, ka siis, kui maailma erinevalt mõistame! Ja mitte ainult jõulude ajal.
Mõtleme heade, ilusate, õigete ja julgete asjade peale, mõtleme Jumalale, kes meid on loonud ja armastab ja kutsub meid sellistena nagu oleme.
Lõpetan Blaise Pascal´i mõttega, kes ütles, et "Inimene on kõigest pilliroog, kõige nõrgem kõigest looduses, kuid see pilliroog mõtleb...Kogu meie väärikus seisneb niisiis mõtlemises. Just selle najal peamegi end uuesti sirgu ajama, aga mitte ruumi või aja toel, mida me ei suuda täita. Nähkem siis vaeva, et hästi mõtelda - see ongi kõlbluse põhialus."
Kirikuisa Aurelius Augustinuse poolt lisaksin, et armastus on tihedas ühenduses õiglusega: "Algav armastus on algav õiglus, kasvav armastus on kasvav õiglus, täiuslik armastus on täiuslik õiglus."
Päris huumor. 14. detsember 2013 15:03
Ennem küll vandusid jumala nimel, et nemad pole sõitnud täis peaga ja mendid lükkavad sõnajalgu.
Nüüd kohe teine jutt, kui on meediat uuritud ja enda nime nähtud seal.
Täiesti algklassiharidusega inimesed.
peeter l. 14. detsember 2013 13:54
Õed Sõnajalad on toredad inimesed ja lõbusad seltskonnas !!

sarivaras 14. detsember 2013 11:44
Olen tavaline inimene,kes teeb vigu. Iga jumala päev. Palun lunastust. Laske mind tuppa. Sooja. Tänutäheks laulan teile ka unelaulu.
vastuseks in imesele,kes on kohtunud jeesusega 14. detsember 2013 11:28
mina olen ka kristlane ja pole veel 20 aastat olnud käinudJjeesuses,aga võin sulle öelda,et ega jumal hukka mõista,ära sinagi hukka mõista.mäletad piiblist,mis Jeesus vastas sellele rahvahulgale,kes tulid surnuks loopima kividega naist,kes abielu rikkus......visaku see esimene kivi,kes ei ole patune.ära siis mõista hukka,et sind ei mõistetaks hukka.me ei pea olema meelepärased inimestele,vaid jumalale.jumal saab aru,et oleme inimesed ja eksime.minule meeldivad kull nende laulud!õnnistust!
hmm... 14. detsember 2013 10:59
mehed saatsid "kloostrisse"...
Mõte 14. detsember 2013 10:36
Kurvastust tekitasin ennekõike oma armsale mehele ja üldse kogu oma perekonnale, rahvale…".- Kuula nüüd, rahval on küll savi sinust. Paneme muusikasse sisse kogu oma valu!"- Millise valu, kas hommikuse peavalu?
Kas on väga vajalik sellistest inimestest kirjutada.Samas muidugi hoiatuseks kulub ära.
l.l 14. detsember 2013 10:32
Kas tõesti ühel ajakirjanikul pole paremat teemat kui närida Sõnajalgade naiste kallal.Enamustel on pühade laual pudel.Oleneb sellest kuidas raha jagub.Paljudel polegi seda raha.Kurb ju! Kas nende kodud on räämas ja lapsed kasimata.Pole ju! Kas tõesti peab raha teenima teiste laimamisega.Kirjuta põhimõte miksa sa seda teed.Igas külas on nitmeid selliseid naisi.
Raske tee 14. detsember 2013 09:05
Jõudu õdedele karskuse teed kõndimisel! Kuna nende puhul näikse tegu olevat keskmiste väljakujunenud alkohoolikutega, siis saab see tee olema okkaline ja kuisatusterohke. Aga loodame paremat.
Inimene,kes on kohtunud Jeesusega 14. detsember 2013 03:00
Lugedes läbi kõik kommentaarid,võin 20-aastase staasiga tõsikristlasena öelda järgmist:Siiri ja Viivi Sõnajalgi püütakse kaitsta põhimõttel ,et igaühega juhtub.Vaadake,igaühega juhtub tavalise inimesega,aga Sõnajalad pole tavalised,nad on Kristuse järgijad.Seepärast on ka mõistetav et nad otsivad lunastust,sest nad läksid joomise-patuteele oma uhkuse läbi.Jumal annab neile andeks,kui nad ei korda oma tegu.Üht soovitan Siirile ja Viivile kindlalt:palun ärge lähemal ajal plaati välja andke-Jumalale ja kristlastele on see võigas ja silmakirjalik.Piibli kiri ütleb ,et me peame olema maalimale valguseks,eeskujuks.Kui te kohe leelotama hakate,võinTeile kulla Siiri ja Viivi 200% garanteerida,et inimesed mõistavad Teid hukka ja Te häbistate tõsikristlasi ja tõmbate. kristlaste mainet alla.Vaadatakse ja öeldakse,et just sellised need usklikud ongi-räägivad ja laulavad nagu jumalad,aga käituvad nagu joodikud ja pätid
Siirius 13. detsember 2013 23:51
Kallid Siiri ja Viivi, ma tean ja tunnen teid! Kõige selle põhjal tahan öelda kolm lihtsat sõna - ma armastan teid!

KRT 13. detsember 2013 23:05
Ema on teil väike vein potensiaalsed liiklusmõrvarid
50-ndates aastates naisterahvastele Siirile ja Viivile 13. detsember 2013 22:50
Minul ka üks lihtne soov .ärge küll enam mingit plaati välja andke ,see ei lähe kellelegi enam peale,sest see see ei paku rahvale midagi,muus osas käige või käte peal.
ei salli joodikuid 13. detsember 2013 21:54
neist põhjakäinud asotsiaalidest võiks kirjutamise järele jätta
Miks.. 13. detsember 2013 21:25
...kustutati kõik enne k.10 kommentaarid?
mina 13. detsember 2013 21:11
ärge pange tähele , nad on kadedad ,et ei saa kopteriga lennata
Jupijumal 13. detsember 2013 20:49
Tänu pidevale minu kodurahu rikkumisele, läbi kopterilendude ja pidevalt taevale lähemale upitatavate propellertornidele, keeldun sõrajalakestele armu andmast! Palun alkohoolikutel ka armulauale mitte tulla !!!
Kod 13. detsember 2013 19:59
Usalduskrediit on juba ammu maha joodud . Neid sõnu usuvad ju vaid vähesed . Targem oleks lihtsalt vait olla

Oleks 13. detsember 2013 19:49
ammu aeg need vananevad teletupsud prügikasti visata. Keda see huvitab mida nad söövad,joovad. Mida nad muud on oma pika elu jooksul korda saatnud et neid üldse tunnustada? Kas keegi mäletab?
:) 13. detsember 2013 19:36
tahaks täitsa teada, miks konstruktiivseid kommentaare kustutatakse,
TÕSIUSKLIK 13. detsember 2013 19:33
Tavaline inimene ei lenda helikopteriga ja ei eputa sellega ,ei autode,ei majadega,vaid teevad
oma igapäevast tööd,et peret ülal pidada.N-medikud ise on vägisi pildile roninud-nõmeduse tipp oli
kümne käsu lugemine mingis eputussaates.
Seda teeb Jõulude aeg pastor kirikus kantslist rahvale -või igaüks vagusi omaette!Häbi neile!
milleks etendada 13. detsember 2013 19:26
siis inimesi kes on tõe leidnud ja teavad lihtsaid vastuseid siit õpetlik näide
Kribu 13. detsember 2013 19:22
Kui joogise peaga autorooli istumine välja arvata, siis muidu täitsa vahvad tädid. Teevad huumorit jm. :D
Jõuluingel 13. detsember 2013 19:10
.........Siiri tunnistab tagantjärele: "Võin ju ennast lohutada, et iga inimene on ekslik, aga iseendale on väga raske selliseid vigu andestada."........ -Küll vanajumal andeks annab!
...... "Paneme muusikasse sisse kogu oma valu!"..... -??????? Lauluke pohmellist?
Sander 13. detsember 2013 18:54
Huvitav, mis neil naistel kupliall toimub, nad kohe peavad mingi ajatagant pildile pääsema? See on midagi nagu jotadel ongi- mingi kindla perioodi järel, peavad tsüklisse saama.
ak 13. detsember 2013 18:32
Minul on ainult kaks väikest soovi, esiteks ärge purjuspäi autorooli ronige - see on ohtlik ja plaate ärge ka välja andke, ma väga palun!

Tiit 13. detsember 2013 18:19
jaa, alkohol on tarkadele inimestele pruukimiseks või mittepruukimiseks. Valikuvabadus.
äpluu 13. detsember 2013 18:11
Pange omad naised tööle või millegagi tegelema, siis neist ei saa joodikud
terve 13. detsember 2013 17:59
eesti joob nii et vähe pole, nii et joogu terviseks !
idealist 13. detsember 2013 17:48
On inimesi, keda jälgitakse mitte nende suure rahakoti järgi, vaid nende räägitud sõnumi järgi. Sõnum ON sõnumitooja aga on OUT. Kes valitseb seda maailma?
No hallo 13. detsember 2013 17:36
...kas halvas juhis on jälle BMW süüdi???!! Uskumatu lihtsalt. :D
kas 13. detsember 2013 17:22
to Tony 13. detsember 2013 17:14
aga sina ometi ju pole loll ega lähe õnge, erinevalt rahvast., sul pole muretsemiseks põhjust.
13. detsember 2013 16:44
Jätke Sõnajalad ükskord rahule!

13. detsember 2013 16:42
Mida aeg edasi, seda labasemaks ÕL läheb!! Kui millestki enam kirjutada pole, minge pensionile!
no juba jälle 13. detsember 2013 16:15
need kaks pärdikut vahivad vastu!
Mõtlik 13. detsember 2013 16:04
Vanad naised otsivad lunastust? Küll leiate! Halleluuja!...
Maali 13. detsember 2013 15:35
Mis tavalised ińimesed? Tavalised inimesed käivad jala,ei lenda kopteriga.Tavalised inimesed käivad tööl,ei ela mõttetut elu.Tavalised inimsed ei pea(ei saa) oma kodust pakku pugema, neil on kohustused.
Muttidel ei ole mittekuimidagi teha.Hakake tööle!
Pastor 13. detsember 2013 15:33
Minupärast joogu end vöi lapiti, aga ärgu roolitaha ronigu. Ja plaati ärgu jumala eest avalikes kanalites promoma hakaku. Mõned lood, mis kuulma olen juhtunud, on ju nagu aia vahele jäänd sea vingumine. Kui nad nüüd "kogu oma valu" ka neisse uutesse lugudesse panevad siis....
Imestaja 13. detsember 2013 15:08
ennäe imet!Polegi juba rohkem kui kuu aega nendest midagi kuulnud!!!
Tony to 12:43 13. detsember 2013 15:05
Nad ei segagi minu elu,aga see,kui valelik on nende käitumine stiilis "oo me kummardame jumalat" ja selle rõhutamine....no misasja ??? Keegi seda valet ostab ka ve ?? Täpselt sama saab öelda riigikogu kohta,kus enne valimisi raisatakse suuri summasid,et rahvale ajupesu teha,ja näe loll rahvas läheb ka õnge,iga kord.
u.t 13. detsember 2013 14:55
Minu kommentaar-oleme tavalised joodikud ,kustutati!? miks ,küsin? kui inimene jääb korduvalt purjus peaga vahele ,siis on tegu roolijoodikuga. ka esmakordselt on tegu roolijoodikuga.

Täheldanud,et see kes pole alkohoolik,ei varja,et paneb sõpradega tina 13. detsember 2013 14:45
see kes on alkohoolik,hakkab kohe igat pitsi vabandama,et harva ja ainult ühe pokaali.Autorooliski on ohtlik,kui mõistus on ära joodud,loodame,et mehed kopteri võtmeid ette ei jäta,lähevad veel samamoodi ässa täis kui autoroolis ja vaat siis on kurjad tagajärjed panevad veel kõrghoonesse oma lennumasinaga,õigustades pärast,et arvasid et küll jumal kaitseb.Oi oi sellist janti küll vaja poleks,kui meri kellegil "pokaalist veinist" põlvini peaks muutuma.Ehk oleks hooldaja või järelevaataja õige teatud ajaks palgata.
8 last üleskasvatanud õed on võetud Saare politsei ja ajakirjanduse poolt mõnitamise objektiks 13. detsember 2013 14:28
Küll leiti ikka pahategijad,Ühtegi kurjategijat pole selliselt mõnitatud.Minul on häbi politsei ja ajakirjanduse häbiväärse klaperjahi üle! Kaua see lõppemata jama on juba kestnud?
;S 13. detsember 2013 14:23
saan aru, et pooled kommentaarid on kustutatud?? Andsin küll head nõu.
Pole enam 13. detsember 2013 14:19
lunastust. Need ikka olid õdedel üsna jubedad teod. Alkohol ja kristlik elu ei käi käsikäes. Pole kunagi käinudki. Alkoholi tarbimine on pigem kuratlik teguviis!
Ei tea, 13. detsember 2013 13:57
kas tahavad tulevikus kandideerida riigikogusse, et soovivad juba< praegu lunastust.
oot 13. detsember 2013 13:55
milles asi nüüd? kas nad polegi 18 täis et ei tohi juua kui isu on?
Lp."ÕL" - kas Te ei leia, 13. detsember 2013 13:53
et jutukesed kahest ärajoonud debiilsete kalduvustega usuõest
on ikka liig,mis liig?!Isegi Saagimi-Vatmani teemad on kuidagi
loomulikumad.Vahelduseks ehk leidub teisigi värdveidrikke,keda
oma lugejatele "ette sööta" ?
afrika negropoisu 13. detsember 2013 13:48
jaaa......need naised pole enam need,kes olid 20 aastat tagasi.....loomulikult mõjub see mehe-naise suhetesse,mees naist enam ei taha,aga naine tahab....no ,aga,kui ei saa.....no see asi panebki jooma!
aeg soojale maale tulla ja raha eest tehakse pai..pai....

to naine65 12.50 13. detsember 2013 13:47
Oled tõesti nii kindel, et kõik napsutavad ???????? Ma olen kindel, et kaugeltki mitte kõik ei napsuta.
Ja alkohol on ikka peamiselt meeste probleem. Meeste seas alkoholi liialdajaid kahjuks jätkub, aga õnneks on ka meeskarsklasi, minu isa ja vend näiteks.
Õudsad kommentaarid 13. detsember 2013 13:31
Vaadake ennast inimesed kas pole kellelegi liiga teinud? Aga tean,et alkoga sedasi,et kui ei sobi või segab elu siis aitab ainult 0 ei mingeid erandeid.
Ja õigesti teevad 13. detsember 2013 13:19
Et kommentaare ei loe. Jõudu ja jaksu neile.
...onu Eskimo on nüüd müügil banaani maitselisena Balbiino pakendis. 13. detsember 2013 13:09
Osvald Tärk &(vanajumal ise DR.FR . Kreurzwaldi jutustuse ainetel).
JOODIK 13. detsember 2013 13:06
HÄSTI LOODAVAD,KRIIPS PEAL
JIISUS KRAIST 13. detsember 2013 13:01
pistke see uus plaat omale kannikate vahele....
vaata aga vaata 13. detsember 2013 13:00
ajakirjanikud on üles leidnud ainukese ilmaime, napsutavad õed, see väärib jälle iga natukese aja tagant artiklit.Ega eestimaal rohkem alkoholipruukijaid ju pole, ega iga päev ei võeta ühtegi roolijoodikut rajalt maha, ega pidevalt ei hala naised kommentaariumis,, kuidas nende joodikutest mehed lapsi ei kasvata ja vägivaldsed on?Nüüd aga on kahe inimese, kes ei puutu karvavõrdki teie ellu ega võta teilt kopikatki käest ära, üle kohtumõistjad ja ilkujad. Jätke, ajakirjandus eelkõige, inimesed rahule ja vaadake ringi enda kapsaaias, kuidas te oma pere viinaninade ja iseendiga hakkama saate.
Van Ames 13. detsember 2013 12:53
Mitmes seeria siis selle kriipsuga nüüd siis jälle on?
Varsti saab lugeda jälle õekste järjekordsetest "vägitegudest"
Alkohoolikut parandab ainult haud!

naine 65 13. detsember 2013 12:50
Kulla naised , miks peate seda nüüd rahvale leelotama ?! Oma raha ,oma tervis ja pole see kellegi asi ,mis te teete- see on teie isiklik elu ja siinsed arvustajad hoidku mokk maas. Võtan ka napsi ainukese vahega,et olen harilik inimene. Ma ei leia ,et peate nüüd siin meedias ,nagu rahva ees vabandama,ega te mõrtsukad ole.Olete tublid naised-emad ,kes on oma lapsed üles kasvatanud --mõni ei saa ühegagi hakkama.Ja teiseks ,napsutavad kõik ,kes vähem ,kes rohkem . Ja pole see kellegi asi ,et näpuga teie peale näitama tulla , need need suuremad joodikud ongi. Olge tublid ja ärge põdege ,elu läheb edasi -- elu on LILL...............
. 13. detsember 2013 12:50
Ma olen küll ühte neist hiljuti Solarises alkoholi ostmas näinud. Korvis suurt midagi muud polnudki, aga minul sellest suht ükskõik. Pole minu asi! Püüdke vähem valetada ja juua ;)
Sõnajalatädidest 13. detsember 2013 12:48
tuleb teha mjuusikal! Materjal täitsa olemas.
to12:08 13. detsember 2013 12:45
otsi abi, haige inimene.
lihtsalt... 13. detsember 2013 12:44
...näib, et kogu kommentaarium on täis esimese kivi viskajaid. Olen nõus nendega, kes kutsuvad üles meelde tuletama oma pidusid. Ehk on need hullemadki olnud? Muidugi olen nõus vaid sellega, et purjus päi rooli ei tohi istuda. Küllalt palju on seeläbi surmasid. Kuid pidu ja alkohol, see on Eestis peaaegu normiks saanud. Ja tõesti, ka nemad on vaid tavalised inimesed. Samas pean ütlema, et olen neid näinud koos, kusjuures ei olnud kokkupuudet, kuid tahan öelda- need inimesed kiirgasid lausa heasoovlikkust oma ümbruse suhtes. See ei ole kiitmiseks, vaid nii see oli. Osavõtlikkus, meeldiv käitumine, kõik oli olemas.
to Tony 13. detsember 2013 12:43
mis kärbes sind taguotsast hammustas, kuidas segavad Sõnajalad sinu elu, et siin marutad ja kedagi lambaks sõimad?
ivo 13. detsember 2013 12:43
Ootan selle toreda ja uskliku perekonna jõululaule.
Oskar 13. detsember 2013 12:41
Külamehed pakuvad joodikõdedele lunastust

TIIT 13. detsember 2013 12:32
SÕNAJALAD on rikkad inimesed,kas ei saa DELFI kohtusse kaevata.nad on tavalised inimesed.miks selline sõda selle ümber.iga päev sõidedakse inimesi roolijoodikute poolt surnuks,ainult mainitakse eesnimi.
Enn 13. detsember 2013 12:27
Armsad ja kaunid õed, teil pole vaja end mitte kellegi ees õigustada. Meie maal on küllalt palju inimesi, kes teistele halba teevad Teie peres valitseb armastus, aga kui palju on perekondi, kus valitseb ülekohus, peks ja solvavad sõnad. Nemad lunastust ei otsi.
inimene 13. detsember 2013 12:14
ma ei saa üldse aru ,kuidas ajakirjanik kohe teab millal need naised kuhugile lähevad või millal koju saabuvad ,et kohe lugu kirjutada,kas tõesti midagi tähtsamat kusagil ei toimu.
L@SSIE 13. detsember 2013 12:14
Kuidas kasta Sõnajalga? Vala välja, sõnajalg joob ise ära.
gvhg 13. detsember 2013 12:03
Kui mina üks neist oleksin, siis mul oleks täiesti savi. Sõnajalad võtke minust eeskuju.
L.L 13. detsember 2013 11:57
Mida te löhverdate Sönajalgade abikaasade kallal.Kes meist ei ole viina joonud ja pohmellitanud järgmisel päeval solgipange kohal, Kui aus olla siis kõik.Milleks viina üldse on vaja toota. Ikka joomise jaoks. Korra jäid politseie jalgu ja nüüd heliseb terve Eestimaa
Miks neid suuri joodikuid hoitakse kui kullaraasukesi,Neist ei sõnagi Ülekohtused ja kadedad olete.
Ega mehed ei saaks ehitada ja lennata kui naised oleks jutu järele nii suured joodikud.Vale puha!
Elage oma elu ja olgem ausamad natukenegi.Keelake ära parem alkoholi tootmine.
Kodanik 13. detsember 2013 11:54
Issand ... selliste mõrtetute artiklite eest saab keegi palka!!!
udutajad! 13. detsember 2013 11:52
Ma ei usu neid naisi, mitte üks raas!

keda 13. detsember 2013 11:41
väike vein isadepäeval 13. detsember 2013 11:30
kas isadepäev ja emadepäev on need päevad, mida peab alkoholiga pühitsema?
Äh Äh 13. detsember 2013 11:07
Panin teile kõigile miinuse
põrguvürst 13. detsember 2013 10:17
meile neid sõrajalgu küll siia miljööd rikkuma pole vaja
vanajumal 13. detsember 2013 09:54
sõrajalad meil on paradiisis jõuluõhtul pidu seal inisete oma uue plaadi viise ja loomulikult ei puudu laualt alkohol
krit 13. detsember 2013 09:53
Kas enam nõmedamat pealkirja annab välja mõelda? Lunastust?! Kes peaks keda lunastama? Meil on isikuvabadus ning iga inimene võib käituda oma soovide kohaselt, vajamata seejuures kellegi lunastust. Terve Eesti on joodikuid ja muidu ullikesi täis - kes neid lunastab?