Eesti uudised

Emil Rutiku: "Ainult meie, tavalised inimesed, saamegi riiki paremaks muuta!" (66)

Katrin Lust, 7. detsember 2013 12:14
Emil RutikuFoto: Viljar Voog
Sel nädalal käis Õhtulehe toimetuses veebiintervjuud andmas armastatud muusik ja telemees Emil Rutiku, kes rääkis avameelselt vanaisaks saamisest ja olemisest ning sellest, mida arvab mees meie riigist.

"Just oma lapselapsele mõeldes ma tahan siin riigis midagi korda saata. Midagi ise ära teha. Kaua me kurat viriseme ja loodame teistele. Ma tahaksin, et mu lapselaps kasvab Eestis suureks ja ütleb mulle, et vanaisa küll on hea, et te seda omal ajal tegite - umbes nii nagu mõtleme meie ajale mil Eesti taasiseseisvus või meie meestele, kes läksid meie riigi eest kunagi sõtta." rääkis Rutiku.

Ta lisas, et ta püüab elada hetkes ja tänases päevas ning mineviku asemel vaatab ta igapäevaselt tulevikku.

"See on kõige olulisem ja annab mulle õnnetunde," märkis ta.

Rutiku tundis muret Eestis puuduva dialoogi üle. "Kui kedagi ei osata nurka suruda või tunnistada, et tal on õigus- siis tehakse inimene lihtsalt rumalaks: "Ah ta on loll, nagunii ei tea mida räägib ..."" ütles ta. Adekvaatseid vastuseid tema sõnul justkui pole.

Rutiku tunneb juba pikemat aega muret ka Eesti elektrituru pärast ning miks meie riik ei ole avalikustanud fakti, et Euroopa Liit on Eesti riigi elektrituru direktiivide rikkumise pärast kohtusse kaevanud. Kõigest pikemalt juba veebiintervjuus.

Samal teemal

20.10.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Emil Rutiku: "Ma pole isa veel lahti lasknud, kuigi ta on juba pikka aega ära."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee