1.-8. detsember 2013 (Rainer Roomet)

Möödunud nädalaga olen rahul. Mängisin hästi ja suhteliselt palju. Kokku võitsin 2600 dollarit ehk paar pügalat üle 1900 euro, mille lisandub natuke rakebacki.

Bodogiga tegin kiire lõpparve, sest perspektiivitu tuba. Rakeback on võitjale enam-vähem 1% ringis, neli lauda saab korraga mängida ning kõrgemal kui $0.50/$1.00 panustega rahamängude valik niru.

Tase ei erine eriti Microgamingu 6-maxist, aga pikemas perspektiivis jääb saamata rakebackist päris palju dollareid lauda.

Lisaks on tegu siiski USA-le orienteeritud pokkeritoaga ning kunagi ei tea, millal Ühendriigid soovivad eelarvet lappida "reguleerimata hasartmänguturu" rahadega ning korraldavad uue "Musta Reede".

Aga, noh, suva. Bodogi eesmärk polnudki miljonite teenimine vaid bahtide "printimine", sest seal saab valida valutsiks bahti ning nii oleks võimalik hiilida kõrvale SEBi hiigelteenustasudest, mis kuluvad ATMi kasutamiseks.

Kuna anonüümsed lauad meeldivad, siis kolisin otsapidi Microgamingusse, kus mängin 6-max rahalaudasid sel ajal, kui puudub heads-up mängudes vastane.

Hiljemalt järgmine nädal pean tegema esimese viisa-runi. No üldse ei viitsi.

Sihtmärgiks on Laos. Minnes turistikaid teha ei viitsi ja olen seal nii palju kui vajalik ning nii vähe kui võimalik. Ehk teisisõnu: nii kui pass ühe viisa võrra priskem, siis libisen tagasi Bangkoki.

Mängida plaanin see nädal rohkem kui eelmisel, sest segavaid faktoreid peale viisaruni ei ole.

Eelmisel nädalal tuli vana sõber (juba aastast 2003) Bangkoki ning sai temaga natuke jauratud. Naljaka seigana kolis ka tema siia majja ning kokku Eesti kodanikke juba kümme.

Veel natuke ja tekib Bangkoki Eesti linnaosa :)

* printimine on vana ja hea pokkerinali, kui asjad kenasti sujuvad.

Jaga artiklit

8 kommentaari

H
hmp  /   17:17, 15. dets 2013
Kus see Eesti Maja Bangkokis on?
  /   15:56, 11. dets 2013
estpätrik ka mängib vä?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis