Foto: TEET MALSROOS
Ott Järvela, spordiajakirjanik 9. detsember 2013 18:15
Kas spordiaasta parim hetk oli tõesti Andrus Veerpalu õigeksmõistmine spordikohtus?

Läbi mitukümmend lehekülge pika otsuse, kus olid must valgel kirjas read, mis panevad kukalt kratsima ja mõtlema, kas võit ikka on võit?

Kas ja kuidas jõuavad koju Erika Salumäe olümpiakullad?

Just need paistavad olevat meie spordielu põletavaimad küsimused. Kui nii, siis võib tõdeda, et Eesti sport on ikka täiega tuksis. Parema puudumisel sobratakse ajaloos ja vaieldakse kabinettides. Ning ei saada aru, et ebasportlikud võidud pole kuld, vaid kassikuld. Väärtusetu pahn ja palagan.

Rääkides olümpiamedalivõitjatest riigikogu liikmete murest, mis puudutab Veerpalu õigeksmõistmise aasta spordihetkeks valimist, siis ei ole midagi vastu vaielda. Nii ongi.

Advokaatide võidu aasta spordihetkeks valimine oleks lähituleviku võimalikke arenguid arvestades potentsiaalne bumerang, mis ei pruugi pead maha lõigati mitte üksnes petturitel, vaid ka vastsündinud spordihetke valimise üritusel endal.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

Tõehetk 9. detsember 2013 20:15
saabub kunagi ka Noole uksele,sest on olemas video salvestus kus ta ületas kettaheittel keelatud märgis joont jalaga.Seega,tegelik olümpiavõitja oli siiski tsehh.Tänu väliseestlase abile,kes seda ise avalikult ka tunnistas, sai siiski olümpiakulla jah Nool.
reede 9. detsember 2013 19:39
Veerpalu õigeksmõistmine oli rahva silmis suurim võit ja seda ei suuda tumendada ka Noole piuksumine Parem vaadaku veelkord kuidas ta ahastava näoga palub kettaheite kohtunikku tulemus lugeda Poleks abimehed aktiivselt sekkunud siis tjutjuu medalike Nii habras on sportlaseõnn Aga küll saatus ka Noolele ta mustad sõnad meelde tuletab

SISUTURUNDUS